Posledných 12 mesiacov sú agent Národného úradu pre kontrolu obchodu s drogami Bobby Trench (Denzel Washington) a dôstojník námornej rozviedky Marcus Stigman (Mark Wahlberg) aj napriek vzájomnej antipatii odsúdení nepohnúť sa od seba ani na krok. Pracujú v utajení ako členovia drogového syndikátu a každý z nich svojmu partnerovi verí zhruba toľko ako zločincom, ktorých zadržaním boli obaja poverení. Keď ich pokus o preniknutie do mexického drogového kartelu a zabavenie miliónov dolárov zlyhá, sú Trench a Stigman svojimi nadriadenými ponechaní napospas osudu. Teraz, keď sa ich všetci snažia dostať za mreže alebo pochovať, sa môžu spoliehať iba jeden na druhého. Ich prenasledovatelia to ale nebudú mať jednoduché, pretože keď celé roky predstierate, že patríte medzi zločincov, nemôžete sa ubrániť tomu, aby ste sa od nich niečomu nepriučili. (TV Markíza)

Adámo

Nedaří se mi neporovnat 2Guns s Djangem, protože styl je podobnej i když filmová doba jiná, a 2Guns trochu pokulhávají. Nicméně jeden z prvních filmů s Markem Wahlbergem, kde mu jeho roli věřím. Zábava to je, akce je taky fajn, Denzel si to dává, ale na víc než ty 3 to nebude. | 10/2014 ()

jayman

Denzel je pán. Veľmi mu svedčia takéto roly. Marky sekunduje, zvraty sa dejú, štvoritý mexican stand-off na konci je luxusný. Celkom ok. ()

Guran

Po celkem stereotypním začátku, kde černý humor střídaly silné vulgární narážky jsem si říkal, že film asi bude stejná hovadina, jako Scary Movie, ale ne, není tomu tak! Sympaťáci Mark Wahlberg a Denzel Washington vás donutí se na film dokoukat až dokonce a zaručí vám pěknou sumu zábavy a smíchu. Po dlouhé době jsem shlédl opravdu pěknou komedii islandského režiséra Baltasara Kormákura, který opravdu v sobě má režisérský talent. ()

subic

Akční jakože komedie, jejíž zdejší hodnocení tentokrát sedí. CIA si bere od drogových kartelů 7% za to, že je nechá převážet drogy přes hranice, prachy si dává do malých příhraničních bank, kde je mají zároveň i drogový bossové. Do toho se zamotá ještě námořnictvo a protodrogové. Všichni chtějí prachy a kdo přežije a nakonec je dostane? V polovině se film začne tvářit jakože vážně, ale konec to zazdí. ()

Mamlas

Celkem přijatelná akční komedie. Shazují to otravné vykecávačky a obecně příliš mnoho tlachání. Ale neurazí. (47%) ()

Midar

Naprosto rutinní akčňák, který z šedého průměru vytahuje pouze hvězdně obsazené ústřední duo. Washington i Wahlberg totiž fungují naprosto dokonale, oba si ty role vyloženě užívají a sypou zde jednu hlášku za druhou. Akce ani scénář, ale za moc nestojí a vedlejší postavy taky bůhvi jak nezaujmou. Ve výsledku to tak sice je docela pohodová oddechovka, napodruhé už si ji ale raději nechám ujít. ()

Mykhaluu

Když namícháte do filmového kotlíku Sicario a v podstatě jakýkoliv film od Tarantina po Pulp Fiction, kdy výsledkem je, že se vyvaří marnost prvního a zbytečné řeči druhého, hle je k dispozici svěží porce filmové zábavy oscilující mezi humorem a dramatičností téměř dokonale. ()

Tominni

Na jednu stranu - je to klasický americký akční film dvou různých agentů proti všem. Těch peněz je prostě moc a chce je každý. Spád - akce střídá akci, odhalení další odhalení, dobře natočeno, přesto po shlédnutí toho zase tak moc v paměti nezůstane. Dobrý akční film - tedy za tři*. ()

mrclTV

Pôvodne som chcel napísať niečo o tom, že je to taky bežný, priemerný akčný film.... ale on nie je. Táto vykombinovaná naháňačka za peniazmi je síce dejovo celkom šikovná, ale celkové spracovanie má svoje muchy. No to mi nevadí, lebo je to proste zábava. Postava sedláka s nevymáchanou hubou sa k Wahlbergovi hodí, čo dokázal nie po prvý krát, tie hlášky čo tam dáva vo veľkom (a to je vraj väčšina improvizácia), tie to tlačia vyššie. Možno síce trochu neoprávene, ale pri tejto akčnej krimi polokomédii som sa nasmial celkom dobre a o tomto je, tento film bavil, aj keď nebol zďaleka bez chyby, čiže dnes je to za 4*. ()

