13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všetky plagáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 31 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvorcovia:

Martin Komárek

Réžia:

Yvonne Vavrová, Petr Slavík, Simona Oktábcová, Zuzana Burešová, Zdeněk Tyc, Václav Žmolík (viac)

Scenár:

Jan Mudra, Milan Fridrich, Jindra Horská, Jana Ciglerová, Tereza Brdečková (viac)

Zuzana Burešová, Jana Klusáková, Petr Šmolka, Miroslav Kalousek, Vladimír Mlynář, Jiří Blažek, Patricie Strouhalová, Jan Železný, Jeroným Klimeš, Ivo Pavlík, Robert Reichel, Přemysl Rabas (viac)

Recenzie používateľa štísko k tomuto seriálu (4)

13. komnata Oty Zaremby (2007) (S03E05)

Mám tenhle cyklus rád. Ale tři hvězdičky tomuto dílu dávám jen díky Zarembovi. Tentokrát jsem měl totiž dojem, jako by tam něco scházelo. Např. zmínka o poměrmě nedávném sporu s jeho bývalým trenérem Emilem Brzóskou. V lehce výhružném dopise který mu poslal tvrdil, že mu jde po krku. A najednou se nějak dohodli. Ale to už asi patří do nějaké jiné komnaty. ()

13. komnata Gustava Bubníka (2010) (S06E05)

Tahle třinácka se mi mimořádně líbila. Úžasné vyprávění bez nějaké stopy zatrpklosti a ublíženosti, která často zaznívá od lidí kteří toho zdaleka tolik nezkusili. ()

13. komnata Jiřího Rašky (2010) (S06E14)

Třinácté komnaty se svojí úrovní liší. A tahle rozhodně patří mezi ty lepší. Nebo se mi hodně líbila i proto, že šlo o mého oblíbeného sportovce. ()

13. komnata Heleny Sukové (2011) (S06E28)

Nelze z tohoto pořadu udělat nějakou psychanalýzu výslýchaného jedince. A je jasné, že se do toho krátkého času nedá nacpat mnoho. Kariéru Heleny Sukové jsem sledoval vždy s napětím a držel jsem jí palce. Rád jsem se proto podíval na její "třinácku". Bylo hodně moc znát, že svou skutečnou třináctou komnatu jen pootevřela. Ale tomu se moc nedivým. Přeju jí v v životě ještě více úspěchů než měla na kurtu. ()