13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všetky plagáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 266 h 41 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvorcovia:

Martin Komárek

Réžia:

Yvonne Vavrová, Petr Slavík, Simona Oktábcová, Zuzana Burešová, Zdeněk Tyc, Václav Žmolík (viac)

Scenár:

Jan Mudra, Milan Fridrich, Jindra Horská, Jana Ciglerová, Tereza Brdečková (viac)

Zuzana Burešová, Jana Klusáková, Petr Šmolka, Miroslav Kalousek, Vladimír Mlynář, Jiří Blažek, Patricie Strouhalová, Jan Železný, Jeroným Klimeš, Ivo Pavlík, Robert Reichel, Přemysl Rabas (viac)

Recenzie používateľa Paity k tomuto seriálu (234)

13. komnata Consuely Morávkové (2010) (S06E13)

Komnata Consuely Morávkové se otevřela a my uslyšíme "neotřelé" bědování o komunistech. Těm lidem samozřejmě patří uznání křivd po právu, ale tvůrci pořadu by se také mohli zaměřovat jiným směrem. ()

13. komnata Jiřího Rašky (2010) (S06E14)

Super legenda skokanského můstku se trefně vyjadřuje především k současným skokanům. U něj by měli rozhodně čerpat inspiraci lidé jako Janda a další. ()

13. komnata Yemiho A. D. (2010) (S06E15)

Yemi je tedy skutečně pitoreskní postava a jeho problémy s rasismem k popukání. Skoro jsem měl pocit, že kdyby rasismus v Česku nezmínil, nebylo by to ono. ()

13. komnata Dany Zátopkové (2011) (S06E16)

Manželský díl. Respektive vyprávění manželky patrně našeho nejlepšího alteta všech dob, zaujme detailností vzpomínek, kterých má Dana Zátopková neuvěřitelné množství. ()

13. komnata Miroslavy Němcové (2011) (S06E17)

Nepřekvapí, neurazí, taková je 13. komnata Miroslavy Němcové, předsedkyně sněmovny. Dáma o sobě samozřejmě neprozradí nic, co by mohli využít její političtí oponenti. ()

13. komnata Johna Muchy (2011) (S06E18)

Vnuk Alfonce Muchy vypráví jaké je to být příbuzným člověka/umělce, kterého mnozí krizitují a jiní i stále po těch letech neuvěřitelně zbožňují. ()

13. komnata René Novotného (2011) (S06E19)

Krasobruslení byla vždy naprostá dřina s pomíjivou slávou, krátkým životem a osobním omzeováním. René Novotný je toho důkazem. ()

13. komnata Hany Andronikové (2011) (S06E20)

Hana Androniková sice na poli literární tvorby byla vždy oceňována, ale jak už to často bývá u fotbalistů, hokejistů, bohatých lidí, manželství se rozpadlo a teprve po té v sobě probudila to své pravé manželství. ()

13. komnata Jaroslava Wykrenta (2011) (S06E21)

Nestálý muzikant, který toho hodně vyzkoušel a vlastně ani nikde pořádne nezakotvil. Skoro si myslím, že toho osobně zpětně dost lituje. ()

13. komnata Zdeňka Chlopčíka (2011) (S06E22)

Osobně nevím, proč byl Zdeněk Chlopčík zařazen do 13. komnaty, tento člověk účinkoval ve StarDance a tím se o to "zasloužil"? ()

13. komnata Richarda Pachmana (2011) (S06E23)

Jestli si někdo prošel osobním peklem kvůli zdánlivé banalitě, tak jsou to lidé jako právě Richard Pachman. ()

13. komnata Stanislava Hložka (2011) (S06E24)

Kdo by to byl řekl, že hvězda socialistické zábavy 80. let Stanislav Hložek měl v mládí politické problémy kvůli svému otci. Asi nikdo... ()

13. komnata Ivana Palúcha (2011) (S06E25)

Ještě jeden příběh 13. komnaty, který se věnuje slovenského umělci, kterého v Česku až tak nevídáme. ()

13. komnata Kláry Samkové (2011) (S06E26)

Klára Samková patří k našim nejlepším advokátkám, ale dle 13. komnaty si myslím, že jde o velmi křehkou osobu, která si na "tvrďačku" jen hraje před světem. Ve skutečnosti jde o skleněnolu postavičku, která hrozí rozpadnutím. ()

13. komnata Petra Koukala (2011) (S06E27)

Velice často se v 13. komnatácbh objevují lidé, kterým změnila život buď autonehoda nebo choroba. Petr Koukal se musel vypořádat s tou druhou možností. ()

13. komnata Heleny Sukové (2011) (S06E28)

Světoznámá tenisová veteránka, která má za sebou bezpočet úspěchů, ale také velikých útrap, které ale možná ke sportovnímu životu patří. ()

13. komnata Petra Mikolandy (2011) (S06E29)

Je jasné, že je nám mužům je tato 13. komnata tak nějak blíže. Jde o fotbalistu. Skoro se chce říci, že příběh Petra Mikolandy by měl být zfilmován. ()

13. komnata Marko Čermáka (2011) (S06E30)

Neuvěřitelně nadaný kreslíř, dnes by se však řeklo, že animátor či něco podobného. Co vše by bez něj Česko nemělo jsem si uvědomil, až nyní. ()

13. komnata Soni Valentové (2011) (S06E32)

Slovenská postava tamního národního jeviště, která nepřestala být nikdy "smutným dítětem". ()

13. komnata Medy Mládkové (2011) (S06E33)

Na Medu Mládkovou opravdu nejlépe sedí mecenáška umění. Což je vlastně velice hezké povolání. ()