Matt Scudder je bývalý newyorský policajt a vyliečený alkoholik, ktorý pracuje ako súkromný detektív bez licencie a zázemia. Svoje služby ponúka tým, ktorí sa z akýchkoľvek dôvodov nemôžu obrátiť na políciu. Jedným z nich je aj drogový díler Kenny Kristo, ktorý si detektíva najme, aby našiel zločincov, čo mu uniesli a brutálne zavraždili manželku Carrie aj napriek tomu, že im zaplatil výkupné. Scudder začne postupne odkrývať stopy vedúce k únoscom a zisťuje, že tento zvrátený zločin nie je jediným a rozhodne ani posledným, ktorý v uliciach New Yorku spáchali. Sérioví vrahovia mladých žien, ktorí svoje obete rafinovane mučia, sa chystajú opäť zaútočiť a Scudder, ktorý sám stojí mimo zákona, sa im rozhodne čeliť osamotený, na vlastnú päsť a všetkými, hoci aj nelegálnymi prostriedkami. Nečakanú pomoc však získa od svojho nového malého šikovného priateľa, ktorým je svojrázny čierny bezprizorný chlapec TJ. V neľútostnom súboji s časom a presilou tentoraz pôjde aj o jeho vlastný život. (TV JOJ)

yrik

Tož dle Verbala budu mít kvůli jedné hvězdy asi nějakej sexuální problém, ale tento film prostě na víc nemá, v osumdesátkách bych asi dal více hvězd, dneska už jsem rozmlsanej a potřebuju uvěřitelný scénář, trochu té logičnosti, propracování postav a né že, drogový dýler nejdřív za svou šíleně milovanou robu nechce dát mega a pak dalšímu dýlaři jen tak pučí šest set tausnů, je mi na blití z přepičatělého černouška, který ač bezďák, tak je úplně cool a chytrounkej, prapodivný, že policajti nehledaj rozkouskovanou mrtvolu, která se povalovala v autě v sáčkách, asi si ji ten hodnej dýler vzal domů do mražáku, prostě těch pitomostí je v tom filmu moc a moc, ani není vysvětlené, co jsou ti dva pitomci zač, proč přibrali pitomýho vepře do spolku (to jen aby měl scénarista, potažmo Neesan ulehčenou práci s velmi rychlým vyšetřováním), béčkový film. ()

RenataD

Neeson se na tyto typy hrdinů hodí. Film má perfektní atmosféru, výbornou hudbu. Hodně zajímavým hercem byl i Dan Stevens. Matt Scudder postupuje dvakrát léčbu - nejprve se zbavil navyku na alkoholu a potom musí zbavit lidstvo odporných zločinců. ()

Mazmen

Ze začátku mě to docela bavilo, ale časem přestávalo a přestávalo až jsem se začal koukat kolik ještě zbývá do konce. Není to špatný film. Jak už někdo psal, je podobný jako 8mm, ale 8mm se mi líbil více. ()

gerdi14

Celkem fajn podívaná,trochu mě rušila přítomnost černouška a hodnýho strejdy (detektiv). K dokonalým temným thrillerům se to celkem přiblížilo,ale něco mi tam přeci jen chybělo-prostě mi neběhal mráz po zádech. ()

Mykie

Liam Neeson je boží a zase nám to dokazuje mezi náhrobními kameny. Film je skvělý, temný a napínavý a já z něj měl opravdu radost. Jediné co mi vadí, je, že film se chvílemi tváří jako drsné úchylné krimi a v jiných momentech se zase chová jako taková malá vztahovka (Liam a TJ). Ale to je čistě subjektivní pocit a film rozhodně doporučuji k deštivému večeru. ()

ma2sko

Zvrátení ľudia nevymreli. Teda aspoň ako postavy v tomto kvalitnom materiáli. Postupné dopracovanie sa ku koncu úskočnými časťami dodáva tú správnu atmosféru, aj keď trošku tajomnosti by nezaškodilo. Je ale potrebné povedať.. "bravó, majstre!". Pomsta je ťažko stráviteľná. Ak medzi ňou a zdravým úsudkom stojí ako jediná hranica hrúbky Vašich predsudkov, nie je ťažké si vybrať... ()

DavidAAAA

Neeson je skvělej typ pro takovéhle role. Film je nádherně natočený, provází ho správně temná atmosféra, dostatečně odpudiví záporáci. Má švih a spád. Je tam i dějová linie, která je podle mého zcela zbytečná a nesmyslně film protahuje ( léčebná sezení..), každopádně není to zas tak přehnaný a délka filmu neobtěžuje. ()

flegmos

vyborna nedocenena kriminalka - atmoska, postavy, dej. Fakt cool. Neeson opat nesklamal a cely film drzi jak Pan. Prijemne prekvapanie vzhladom a sucasny rating. Co iba naznacuje ze tento svet sa ruti do pekiel a nazor vacsiny nemusi byt smerodatny. ()

