Po stopách Marsupilamiho

• Česko Po stopách Marsupilamiho (viac)

Dan Geraldo (Alain Chabat) je reportér, ktorý sa naháňa za senzáciami. Keď príde hľadať námet na reportáž do Palombie, netuší, že sa už onedlho stane svedkom neuveriteľného objavu. So svojím svojráznym domorodým a trochu bláznivým sprievodcom Pablitom (Jamel Debbouze) vyrazia do  džungle a prežívajú krkolomné dobrodružstvá. Podstatou prevratného objavu, ktorý ich čaká, je fakt, že podivné mýtické zvieratko, známe z legiend pod menom Marsupilami, skutočne existuje. (TV JOJ)

Joker7

Je až k nevíře, jak dokáže taková pitomost při správném rozpoložení pobavit! Francouzským komediím jsem dlouho nemohl přijít na chuť, ale poslední dobou začínám měnit názor. Když se sejde nálada, správná volba filmu a láhev dobrého Bordeaux, je o příjemný večer postaráno. Tolik hlášek, výborný Jamel Debbouze (nechápu, jak dokáže hrát a hlavně tak "akčně" pouze s jednou funkčí rukou!) a neskutečná sranda u scén s Páji. ()

Tomiczekk

Nejlepší scénka pro mě byla když si starej botanik rozsvítil a "plyšák" tam do sebe soukal ten dortík :) Jinak to bylo o nudě. Frantíkovskej humor mě nějak nerozesmál ani ty koutky. ()

montel

Reportér Dan Geraldo (Alain Chabat) dostane v práci ultimátum. Buď sežene pořádně skvělý materiál nebo dostane padáka. Proto odjíždí do Palombie, kde se společně se svým průvodcem Pablitem (Jamel Debbouze) snaží v neprostupné džungli najít mystické zvířatko Marsupilamiho, kterého ještě svět nikdy neviděl. Zálusk na něj však má také nesmlouvavý generál, který zase pro změnu touží nikdy nezestárnout a Marsupilamiho chce využít, aby mu v džungli nacházel květy mládí...Stupidní hloupost jakou umí natočit jen frantíci. Nepopírám ale, že jsem tu našel pár originálních vtipů, kterým jsem se ze srdce zasmál. Parodie na Hitlera tomu dala korunu. Herci jsou ale hrozní. 45% ()

Lisiana

Při představě, že by nějaká čivava prováděla s mým uchem to, co tady provedla Jamelu Debbouzeovi zahrabanému v písku, se mi dělá černo před očima, ale smála jsem se jak divá. Neméně vtipná pak byla travesti Céline a jeho remake videoklipu k I'm alive. Tenhle film je šílená ujeťárna, ale svůj účel splňuje - pobaví. ()

machmej

Škoda....Humor z Rrrrr se nekoná, ikdyž v několika scénách vám dojde, že film točí ten samý režisér. Nic, nic a najednou BUM, film Vás odrovná nějakou totálně debilní hláškou nebo scénou a vy jen doufáte, že se to tak potáhne už do konce filmu, ale bohužel...Film působí někdy až moc vážně a to je špatně.... ()

Krnac

5,5/10 Seriál sa mi páčil viac a film je taká blbosť ale vzhľadom na to čo väčšinou beží v TV keď pustia toto tak si na to rád prepnem. Príbeh je zväčša komédia skoro na všetko a má aj svetlé stránky. Ale pobavil som sa. ()

hajner

Len som nepochopil či šlo o rozprávku pre deti alebo komédiu pre dospelých. Ale na Francúzke komédie typická bláznivina. Slabota pre iných. ()

Cumacbegyc

To je ale kravina, přehnané herecké výkony, ohrané trapně zahrané scény a vtipy. Jediné co je na tom hezké je Marupilami. Jinak strašná nuda. Věřím ale, že fandům Kameňáků se to bude líbit. Za Marsupilaniho 1* ()

JancakV

Za dokonalé vylepšení nálady 5*. Jamel Debbouze na mne působí vždy velmi pozitivně. Lambert Wilson a Alain Chabat jsou zde také skvělí. Počítačová animace je velmi kvalitní, lehce dětská a moc dobře koukatelná. La Houba Dance mne dostal na první pohled/poslech. ()

PORTER44

Bohužel zase jeden pokus o rodinou komedii s nadpřirozeným stvořením který se moc nepovedl.Jaká si kočka s dlouhým ocasem žijící v džungli která objeví zázračnou orchidej.Pak se do pralesa připletou reportér,šílený botanik a další kteří se snaží žluté stvoření chytit.Pár scén docela směšných jinak slabota. ()

Kaylar

Nenáročná televizní zábava, když nemáte náladu o něčem (čemkoli) přemýšlet. Musím ale uznat, že zvířátko bylo opravdu roztomilé. ()