Bling Ring: Ako VIP-ky

• Česko Bling Ring: Jako VIPky (viac)

Celebrity - jsou slavné, jsou sexy, ve svých dokonalých outfitech vypadají naprosto božsky. Tenagerky Rebecca, Nicki, Chloe a Sam jsou kamarádky z lepších rodin a Hollywoodské hvězdy milují. Vesměs mají vše, na co si vzpomenou, mají ale i velkou touhu se pobavit. A bez zábran. Když k nim do školy nastoupí Marc, jehož tatínek pracuje u filmové distribuce, začne teprve ta parádní jízda. Společně vyrážejí na noční tahy do bytů Hollywoodských celebrit a to rozhodně ne pouze na exkurzi! – V kradených autech si odvážejí hory značkových kousků, ve kterých ohromují na párty. Jak dlouho si ale budou bezstarostně užívat, než spadne klec? (oficiálny text distribútora)

petyo69

Kdyby v tomto filmu nehrála Emma Watson, těžko říct jestli bych si jej vůbec všiml, ba dokonce se na něj podíval. Téma rozmazlené a povrchní mládeže z LA, co tráví čas hulením a opěvováním celebritek, mě zas tak nebere... Na druhu stranu musím říct, že tenhle snímek byl řemeslně skvěle natočený. Problém byl právě v obsahu. V polovině filmu jsem se přistihl, že skoro usínám, a uvědomil jsem si, že zatím jsem viděl akorát pár děcek, jak v heist rush klepto deliriu okrádají bohatší a slavnější obyvatele naší planety, srkají kafčo ze starbucksu a bourají v autech. A v další polovině uvidím to samé a pak dejme tomu rozřešení typu, ty půjdeš do vězení, ty taky a ty s ní. Beru, že to byl záměr celý film natočit takto plytce a povrchně, ale mě to nenadchlo. Na co se ale nesmí zapomenout, a co se musí vychválit, jsou scény, kde se Emma převléká, tancuje, stojí, leží, sedí, spí, kouká, mluví, pije, jí, vlastně všechny. ()

Blazis34

Dost teenergerovské drama, které popisuje partu která krade, fetuje a pije. No tomuto životu jsem naštěstí nikdy nepodlehnul a přijde mi dost divné dávat takovéhle lidi za idoly a borce. Děj byl i dost sci-fi když jim každý lup vyšel hodně jednoduše a nikde nebyl žádný alarm ani ostraha. Natož pak nahlášení krádeže. Na druhou stranu udělali tvůrci dobře, když nechali partičku vyřádit a zatknout ji až na konci filmu. Aspoň jsme se podívali do (smyšleného) soukromí hvězd, avšak tato podoba nemusí být daleko od reality. Aspoň botník Paris Hilton bych si tak představoval :-). Filmu dávám 40% - lepší dvě hvězdy. ()

Purity1711

Tak som si to pustil len kvôli Emme, ale moc sa tu toho nedeje, partia výrastkov sa zabáva tým, že sa vlámu do domov celebrít a kradnú im veci, samozrejme autá aj domy sú odomknuté akoby nič ... Polámať vám hnáty kleptomanské a tak vám treba :D ()

x_ander

Bling Ring se tak trošku minul žánrem. Z filmu mohlo být zajímavé drama, kriminálka nebo třeba černá komedie. Místo toho tu máme psychologické existencionální cosi, co vrávorá na hranici artu a filmu pro teenagery. A divák se pak hodinu a půl nudí, protože fandit některé z hlavních postav, což jsou do jednoho arogantní pitomci, prostě nelze. ()

elanista1

Davam jednu hviezdu ale so sebazaprenim, a s vyhovaranim sa na to, ze to nie je film pre chlapov a ze som si ho pustil dobrovolne, a ak prizmurim jedno oko a druhe si vypichnem tak si to tych 5% MOZNO zasluzi. Ja neverim, ze sa tento film mohol pacit nejakemu zdravemu heterosexualnemu chlapovi.. len pevne dufam, ze tak vysoke hodnotenie je zasluhou hlavne Watsonovej, ktoru ja osobne nepovazujem za AZ taku atraktivnu ako drtiva vacsina muzov. Film je uplne utrpenie..ked som videl prve riadky zaverecnych titulkov tak mi az srdce od radosti podskocilo. ()

Yweet

Zezačátku jsem si říkala, že to nemusí být špatné, ale postupem času se z toho stala blbost a rozmazlených děckách, bez jakýchkoli povinností a soudnosti. Je mi jasné, že v LA ve vyšší společnosti se žije jiný život, než ten co známe - teda každý bere antidepresiva a další prášky už od 10 let, protože to je přece normální a děti jsou dospělí a sami si dokážou uspořádat svůj život už od 13 let...no prostě... ten film pro mě nezachránila ani Wmma Watson. Coppola ne a ne natočit další skvělý film... ()

Cannonball

Coppola bola vecná, nesnažila sa manipulovať našim názorom. Stroho ukázala čo sa stalo a ako sa to mohlo stať bez toho aby súdila. Dúfal som, že aspoň na konci si zvoli stranu ale nestalo sa tak. A možno práve kvôli tomu môže a aj vyznie tento film vlažne. Nebyť veľmi osviežujúcej réžii bez váhania dám o jednu hviezdu menej. ()

