Vitajte v džungli

• Česko Vítejte v džungli (viac)

V reklamnej spoločnosti dôjde k rozrtržke, keď Chrisov (Adam Brody) najlepší návrh loga novej značky toaletného papiera ukradne jeho kolega Phil (Rob Huebel). Riaditeľ firmy konštatuje, že jeho zamestnanci nie sú dostatočne kolegiálni a rozhodne sa, že všetci musia absolvovať náročný teambuilding v prírode, aby si vylepšili medziľudské vzťahy. Najme bývalého vojaka Storma Rothchilda (Jean Claude Van-Damme), aby všetkých zamestnancov vzal na opustený ostrov, kde budú nútení v ťažkých podmienkach spolupracovať, aby prežili, čím utužia svoj kolektív. Problémy však nastanú, keď pilota lietadla, ktorý ich priviezol na ostrov, nájdu mŕtveho a vedúci výpravy Storm sa kamsi ztratil. Od tejto chvíle Chris a jeho kolegovia musia zviesť ťažký súboj o prežitie nielen s divokou prírodou, ale aj navzájom medzi sebou. (TV JOJ)

MiniRecenze

Ahhhh!Moje oči,co to zase viděli!Snímek,který je opět hloupy,blbost,no prostě katastrofa.Dějová linka je hodně předvídatelná,herecké obsazení otřesné a protože se jedná o komedii,tak humor je na bodě mrazu.Měl jsem úsměv na tváři dvakrát a to při filmu a když naskocily závěrečné titulky.A ne ani Jean-Claude Van Damme to ničím nespasí. Je to ztráta času. KATASTROFA!!! ()

esmoke

Samo sebou, že je bláznivá blbost. Ale pěkně parodická a zábavná. Jean-Claude Van Damme je úžasný :-). CZ dubing Rozpočet: $ 3,5 miliónů. Tržby: $ N/A ()

Ondrew

Priznam sa, ze povodne som skutocne necakal aky uleteny filmik vlastne pozeram. Van Damma si divak sice prilis neuzije, no o to humornejsie su jeho vystupy pred kamerou. Myslim, ze v takejto rovine som ho vlastne nikdy nezazil. Pokojne by si este mohol uchytit aspon par komedii, osobne by som to s radostou uvital. Co sa tyka scenara, nuz... zopar "dier", ktore mohli byt zaplatane sa najde, no v globale tu objavite rozhodne celkom slusne mnozstvo sialenych napadov. Myslim, ze tento vytvor si v buducnosti urcite este co len parkrat mrknem, ak bude nalada a prilezitost. I vdaka fajn hercom (vratane Jean-Clauda ;)) sa je na co pozerat. 68%. ()

Allein4

Skvělá komedie o partičce z kanclu, co se ... Ne, nebudu to popsiovat, protože zápletka a překvapení je to hlavní, co z toho dělá skvělý film. Nevěřte ostatním hloupým komentářům (jakože JCVD je tam jen 15 minut a podobně - to vážně není pravda). Nový JCVD možná našel, co mu sedí. A byla to vážně zábava. Kdo se u toho vůbec nezasmál, lže. Kdo se u toho zasmál, hodnotí špatně jen aby se něřeklo. Ono to sice není intelektuální, ale kdo na tom hodnotí "intelektualitu", tak si asi spletl žánry. Tohle je KOMEDIE!!! ()

tomass1939

Film slabé 2**, ale Van Damme-ho kopačka a následný výraz budem mat v hlave veľmi dlho, ak nie do smrti :-). jednoznačne najkomickejšia scéna filmu, a asi aj jeho celej filmografie.... ()

fabregas1

Tenhle film stojí na základech z ho..en a sr..ček a to doslova. Snímek je tak béčkově debilní, že k mému překvapení musím dát 4 hvězdy za to příjemné pobavení, které mi asi v danou chvíly sedlo a navíc Žán Klod Van dame zde předvádí poněkud nečekanou roli, ve které dokáže vcelku zabodovat a nakonec zjistíte, že je to jeho nejlepší herecký výkon za poslední dobu. Kdy by tenhle film někdo vytáhl na silvestrovské párty, vůbec bych se nezlobil ( ale nesmíte od něj nic čekat ). ()

Mark1983

Taková tříhvězdičková kravinka, která je místy úsměvná. Na film jsem narazil v televizi a stejně jsem neměl do čeho píchnout tak jsem to zkusil. Ale asi úplně nejlepší byl ten pilot, který měl kancelářské dostat na ten ostrov. ()

zeromen

Totální kokotina:-) Ještě že bylo divko ve výprodeji. :-) Je zajímavé že takové hovadiny se u nás dabují a potažmo vyjde na dvd, a daleko lepší a zajímavější kousky u nás nikdo nevydá, docela zajímavé, a určitě by se i více prodávaly.// viděl na DVD: 22% ()

Chlo0opek

Celkově takový průměr - super byla scéna s tygrem, jinak se to pohybovalo stále mezi dobrým a špatným filmem. Ale v rámci možností jsem se i bavil. A J-CVD zde byl obsazen vskutku do netradiční role... ()

CheeseFigure

Dvojhviezdičková kravina, pri ktorej som sa občas (podotýkam, OBČAS) pousmial. Tá tretia, bonusová, hviezdička je za Jean-Claude Van Dammea, ktorému patrilo asi 90% komických scén. Inač ten film za veľa nestál. ()

Onlajn

Ze začátku byla vidět ve filmu kapka naděje na slušnou komedii. Nakonec se to změnilo na totální sračku ve vedlejší roli s Van Dammem. Ubohé pokusy o humor. ()

gustaw

Jednu * za to že to alej ne opravdu občas byla prdel a jdenu * obligátně dávám za za nostalgii k van Dammovi. Jinak to byla nehorázná kravina a trailer byl lepší než celej film! ()