Nekorunovaní králi paródií si tentoraz vzali na mušku filmové spracovanie knižnej trilógie Hry o život (2012). Nechýbajú však ani postavy z ďalších veľkofilmov posledného obdobia. Príbeh sa odohráva v najdepresívnejšom kraji postapokalyptickej budúcnosti. Hrdinka Kantmiss Evershot (Maiara Walsh) dobrovoľne prevezme miesto svojej manipulatívnej mladšej sestry v 75. ročníku „Hier hladujúcich". Zanechá tak za sebou svojho priateľa Dalea (Brant Daugherty) a uzavrie spojenectvo so synom miestneho kuchára Petrom Malarkeyom (Cody Allen Christian), aby spoločnými silami bojovali o vlastné prežitie. V hre je však aj čosi viac: kúsok starej šunky, nedojedenej kyslej uhorky a kupón na zľavu pre jednomiestnu ponorku. (Incantator)

Daryl.Dixon

Narozdíl od Disaster Movie mě režiséři Jason Friedberg a Aaron Seltzer v tomto případě nezklamali. Vcelku vtipná parodie převážně na film Hunger Games, a jako bonus pohledná herečka v hlavní roli. Ve filmu byla řada momentů, u nichž jsem se mohl potrhat smíchy a celkově tento snímek předčil moje očekávání, kdy si myslím, že by si zasloužil více jak 38%. ()

Titleist

Tenhle film bych rozdělil na několik částí. Nechutnou, trapnou, předvídatelnou a nudnou. Je to prostě nechutná prasečina od tvůrců, kteří mají smysl pro humor asi jako bagr! ()

PatrikP4

Sem tam se něco povedlo a konečné hodnocení spíš za nepovedené scény to jsem se zasmál možná více než za celej film... Ale na vyšší hodnocení bych se možná musel opít a pak...Lepší než Hungover Games... ()

Pan.Antonin

Na Bláznivou střelu, Utopence na útěku apod. se to sice nechytá, je to i slabší než Žhavé výstřely, kterým jsem dal také tři hvězdy, ale po slabém začátku z toho vyšla celkem zábavná parodie. Dobré žerty tu sice střídají ty méně vydařené, celkově jsem se ale pobavil dost, a to jsem parodované Hunger Games viděl před dlouhou dobou. Slabší tři hvězdy. ()

PenelopaW

Aby člověk většinu scén a vtipů pochopil, musí znát předlohu. Jen nevím, jestli byl dobrý nápad pustit si parodii se synem hned poté, co jsme dokoukali trilogii, protože tu teď bude mít poněkud zneváženou. Jako parodie to rozhodně nedosahuje kvalit snímků z 90. let (Žhavé výstřely), ale u pár scén jsme se zcela upřímně zasmáli. Vztyčený prostředník je top a Kantmissina katatonická matka nás pokaždé smíchy rozbrečela. ()

Faldicek

Tak tu máme další šílenou americkou parodii (čti sr...u), základem komedií by měl být vtip, ovšem toho se zde jaksi nedostává. Prostě jen hromada trapné nudy. Jednu hvězdu dávám jen za Maiaru Walsh, pro mne do této doby neznámou, leč vcelku pohlednou... Asi jediné pozitivum téhle hrůzy... ()

Allein4

Na filmy, kde je Maiara, budu asi vždy koukat bez ohledu na hodnocení :-) Teď vážně. Koncept parodie chápu, ale co je moc... Některé scénky byly naprosto luxusní (např. Harry Potter nebo ještě lepší The Expendables), ale jiné "dětské šprýmy" byly naprosto zbytečné a pouze to značně kazily. Škoda, protože jinak to vlastně mohlo být velmi dobré. Kdo ovšem říká, že ho nic nerozesmálo v průběhu oněch 83 minut, tak kecá. I tak to někdo může zhodnotit jako "odpad!", ale já za zmíněnou Maiaru a občasné trefné gegy dávám 50 %. ()

Pythonator

Jednoznačně nejlepší epizoda z celé série Hunger games. Tentokrát mě to docela i bavilo. A některé hlody jsou nazapomenutelné. Asi o něco málo zábavnější než Pařba všech pařeb. ()

+sfinx+

Původní hnus (s několika dalšími jako Sherlock a Avatár) to poslalo kam mělo, takže...účel splněn. Nic hlubokomyslného se tu hledat nedá, ale zdvižené prostředníčky, teplý spolubojovník a mnoho dalších blbostí vcelku slušně pobaví. 4* dávám za danou kategorii a jako ohodnocení odpovídající odměny pro ty, kdo přetrpěli původní film a konečně se mohou bavit.. ()

Tomrou

Je to ptákovina, ale jednou se na to podívat dá. Pokud máte 75 min volného času a nechce se vám moc myslet, nebo se nechcete dívat na dvou hodinovou verzi pravých Hunger Games, stačí to, protože z originálního filmu je tu úplně všechno. [35%] ()

nogi odpad!

Ok, jako mělo to své momenty, ale většinu filmu jsem přetáčela a přemýšlela, jestli zvracet budu nebo ne. Čekala jsem něco jako Vampires suck (Tupíři), které se velice povedlo, teda, jako prostě parodie, ale aspoň většinu doby vtipná... Starving Games používají přesně nízký humor, u kterého se člověku dělá špatně. Jediná vtipná část je ta s Expendables... Plus hlavní herečka vypadá jako Lisa Edelstein.. Prostě wtf... Nedoporučju.. ()

Kresloun

ať se na mě nikdo nezlobí, ale tohle byla děsná kravina, řekl bych ztráta času. jedna hvězda pro Harry Pottra a jeho zlomenou kouzelnou hůlku ()

Hektor.Troy

Neverim ze niekto,kto ma rad parodie,ze sa mu tento film nepacil.Mozno si poviete ze v 90.rokoch boli parodie ovela lepsie,ale pozrite si ich teraz a polka vtipkov sa vam bude zdat trapna.Toto tu je genialna parodia. ()

Solitude odpad!

naslo sa aj zopar naozaj dobrych momentov ale tie by som zratal na jednej ruke. pocas sledovania som mal dojem ako by to bolo za trest... a vlastne bolo prehral som stavku teda moja smola ()

Grandimir

Jako obrovského fanouška knižní a menšího filmové série mě to vážně pobavilo. Daleko víc, než většina ostatní parodií. Zasmál jsem se ()

Dr.S

Neni to sice jedna z parodii která by mě dostala do kolen ale některé části umí bobavit. Jinak ale celkem děs a nedivim se hodnocení které doposud film drží zde. ()

frannyberry

Docela mě to mile překvapilo, zvlášť když Epic movie jsem dokoukala jen s obtížemi a Děsnej doják (10 min) byl naprosto trapný a zoufalý, zkrátka slušnou parodii jsem neviděla hooodně dlouho. Tohle si utahuje z hitu, a vážně se mi líbí, jak tam berou na paškál některé věci z původních Games. Jo, Kantmiss je jen o maličko víc bezohledná a nesmlouvavá než její předobraz, Peter o něco upištěnější a sladší. Určitě jsem se zasmála, je to taková krátká zábava, pokud máte zrovna náladu na něco praštěného. Nejsem zastánce hrubého humoru, takže bez prdící Kantmiss, nohy v zadku a podobných "legrací" bych se obešla, ale naštěstí to vtipné scény vyváží. Takže průměr, což myslím jako největší kompliment, jen mě trochu mrzí cenzorovaná sexuální scéna, na to bych se ráda koukla... ()