Stalo sa niečo nepredstaviteľné! V malebnom Saint Tropez totiž pristáli mimozemšťania! Nanešťastie ich však okrem neurotického žandára Ludovica Cruchota (Louis de Funès) nik nevidel, a tak nečudo, že jeho ešte o čosi popletenejšiemu a vystresovanejšiemu vodopádu slov, sprevádzanému celou plejádou pološialených grimás, spôsobených jeho maximálnym rozrušením, nikto veľmi neverí. Vlastne... Neveria mu vôbec, myslia si, že sa zrejme nadobro zbláznil! Ešteže sa tým Cruchot nenechá zdeptať a pátra v tejto záležitosti na vlastnú päsť – len vďaka tomu sa mu totiž podarí odhaliť, že mimozemšťanov, ktorí na seba bez problémov dokážu vziať podobu kohokoľvek si zaumienia, dokáže od skutočných ľudí rozoznať vcelku spoľahlivo – na rozdiel od ľudí totiž necítia bolesť, pretože sú z plechu! A ešte čosi: ako všetko plechové, aj ich môže dokonale zneškodniť obyčajná voda – pretože začnú hrdzavieť a za relatívne krátky čas sú dokonale neschopní pohybu! (TV Markíza)

fannah

Poslední dobrý Četník. Myslím že je to důstojné zakončení série. Další už natáčet neměli... Ne že bych zhazoval předešlé díly, ale čím častěji se dívám, tím více mi připadá tenhle díl nejlepším. Louis de Funés tady rozhodně hraje nejlíp. Asi je to opravdu nejlepší díl. ()

MikO_NR_1909

Rozhodne to nemá ďaleko od príšernosti. To mimozemské ozvláštnenie je zlým snom rovnako ako nedostatok chrbtovej kosti tvorcov skoncovať so sériou v pravý čas. Hlášky sú o ničom, humor nebaví a najmä - pre senilných dedkov sa takto strápňovať je pre mňa nemilým zistením. Na tých 92 minút je to dokonca i moc pridlhé a to ignorujem pritom prítomnosť reklám. 2 asi zato, že žiadna postava nie je moc sympatická, ani nemá vyložene len maslo na hlave. ()

PKD

Zřejmě nejlepším na tomto filmu,je jeho hl.hudební motiv.Prostě ten,který hraje pokaždé,když se zabere létající talíř.S tím si dali nejvíc práce. ()

Her0.89

Když jsem byl malý, tak jsem tento film neměl rád. Ale postupem času už k němu takový odpror nechovám. Film by se měl jmenovat Louis de Funès a mimozemšťané. Bez něj by totiž nebyl ani poloviční. ()

raimi

Jeden z nejzásadnějších filmů mého dětství. Film, který mě formoval. Film, který znám zpaměti, záběr po záběru. Film, na kterém jsem byl v kině pokaždé, když ho u nás hráli. Tohle je esence krásných vzpomínek. ()

blackrain

Návštěva z vesmíru vykolejí i takového četníka jako je Cruchot. Ten se rozhodne všemu přijít na kloub. Ihned se rozjede komedie plná omylů a přehmatů. Mimozemšťané se zřejmě dozvěděli o věhlasu četníků a proto přiletěli do malebného Saint Tropez. Kdo by nechtěl vidět strážmistra Cruchota v akci. Škoda, už to není taková legrace jako první díl, ale pořád je super. ()

kaylin

Body hlavně z nostalgie, protože si pamatuji, že jsem měl jako dítě tenhle díl nejraději, i když jsem si vůbec nepamatoval, že byl až předposledním. Jasně, teď po letech už to takové grády nemá, ale místy je to pořád hodně vtipné. Ten hudební a zvukový podklad mě i po těch letech dokázal dostat a vzbudit trochu té nostalgie. ()

topi

Scéna v kostele, kdy Cruchot v převlečení za jeptišku zpívá bych přiřadil k nejkomediálnějším výstupům v historii francouzského filmu. Parádní díl série, který jako jediný zabrousí do sci-fi žánru. Jediná věc mi vždycky vadila a to přeobsazení Cruchotovy krásné a sympatické manželky Josefy (Claude Gensac) za méně sympatickou Mariu Mauban. Ale i tak opět pořádná sranda! A nezapomenutelná sci-fi hudba, když se vždycky objevil ten létající talíř. ()

Aiax

Vy všichni "dvouhvězdičkáři" jste zapšklí suchaři, tohle je nejoriginálnější a nejprďáčtější flák z četnické série, skutečný hold špičkovým bláznivým francouzským komediím a vděčná připomínka fantomasovského stylu. Funes rulez forever! ()

Colonist

Celý tenhle díl je naprosto šílený, ale já ho mám rád. Jsou v něm zase legendární scény a hlášky. Příběh trochu skřípe a občas se objeví nějaká trapnost, ale vždyť je to jen komedie. P.S. V prvních čtyřech dílech byli Chruchotovi a Gerberovi podřízení takové plnohodnotné postavy (např. Fougasse), v posledních dvou dílech je toto pozměněné mužstvo jen nudným křovím, Funés a Galabru to celé táhnou sami. ()

Skip

Tenhle druh komedií nepatří k mým oblíbeným, takže jsem se docela dost nudil a jen stěží zvládal toho šíleného cholerika. ()

Aleee89

Jedna z nejskvělejších komedií a ze série četníků podle mě ta nejlepší. Zasmějete se opravdu od srdce a Luis de Funés je prostě nepřekonatelný, stejně jako dabing Františka Filipovského. Jojo, takhle jo. ()