Silent Hill: Lost Innocence

(amatérsky film)
všetky plagáty
Krátkometrážny / Horor / Mysteriózny
Taliansko, 2011, 11 min

Po záhadné smrti svého otce je Heather nucena odejít do děsivého města Silent Hill. Čeká ji tam cosi temného, ​​ale Heather (Serena Cacace) se naučí čelit svým strachům. Amatérský film volně navazující na herní a filmovou ságu Silent Hill. (Alfréda)

VanTom

Na amatérský fan film, bez jakýchkoliv nároků a měřítek, docela ujde. Mohlo by se tam tedy něco dít, ale úžasná hudba Akiry Yamaoky z her dodá atmosféru čemukoliv. ()

playboxguest

Žádná sláva, Silent Hill je pro mě hlavně o vizualitě a emocích, jenže tady jsem nenašla ani jedno. Na amatérštinu to nejhorší není, ale když si vezmu, kolik lepších filmů jsem viděla a měli je na svědomí amatéři... PS: Hlavní hrdinka je z celého filmu nejošklivější :) 40% ()

Beckett51

Docela povedený amatérský fan filmeček. Masky pěkné a atmosféra SH taky....jen to prostředí mohli vybrat jiný...víc...no...však víte. ()

SOLOM.

Italští amatéři a zhruba deset minut rádoby hororové podívané. Ok prostředí by ještě ušlo, jen zůstalo dost nevyužité. Pokud totiž hlavní hrdinka jen chodí, běhá, nebo se ohlíží a ono se nic moc neděje, žádná snaha odvést divákovu pozornost nějakými náznaky – jo pardon zapomněl jsem na ty šablonovité souboje, kdy všechny vypadají naprosto stejně – jen s jiným protivníkem. No a nakonec nepříliš sympatická hrdinka. Těch 40% je akorát. ()

eraserhead666

Fenomén Silent Hill znám jen z filmové verze, hry jsem nikdy nehrál ani je neviděl, když je hrál někdo jiný, takže vůbec nevím, o co všechno v nich jde. Ale mám hrozně rád SH hudbu Akiry Yamaoky. Možná i proto mmi přišlo tohle vcelku sympatické. Ono se tam tedy moc neděje a celé to předkládá jen typické propriety současného horroru (trhané pohyby, špinavost obrazu apod.), ale odehrává se to v hodně zajímavém prostoru, hlavní představitelka je velmi zajímavá, i když se občas trochu divně a nezvykle pohybuje. Líbila se mi práce s obrazem. A pak samozřejmě ta hudba. Na fandovskou, tomto případě vlastně fanynkovskou, amatérštinu mi to přijde slušně koukatelné, ()

Ghostface2

Silent Hill: Lost Innocence je nudným amatérským kraťasem. Na internetu lze najít stovky lepších napodobenin Silent Hillu. I přesto ale musím uznat že se tvůrci apoň trochu snažili a proto to nehodím do odpadu. ()

Alfréda

Ale jo, dejme tomu. Sice se tam nic neděje a spíš než film to simuluju hraní počítačové hry, ale na to, že jde o fan project... 45%. ()

Meteorista

Tak takhle nějak si představuji mustr pro každého, kdo se rozhodne natočit další Silent Hill (popravdě trochu se bojím, co vznikne ze Silent Hill: Revelation, který točí Michael J. Bassett - ale to sem nepatří). Tento krátký amatérský film má skvělou tísnivou atmosféru, vhodně využívá zvukovou kulisu z herní předlohy a není moc ukecaný. Což vlastně ani být nemusí. Silent Hill je a vždy byl více o atmosféře, než o košatých dialozích. Tento kraťas prostě vystihl základ úspěchu této (už nejen herní) série a na těch 11 minut dává zavzpomínat na staré dobré časy strávené u herních předloh. ()

Kolssteyn

Se Silent Hill to má společnou jen hudbu, zvláště tristní je amatérský výstup té ošklivé, polotlusté aktérky v hlavní roli. Možná si to jen nemělo brát do huby Silent Hill a bylo by to mnohem zajímavější. ()