13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všetky plagáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 266 h 41 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvorcovia:

Martin Komárek

Réžia:

Yvonne Vavrová, Petr Slavík, Simona Oktábcová, Zuzana Burešová, Zdeněk Tyc, Václav Žmolík (viac)

Scenár:

Jan Mudra, Milan Fridrich, Jindra Horská, Jana Ciglerová, Tereza Brdečková (viac)

Zuzana Burešová, Jana Klusáková, Petr Šmolka, Miroslav Kalousek, Vladimír Mlynář, Jiří Blažek, Patricie Strouhalová, Jan Železný, Jeroným Klimeš, Ivo Pavlík, Robert Reichel, Přemysl Rabas (viac)

Recenzie používateľa Zemi11 k tomuto seriálu (3)

13. komnata Tomáše Cikrta (2009) (S04E17)

Na první pohled se zdá, že se Cikrt zcela otevřeně zpovídá. Celý svůj život shrnul do 25 minut. Vypadá sebejistě. Chová se jakoby mu nevadilo, že je menší než všichni ostatní. Pak ale po hodně tvrdých otázkách a naoko upřímných odpovědích přijde otázka zásadní. "Máte někde vaši 13. komnatu?" "Tak určitě někde ano." "Tak doufám, že jsme ji teď alespoň trochu otevřeli. "Já myslím, že ne..." ()

13. komnata Vlastimila Petržely (2009) (S04E33)

Téma Petržela se nedá zkazit. I když už o jeho kauze vím vše, komnatu jsem sledoval jedním dechem. ()

13. komnata Tomáše Zelenky (2009) (S05E07) odpad!

Nic nového jsem v komnatě Tomáše Zelenky nenašel. Ano, je to smutné, ale takových lidí je na světě miliony. Už mi dokumentární pořady o chlapcovi, který se nesmyslně skrčil u mantinelu hlavou dolů, lezou krkem! ()