Vojak 3

• Česko Voják 3: Na domácí frontě (viac)
všetky plagáty

Seržant Jake Carter sa vracia po dlhej misii domov, ale ani tu ho nečaká žiadny odpočinok. Jeho sestru uniesli násilní militantní extrémisti. Carter ju musí zachrániť, a tak sa na vlastnú päsť vydá na súboj s teroristami, ktorým velí veľmi krutý vodca. Času veľa nezostáva. Aby Carter zastavil hroziaci masaker, bude musieť – ako správny americký hrdina – podstúpiť pre záchranu tisícov nevinných životov tú najvyššiu obeť. (TV JOJ)

Torgal

Prvý Vojak je Komando pre 21. storočie, druhý je prežiteľný videofilm so slušnou akciou a tretí ide s latkou ešte nižšie. Jeho hrdinom je večne zachmúrený klon Michaela Biehna, ktorý musí pozabíjať tucet šmejdov, čo sa mu uniesli sestru a ukrývajú sa vo vraku trajektu. Samotné zasadenie filmu naznačuje, že rozpočet bol opäť priškrtený na minimum, ale chvalabohu sa v ňom našlo dosť peňazí na pár pekných explózii. Prestrelky nevyzerajú bohvieako, ale súboje jeden na jedného sa celkom vydarili. Dejovo niet o čom hovoriť, príbeh zodpovedá béčkovému spracovaniu všetkého ostatného. Nakoniec je to tak s odretými ušami na dve hviezdy. 3+/10 ()

Drtic

Pozerám, že si tak nejako v poslednej dobe WWE studio nedokáže udržať už ani tú priemernosť. Pôvodne tu mal hrať Randy Orton tak som si povedal, že jemu by to aj sadlo, ale bol preobsadený Mizom a to som sa už začal báť, že to zle dopadne. Napokon to nebola až taká katastrofa, ale inak nič moc. Celý film pôsobil dosť lacino oproti Marine 1 toto nemohlo mať ani polovičný rozpočet. Vážne jediná hvezda a najlepšía postava bol Neal McDonough chvíľkama to vypadalo, že tam Miz hraje vedľajšiu rolu. 2 len za to, že pozerám WWE a som fanda wrestlingu. ()

Acrobat odpad!

Opätovne je film varovaním, no nedávame pozor a zlákame sa. Pokušenie však obieha neustále, zožiera myseľ. Pud sebazáchovy nefunguje tak ako u The Miza. Ten ide svoje, pozične ide do scén a akcie. Tak ako je zvykom tamtí nevedia, on vie. Trafiť. Drsné hlášky a motivácie, super prevedenie. Trikov a petárd. Toporný film s dávkami humoru, satiry v oblasti deja, hercov a formy. (videné 31.07.2016, JOJ) ()

johnsnow

trošku slabšie ako dve predošlé diely. Avšak hlavný hrdina je sympatickejší aj lepší než predchádzajúci. Záporáci sú fajn, síce niektorý sú vyradený až prirýchlo a aj drsnosť je trošku slabšia. Čo zamrzí je menej akcie a nepekné herečky. Rozhodne však súboj Miza a Shahlaviho stojí za to. No a tá bomba ktorá mala odpáliť budovu, no tak to si robia srandu aký malý mala účinok. A práve pre tieto chyby nemôžem dať vác ako silné 3* ()

frenkie

Takový klasický nízkorozpočtový americký akční výplach s nesmrtelným mariňákem, neschopnou FBI, tupými záporáky(kromě toho hlavního, ten měl celkem charisma a taky hodně hereckých zkušeností) a kupou logických nesmyslů. Ale pro jednou se to snese. Film jak dělaný pro upršené , deštivé odpoledne, když se venku nedá nic dělat. ()

SuLCiK

Tento film bych shnul slovy: "Co to mělo sakra být?", Něco přes hodinu trvajícím film s obsahem 30 minutového seriálu, žádným dějem a mizernými hereckými výkony. Chlapci ze SWATu tam naběhnou jak prasata na pořážku a ani jednou nevystřelí a nadruhou stranu náš hlavní hrdina si vkráčí jako neprůstřelný mnich, když už ho konečně dostanou a umlátí železnou tyčí vstane si jakoby nic. Tento film nejde označit ani samolepkou "Typická Americká sra*ka", protože na to tam je málo speciálních efektů a málo známých herců, kteří by to zachránily. Dávám 10% za pěknou tvářičku Ashley Bell. ()

Pollini

Já jsem se tak strašlivě nudila. Nemohla jsem se dočkat, az to skončí, bohužel jsem se nedivala sama, jinak to vypnu raz dva. Zatim nejhorší díl. Voják jde odnikud nikam, schovávání za bincem a přestřelky. Žádný děj. ()