Montgomary

Nie je veľa filmov, ktore nedopozeram do konca, ale toto bola naozaj slabota... herecke vykony aj dialogy boli prekvapivo nepresvedcive, dej bol tak malo prepracovany v detailoch, az som to nevdyrzala a vzdala som to... podla komentarov je ta druha polovica kus lepsia, tak, drzim palce.... ()

Martazoe

Velmi průměrný thriller, který mě ničím nezaujal a ani ničím neurazil. Celou dobu jsem věděla, jak se to bude vyvíjet a jak to asi dopadne, takže je to taková pohodička, kdy se nemusíte ničím stresovat a nad ničím zbytečně dumat a podívat se na sympatického Liama Neesona, který to těm hajzlům zase pěkně nandal. ()

Cyklistka

Dobře budovaná atmosféra s párkem zvrácených hajzlů, ale strašně rozmělněný konec! Takhle to tím závěrem zabít... Ovšem Liam Neeson opět geniální, jen jsem čekala, kdy do telefonu pronese něco o svých "very particular skills", nuž nestalo se, přesto dokázal svého protihráče na druhé straně drátu zatlačit do ofenzivy a probudit naději v dosavadní břečce úchylnosti, perverznosti, sadismu a nelidskosti. ()

lineker

Ten film chtěl být temný, ale byl pouze tmavě šedý, ten film chtěl být drsný, ale byl to jen lehký brusný papír. Do silného kino zážitku to mělo opravdu daleko. Frank postavil poměrně slušné základy, ale s každým dalším patrem jakoby se mu celá stavba začala propadat. Ke zřícení nakonec nedojde, ale místo Empire State Bulding musíme vzít za vděk brněnským AZ Towerem. ()

danny79

Liamovi role sedla, pribeh brutalnich unoscu je tez zajimavy, ale filmu chybi vice akce, dejovych zvratu. Namisto toho blouma ve slepych ulickach rozptylovanim hlavni linie pribehem o cernouskovi, neurovnanych bratrskych vztazich, nefungujicim sebezpytovanim atd., a tak je slusna atmosfera obcas vystridana nudnymi pasazemi. Zaver je vzhledem k pracnemu hledani cesty k unoscum docela odfluknuty a ti dva psychopati take nevypadaji prilis presvedcive. Takhle pouze prumerna podivana. ()

floppy4

Slaba a podpriemerna detektivka, ktora neprinasa nic zaujimave, len zdlhavy a predvidatelny pribeh, kde dopredu vieme, ze vrah je zahradnik, vieme ako vyzera a vieme ako to s nim skonci. Liam Neeson sa len vezie v tej roli, v ktorej sa zviditelnil ako vysluzily policajt a nakopavac prdelí v serii Taken, az na to, ze v tomto filme nikomu prdel nenakope, akurat sam par krat dostane do zubov a ani to jeho vysetrovanie na vlastnu past nie je vobec cool. Tu par krat zahranu pozu drsnaka mu verite len preto lebo je to pre vas stale Bryan Mills. K zvysku hereckeho osadenstva sa snad neda ani vyjadrit. Reziser to chcel vlastne cele zahrat na chladnu NYC atmošku 90tych rokov, ale to neustale prsanie jak z krhly bolo uz potom cliche. A take tie snove prestrihy a kecy z alkoholickeho liecenia, to bol velmi zly pokus o umeleckost a vobec som to nepochopil. ()

Bednobuch

Ač zajímavá detektivka, tak je dost zdlouhavá a bohužel i nudná. Mladý černý kamarád Liama je dost zbytečný. Bohužel mě to dost nudilo. ŠKODA. Hlavně škoda času. ()

Edwin44

Tak tohle bylo nad očekávání super!!! Skvělá atmosféra, skvělej Liam Neeson a parádní hudba, což jsem nečekal v takovýmhle filmu. Dokonce jsem byl tak nadšenej že mě ani nevadil ten černoušek, kterej tam působil dost nepatřičně a taková spíše vata v příběhu a měl tam asi za ukol trochu rozvířit emoce. Jinak všechno bylo takový jako si v mysteriozním thrilleru představujete. Hodně tam prší, často šero, hodně se tam pije a překvapivě dost střílí:-D .... super film ()

Predátor má nového nepřítele

Predátor má nového nepřítele

13.10.2016

V únoru 2018 se na velké plátno vrátí nejobávanější vesmírný lovec. Predátoří comeback režíruje Shane Black (Správní chlapi) a půjde o pokračování původní série, zatím ale není jasné, jestli se ve… (viac)

Další těla pod Neesonovy náhrobky

Další těla pod Neesonovy náhrobky

19.02.2013

Březnový start natáčení se blíží a krimi-thriller A Walk Among the Tombstones rychle nabírá obsazení. Ale nejdříve stručně o projektu: film je adaptací jednoho ze sedmnácti románů, které uznávaný… (viac)