Linkin Park: Rock am Ring 2004

(koncert)
všetky plagáty

Záznam koncertu z 6. června 2004 z festivalu Rock am Ring, konaného v německém městě Nürburg.

Seznam skladeb:  01. Don‘t Stay
12. Faint
13. In The End
14. A Place For My Head
15. Crawling
16. Wish (Nine Inch Nails Cover)
17. One Step Closer (Mikah)

Marpe

Dneska je to přesně 7 let, co jsem na CSFD, takže k tomuto výročí a k oslavě jsem si vybral k ohodnocení jeden z nejlepších koncertu Linkin Park. Hlavně musím v tomhle koncertu vyzdvihnout fenomenální skladbu Don‘t Stay. ()

Ouwen

Linkin Park v nejlepší formě. Emoce z toho třískaj neustupujícím adrenalinem, Mike Shinoda je úžasnej kormidelník - jakmile jede Chester sóla, tak Mike je stále důležitou součástí, komunikuje s fans, hecuje je, koordinuje jejich nadšení, které přenáší na zbytek kapely, kdy i takovej Han u kláves skáče a Brad Delson při hraní těch apokalyptickejch riffů si zpívá texty písniček. Chesterovi nedochází dech a jeho rozsah na tomhle koncertě je šílenej. Může za to i super zvuk. Při nástupu "Don't Stay" se mi už postavil, protože tak nádherný intro, takovou gradaci jsem nedokázal unést a nenechala mě klidnýho při explozi všech nástrojů. ()

kukuuuc10

Podle mě nejlepší jejich vystoupení v době, kdy jsem je "miloval" nejvíc. Skvělá intonace, komunikace s 60 000 fans, chtělo by to zažít na vlastní oči, kůži, koule... škoda jen, že už nehrají v takovém stylu, jinak bych byl asi pořád metloš :-))) ()

navabaca

Mnoha fanoušky po celém svetě je toto legendární vystoupení Linkin Park považováno za dosud nejlepší profesionálně zaznamenaný koncert jejich kariéry. Včetně mě. ()