PlysovyMacko

Neprehľadný akčný film o dvoch agentoch v utajení, ktorí sa dostanú do problémov kvôli balíku peňazí. Je to nuda, chýba tomu šťava , ale pár hlášok pobaví. ()

elanista1

Ten scenar, to je krasa, to je radost sledovat, stale sa posuvajuci a gradujuci dej bez toho aby sklzol do vod trapnych klise. Neustale sa nieco deje, stale niekto niekoho podraza a hra na viacero stran, nie su tu vobec ziadne hluche miesta. Dialogy v zmysle Pulp Fiction ktore medzi sebou vedu Washington a Wahlberg je radost pocuvat, no proste parada. To uz je druhy vtipny film s Markom Wahlbergom tento rok. ()

Blazis34

Příjemná akční oddychovka u které se i zasmějete. Humor mají na starosti dvě velké persony, Denzel Washington a Mark Wahlberg. Oba dva zvládli svoji roli na jedničku a když se k tomu přidal celkem rozjetý a stále akční děj, vzniklo velice pěkné dílo. Líbily se mi i nápady jednoho či druhého jak danou situaci vyřešit, či jak se z nějakého průšvihu dostat. Hodnotím kladně, ale na druhou stranu se o žádnou bombu či originalitu nejednalo a proto dávám jen tři hvězdy - 70%. ()

Karlos8

No. Popravdě jsem neviděl ani trailer, takže jsem nevěděl, co od tohodle filmu očekávat. Řekl bych, že průměrný film, který mě v několika směrech nepřekvapil. Nevím čím to bylo ale vždy jsem věděl, co se asi tak stane. Není to nezajímavý film, to ne ale, že by se mi vryl pod kůži, to se také říci nedá. ()

Facerr

Pro rok 2013 tohle bude patřit asi do mýho top 10. Fakt moc milý překvápko. Celou dobu hláška, akce, hláška akce. Tohle rychlý střídání atmošky dalo celýmu filmu velkej šmrnc. Když už jsem psal o těch hláškách, některý momenty mi přišli tak vtipný, že jsem si je musel pustit dvakrát. Model dvou parťáků stojících na správný straně proti zkorumpovaným hajzlíkům tady byl sice mockrát, ale málokdy to dopadlo tak dobře. A i když Danzel s Markem někomu možná přijdou, jako dva až moc přehnaní freecoolíni, za mě plnej počet. ()

darth_swan

Zbytečný film. Včera jsem ho viděl a dnes už fakticky nevím, o čem o to bylo. Akce nic moc, humor taky. 2* dávám v podstatě jenom kvůli Wahlbergovi, kterého mám rád, a kvůli sexy Paule Patton. // Co mě zaujalo: ? Z filmu jako takového asi nic, jinak ale Paula Patton. ()

Zemřel herec Fred Ward

Zemřel herec Fred Ward

13.05.2022

Dnešní květnový pátek třináctého bohužel přináší jednu smutnou zprávu pro svět filmu, ve věku devětasedmdesáti let totiž odešel americký herec Fred Ward, známý z filmů jako Chvění, Sedm neohrožených… (viac)

Epický Warcraft našel své hrdiny

Epický Warcraft našel své hrdiny

06.12.2013

Chvíli se uvažovalo o Colinu Farrellovi (dokonce se vyjádřil, že četl scénář a moc se mu líbil), ale nakonec bude hlavní hvězdou podle všeho Ben Foster. Jeden z nejlepších a zároveň nejméně… (viac)

Bruce definitivně po záruce?

Bruce definitivně po záruce?

17.05.2013

Ale kdepak. I když už se frekvencí výskytu ve filmech různých kvalit snaží dohnat Nicolase Cage, daří se mu nesrovnatelně lépe. Jeho poslední tři filmy (Looper, dvojka G.I. Joe a pátá Past) byly… (viac)

Denzel opět akční, Equalizer našel režiséra

Denzel opět akční, Equalizer našel režiséra

22.02.2013

V Letu nám připomněl, že suverénně zvládá i ty nejnáročnější herecké polohy a zaslouženě získal nominaci na Oscara. Teď se ale vrátí k tomu, co mu jde v posledních letech nejlépe – drsné akci. Na… (viac)