Fioravante se rozhodne stát se profesionálním Donem Juanem, aby pomohl svému příteli Murraymu, který je na mizině. S Murrayem působícím jako jeho „manažer" se rychle ocitne mezi dvěma mlýnskými kameny - láskou a penězi. (Filmbox)

fisus

Příjemně strávená hodinka a půl ve společnosti Woodyho Allena a Johna Turtura a samozřejmě dalších známých jmen. ()

matkoulko

V dnešnej dobe ma poteší každá slušná komédia. Zvášť keď má nejaký štipľavejší námet a zaujímavé obsadenie. Typicky Woody-ovské, alebo v tomto prípade skôr Turturrovské. Kladmi filmu sú najmä sympatický Turturro a je Fioravante, nesympatický Allen "hrajúci" sám seba, (ne)starnúca Sharon, vtipné židovské a gigolovské scénky. Príjemná oddychovka aj na upršaný večer... ()

Rockerman

Milý a usměvný pohled do života židovské komunity v New Yorku. Jak odvrátit krach svého podnikání? Tak, že začnete "pást" svého zaměstnance jako gigola. Přichází však střet s ortodoxními Židy, kteří rozhodně tomuto způsobu obživy nejsou nakloněni. Choulostivé scény jsou natočeny jen v náznaku, ikdyž Sharon si neodpustila ukázat, že ještě má co ukázat. Tři a půl *, tedy 70%. ()

BOURQUE

Kvôli spolupráci J. Turturra a W. Allena je to celkom dobrý snímok. Motto „Kde je láska, tam je aj bolesť“ vyzdvihuje podstatu filmu. PS. „Vy už máte skúsenosti s „trojkou“?“ W.Allen: „Áno, raz v roku 1977 kvôli výpadku elektriny nikto nevidel nič. Bol to skvelý zážitok!“ Osobné hodnotenie: 74% (***) ()

Faila

Hlavní i vedlejší příběhy mi přišly originální a zajímavé, za mě je ale největší plus herecké obsazení. Moc mě potěšilo vidět některé známé tváře v pro mě velice netypických rolích. Allen byl samozřejmě takový, jaký je snad vždycky, ale toho bych ani jiného nechtěla... ()

septic

jedno z mála mých neobjektivních hodnocení. Ale když se ve filmu sejde můj nejoblíbenější režisér s mým nejoblíbenějším hercem a navíc pod taktovkou toho, kdo z nich režisérské praxe má méně ve stylu právě toho druhého, nemůže to pro mě dopadnout jinak než plnou palbou. Allanovsky skvělý hudební podobraz i scénář z něj smrdí na sto honů. Charisma postav je jako vždy okouzlujícím způsobem hypnotické. I Sharon Stone, kterou jsem zprvu nemohl poznat, je perfektní. "I like the way you say my name." ()

mac000

v Johnu Turturrovi a Woody Allenovi se našly dvě spřízněné duše. Docela chápu, že Allen, který jinak hraje zcela výjimečně pod jiným režijním vedením, tuto roli přijal. Navíc odpovídá zcela naturelu allenovských rolí, které vytvořil (jako scénárista, režisér i herec) v pozdním stadiu svého tvůrčího období. Snad poslední společná scéna Fioracenta a Avigail (jinak velmi citlivě natočená) byla poněkud "neallenovská" . I v hudbě se Turturro do Allenovy filmografie vcelku trefil. Ale pozor! Nechci nijak podsouvat a tady si nemyslím, že Turturro napodobuje Allena. Nazval bych to "variacemi na téma Allena" a v klasické hudbě máme mnoho takových opusů, které patří do klenotnice klasiky ... ()

Mikecat

Príjemný romantický film na nedelné popoludnie. Komédia to veľmi nieje ako skoro nič s W.Allenom. Prevažuje príbeh, návšteva "zákazničiek" sem tam aj korenistejšia scéna, výborný židovský prenasledovateľ Liev Schreiber ako aj zvodná sexi dračica Sofia Vergara. Práca gigola nieje ako si všetci myslia len o posteli, je to predovšetkým profesionálny spoločník. Všetko sa otočí, keď gigolo spozná židovskú vdovu a ukáže jej nový zmysle života. Unesú pasáka, Vanessa všetko vysvetlí a gigolo možno práve našiel svoju lásku. ()

david666

Allenovka s Allenem bez Allena za zežisérskou stoličkou. Film splňuje všechny podmínky pro fanoušky Woodyho. Chytrý humor, trošku toho sexu (Sofia Vergara rules!!!) a vidět Schreibera s licousy Vás dostane do kolen. Bavil jsem se. ()

VLADEK

Já už na ten recyklovaný "allenovský" humor nemám náladu, vtipy se opakují, nadhled/náhled stárnutím mizí (což je samozřejmě obecně věc běžná), zbývá jen ta obsese ženami. ()

foils

Po delsi dobe prijemna komedie tak trochu ve stylu 90. let. Nic prevratneho, postavy nepochazeji tak uplne z tohoto sveta, ale tak uz to v komediich vetsinou byva. Velmi potesi prostredi zidovske komunity v Brooklynu, vykony predstavitelu hlavnich roli, elegantni Vanessa Paradis a samozrejme Woodyho vtípky. ***1/2 ()

RoyBatty444

Celkom dobre som sa zabavil. Film ma vedel preniesť do diania a nechal má podieľať sa čiastočne aj na prežívaní pocitoch postáv. Hudba a dobrá práca s kamerou tento pocit dotvárajú. Allen ako vždy v svojej konverzačnej extáze, Torturro utiahnutý a citlivý, Stone fascinovaná, Vergara zmyselná, Paradis ortodoxná ale odhodlaná a Schreiber spravodlivý a cieľavedomý. Celkovo príjemný zážitok. ()

jah

Opäť som po dlhej dobe vychutnal vôňu kombinácie: New York & jazzík á la Allen. Váhal som aj nad plným hodnotením filmu, narušilo ho iba pár scén, ktoré som napriek tomu že ani najmenej nie som antisemita, úplne nestrávil, ako bola židovská "domobrana" a potom "súd". Páčila sa mi aj súhra Turturro & Allen. Pravdepodobne Woody Johnovi do scenára trochu kibicoval :) ale nebolo to vôbec na škodu, naopak. Soundtrack priam dokonalý, zanôtila si aj Vanessa, ktorá vyzerá stále veľmi dobre. Pohodový filmík a fajn záver s roztomilou Loan Chabanol. ()

Dupac

Takové scénáře, kde se z osamělého květináře 45+ stane gigolo, který trénuje na "Ménage à trois" se světaznalou akrobatkou Sharon Stone (a to za hodinovou sazbu profesionálního trenéra tantry), málem rozluští kód pásu vdovské cudnosti u smyslně chic paní rabínové Vanessy Paradis a k tomu mu druhé housle hraje neškodně slintající Woody Allen, si člověk píše pro radost. A na mém oblíbenci, Johnu Torturrovi, je ta radost vidět, i když jeho oči prozradí, že by za prachy nešel s každou. Ničím významný ani převratný, jenom hodně hodně milý malý film. ()

DrifterSoul

W.A. opět v nejlepší formě, tentokrát nikoliv ve "svém" kuse. Spousta vtipných postřehů, zajímavé prostředí "of the Jewish Quarter" a zejména krásné ponoření se do hlubin lidské duše. Všichni totiž potřebujeme doteky druhých... ()