Mizerný dedko

• Česko Jackass: Děda Mizera (viac)

V přestrojení za chlípného staříka si Johnny Knoxville může dělat spoustu legrace z každého, kdo má tu smůlu, že se mu přimotá do cesty. (Netflix)

bergeron

Film čerpá zo Slávy Jackass, a z fajnovo zostrihaného traileru, ako bolo poznamenané nižšie, časťami je to bezduché, a čakáte len na tie vtípky z traileru, ale to čo nedostanete v traileri, su posledné minuty, ktoré fakt stáli za to. Iba vdaka nezáživným blábotačkám strhám dve hviezdy inak je to geniálne, a riadne riadne sa zasmejete :D Johnny Rocks. In memory of Ryan Dunn v posledních titulkoch, som nečakal, ale ako památka celovečeráka s dedulom fajn. ()

Marlo

Očekával jsem mnohem více, tak bych asi začal. Od tvůrců Jackass jsem si myslel že dostanu větší kopu srandy, ale naopak mi spíš přišlo že se Johnny Knoxville a spol drželi při zemi. Nevím zda to bylo malým klučinou který hrál vnuka nezbedného dědy a proto tolik netlačili na pilu a by jim nechodili stížnosti nebo prostě vyschla studnice nápadů. Každopádně očekávejte prostoučký děj a několik skvělých scén u kterých budete brečet smíchy ( pro ty kteří viděly trailer at si 4 odečtou :( ). Jinak Knoxville si užívá každý moment a casting ohledně malého kluka mi udělal opravdu radost jelikož ten klučina má fakt talent a na pohled je moc vtipný. Takže musím konstatovat že je velká škoda že se tvůrci více neurvali z řetězu. Tahle vás čeká solidní parodie na dědu, která však mohla být perfetní... ()

lada32

Nebojím se dát za 5. Pokud u něčeho řvu smíchy od začátku až do konce, tak to je už co říct. Letos jsem snad tak nic vtipného neviděl. Už jenom ten nápad, natáčet naživo, je ůžasný, zaručující, že lidé okolo mají naprosto věrohodné reakce. Tohle nejde amatéry zahrát, musíte je postavit tomu tváří v tvář. Závěr ze soutěže krásy, jsem už sice viděl jinde, ale ten kluk má talent. Ještě o něm uslyšíme.Jinak taky Amerika jak se patří, každý tam má 150 kg.. ()

DarkViper

Když pochopíte, že herci dotáhli do maxima svoje výkony takovým stylem, že se dokáží do svojí role 100% vžít a sledovat pak už jen reakce lidí kteří jsou nic netuše vtažení do děje.... masakr... klobouk dolů, na konci slečna s kamerou v elektrickém rozvaděči mě opravdu dostala, ale je to svým způsobem hroznej risk... nikdy nevíte komu proti vám rupne v bedně a bude se do vás chtít pustit. Pokud se vám jackas jako takový líbil je tohle snad jeho vrchol v hlavní roli Johnny a ve vedlejší všichni kolemjdoucí :D ()

P@\/EL

Johnny Knoxville je zkrátka borec, který se s ničím nesere. No a svou zálibu v humoru, jenž je místy až morbidný a dotažený do té největší absurdity, zde předvádí v plné kráse. Nejvíc se mi na tom vždy líbily reakce jednotlivýh lidí, kteří pořádně ani nevěděli, co se ve skutečnosti děje. Celkem dokážu pochopit, že se film mnohým nelíbil, na tento druh humoru je totiž potřeba takový prazvláštní cit a pochopitelně ne každý člověk tímto darem oplývá. ()

mirushbiatch

Nic ine len okword humor som klasicky necakal,nic nove som nedostal ,ale obcas som sa rehotal jak kreten.Hl. pri scene v restauracii...Jackassakov mam proste rad... ()

endymion

Pokud zapomenete, že jde o Jackass a budete na film pohlížet jako na potrhlou road-movie komedii o sbližování nevrlého nadrženého dědka a vyžraného, leč talentovaného vnoučka, jehož rodiče stojí za to, co vytvořil děda v bistru na zdi, budete se celkem bavit. Jen škoda, že s blížícím se koncem dochází dech a nápady. Ale takové už stáří bývá... ()

Khostik

Hype u tohoto filmu byl obrovský a tím to pro mně bylo větší zklamání.. Z celého filmu jedna, dvě, možná tři dobré scény.. ()

Krokyno

Jackass, neměl jsem je v oblibě, obzvlášť jejich pokusy se zmrzačit, ale tohle, to je opravdu něco jiného. Dost mě překvapil i ten mlaďoučký klučina, že by budoucí nástupce Johnnyho Knoxvilla? I přes hodně odvážné scénky, místy až mooc, jsem se skvěle pobavil.. :))) ()

Mmariner

brečel jsem, až mě stříkali slzy z očí jaká je to neskutečná prdel... trošku mě to připomíná mě a bráchu s kámošema na dovolený.:) asi to nesedne každému, jinak si nedovedu vysvětlit že tomu lidi dávaj tak málo a nebo je tu hodně důchodců co to hodnotí:)) ()

StanleyVanH

Jako pro každého tento styl humoru to není ale kdo je na koule, pindíky, sračky, demenci, sem tam nějaký sprostý slovo, tak ať se kochá. Asi jeden z nejlepších jackass, děda je prostě borec, spíš tedy Johnny Knoxville. ()

KapitanKuraz

Pre mňa jedno úžasné dielo pri ktorom som sa smial od začiatku do konca. Knoxville je pre mňa známkou určitej kvality a ani v tomto filme ma nesklamal. Film vďaka kontroverznému humoru isto nie je vhodný pre každého (maminke by som ho určite nepúšťal), no priaznivcov jemne zvrhlého humoru stopercentne nesklame. Chcel som ešte napísať, pre fanúšikov Jackass povinnosť, ale to je zbytočné už to dávno videli. ()

lukkaczekk

Jackass beru jako partičku co dělá blbosti,člověk se u toho i zasměje, ale toto!! 2x jsem se zasmál pak jsem se nudil. Otřepané nápady z klasických Jackass, nic extra nového. Tak akorát jednou zkouknout. ()

hrafnain

Není to Jackass, jak jsem ho znal, je to vlastně celkem krotký a milý, v podstatě rodinný, ale já se bavil, a nikomu se skoro nic nestalo:D Kecam, je ze mě missofilní dědek, ale to k předstíranému stáří patří ;P U reminiscence na Elvise jsem si lehce učůrnul, to je čaro tý řeky, toho kraje. Pro záprtky by to mělo bejt v osnovách jako povinnej film :) ()

soukyd33

Co na to říct. Je to jako Jackass, ale je tam pouze Johnny Knoxville. Hraje zde 84 let starého dědu, který improvizuje kde může, aby vyvolal rozruch. Má sebou vnuka, a spolu zažijí ne jedno dobrodružství. Doporučuji, ale chce to si vzít trošku pití před tímto filmem. Jsou tam i ostré scénky. Hvězdiček 4**** ()

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021

22.12.2019

Studio Paramount Pictures stanovilo premiéru čtvrtého filmu v sérii Jackass. Původně zábavní pořad na stanici MTV vznikl v roce 2000 a stvořili jej Johnny Knoxville, Spike Jonze a Jeff Tremaine, o… (viac)

Oscarové nominace 2014

Oscarové nominace 2014