DandaPiper

Musím dát ty 4*. Nemůžu jinak za tu syrovost a ztotožnění se s příběhem. Opravdu, mít jen o něco větší štěstí a bydlet tam, kde hlavní protagonisté, potkat nějákou stejně zkaženou partu ...tak jsem to klidně mohl být já. Dokážu si to živě představit. Co si nedokážu představit jsou čtyři roky ve vězení za "srandu" a to je na tom ta děsivá část. Na film jsem se strašně těšil, je o dost jinej než jsem si ho představoval, ale nejsem zklamanej. Bylo to jen takový povrchový, povrchní, pokud někoho vyloženě nezajímá tato tematika, tak ho asi v první chvíli nenapadne, že to jen dovršuje to poslání toho filmu jako celku. ()

theFtip

Super film, Sofiu Coppolu mám rád a myslím že tenhle film je naprosto nedoceněný. Na film jsem se dlouho těšil a splnil moje očekávání. 85% ()

Madeleine.o

Takhle nepříjemnej pocit z filmu už jsem dlouho neměla. A tím pádem dávám velký plus za představení zhýrale nihilistický mládeže. Uf. ''You're stressing me out.'' ()

darkphoenix

Príjemné, avšak bez citelnejšieho rukopisu, ktorý mám tak rád. Ako farebná agitka pre nepoučiteľnú mládež v poriadku, avšak nič viac, čo sa mne osobne tak ľahko netrávi. ()

Keen.lady

Logika nula, příběh téměř také. Nemám teda pocit, že by parta zhýčkaných puberťáků okrádajících celebrity (které zas kradou v obchodech) bylo tak nosné téma na film a bylo poznat, že nebylo moc z čeho těžit. Herci těžce nepřesvědčiví, věcičky a oblečení sice občas pěkný, ale celkový dojem většinou nula. Vloupat se - vyfotit - ukradnout - vyfotit - zveřejnit. Hudba děs běs. ()

EliG

Asi som mala vysoké očakávania od Sofii Coppola a prišlo sklamanie. Škoda. Aj keď mi Emma Watson znovu potvrdila, že je jedna z najkrajších herečiek, tento film by sa mi znovu pozrieť nechcel. 2,5*, idem vyššie pretože ma zaujala skutočnosť, že je to inšpirované skutočnou udalosťou. ()

lobo87

Film bez duše. Síce inšpirovaný skutočným príbehom, ale z prostredia ktoré nikdy nepochopím. Materialistický a celebritný kult dovedený k dokonalosti. Neveril som, že Emma dokáže byť takáto protivná. Asi si pôjdem pozrieť niektorý diel Harryho, aby som sa vrátil späť do starých koľají... 50% ()

vodkasesemte odpad!

Věděl jsem to od začátku, modlitba ve stylu já jsem střed světa, láska je nejvíc, pak selfíčka a ted nechutný šatníky zkaž mrtek - Další - Je to další - Satan nám čte ortel - Chce abychom věděli, za co to bude, že jsme propadli konzumu a ti nejhorší z nás nás vedou - Mimochodem ten film má příšernej střih a jednu … na kráse, jmenuje se Claire Julien. Fakt bych jí nařezal - No jasně, a rodiče jsou tupci - Puff puff pass - Kokain, už to jede - Tak todle musim - I thing my journey is to push peace and health of the planet - I wanna be a leader - Ted si dělá srandu sama ze sebe - Kind of showing America has this sick fascination - Secretary-style hooker ()

AndrewNewman

Krv a Pot s pipinami (tým myslím aj toho chalana). Mám rád filmy s touto tématikou, ale nepochopim režisérsku invenciu pani Coppolovej. Postavy sú tak blbé a smiešne, a hlavne nevyužité, že to miestami vôbec nedáva zmysel. Vo filme vám nikto neobjasní, prečo majú bohaté deitčky potrebu kradnúť, proste stačí, že sú holky hot ( Emka :), drzé a kradnú. O nič iné sa nestaraj. Ak by to malo aspoň trochu hlbší zmysel, ak by bola psychológia postav aspoň trochu premyslená, mohla to byť skvelá popcornová zábava, tak je to sem tam fajn, sem tam blbé,-proste niečo divné.... ()

Do_

Film, který upoutal mou pozornost jen díky tomu, že tady hraje Emma (a vůbec se nebudu divit, když nás takových bude více). Byla jsem ale příjemně překvapená. Od začátku do konce jsem se bavila, neustále mě bavilo sledovat děj a film předčil mé očekávání. Očekávala jsem jen pitomý film pro teenagery, ale nakonec z toho byl snímek, který poučil, a do kterého jste měli sto chutí se vžít, teda hlavně vžít se do toho světa luxusních ukradených věcí a pořádných večírků. Ale jednu hvězdičku ztrhávám díky scénáři, který podle mě režisérka a zároveň scénaristka tohoto filmu celkem podcenila. Místo původních tří ale dávám čtyři, protože Emma vždycky všechno dokáže zachránit, že jo. ()

tomino28

Objektivně bych měl jít asi s hodnocením ještě níž, protože je to celkem o ničem. Ale: Hezky se na to dívá a hraje tam Emma Watson! :P ()

Po Elvisovi se filmu dočká i jeho žena

Po Elvisovi se filmu dočká i jeho žena

14.09.2022

Letos jsme se dočkali nového biografického snímku Elvis od režiséra Baze Luhrmanna (Moulin Rouge!, Velký Gatsby), u něhož je dost možné, že za pár měsíců pobere i nějaké Oscary. Rodinu legendárního… (viac)

Emma „Hermiona“ Watson hrdinkou další fantasy?

Emma „Hermiona“ Watson hrdinkou další fantasy?

16.06.2013

Hlavní roli v nové disneyovské Popelce Kennetha Branagha odmítla. Proč? Zjevně chystá něco většího. Z dívenky s kouzelnou hůlkou nám mezitím vyrostla femme fatale, jejíž svůdnost třeba Sofia Coppola… (viac)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013