Legenda Van Damme

• Veľká Británia Jean Claude Van Damme: Behind Closed Doors

Britská reality show, která podrobně sleduje život belgické akční hvězdy. Podíváte se nejen do zákulisí a natáčení nových filmů,ale i do osobního života, rodinných vztahů a pocitů akční legendy Jean Clauda Van Damma. (korbitch22)

POciSEM

Jo je to hérečka.Dostávaly mě jeho věčný kecy jak mu vadí když si ho někdo vyfotí v klubu kam si zašel vožrat držku ale zajímavý je že kamera co točila tenhle dokument mu nevadila ani když ho točila při chcaní.Jindy zase brunátnej Žán Klód schízoval když si ho natočil člen štábu jak popletl pár slov v textu a bál se aby to nedal na youtube no a hned na to se ukázal milionum diváků když z legrace vojížděl kuchyňskou linku.Prostě trapný divadýlko a jak tak koukam všichni mu to žerou ()

dezert

Velmi málo zajímavých informací, zato spousta nahraných a nevěrohodných scének (především s jeho rodinou, to jsou části fakt na facku), JCVD tam točí jeden film za druhým, ale výsledek je, že se o něm nic nedozvíme. Jeho pocity tam prakticky nejsou (kromě jedné pasáže "Chtěl jsem filmem zachránit svět, ale nepodařilo se mi to!", načež se rozbrečí u stromu - i to ale vypadá jako fake). Chodí tam z pařby na pařbu, ke svejm ruskejm/rumunskejm/ukrajinskejm kámošům. Snad nikde v seriálu ani není, že by někdy cvičil. Piece of shit. ()

nwx

Smekám. Nebyl jsem až tak fanda člověka jménem Van Damme. Už jsem. Po jeho filmu JCVD a tomto dokumentu měním názor. Škoda, že tento dokument není delší. Jakoby mu chybělo nějaké bezva zakončení. Třeba pořádný zápas, o kterém se tam mluví. Po shlédnutí tohoto, jsem sehnal ještě toto "van-damme-v-praze-1995-avi". Je tam s ním rozhovor a následně reportáž o jeho návštěvě v Praze. Po tom, co teď vím, že Van Damme není žádný trouba, tak mi bylo docela trapně, za tu českou pipku z rozhovoru, co ho tam zesměšňovala. A následně reportáž, kterou posměšně komentuje Vladyka, uf. Co dodat. Čpěla z toho taková ta česká uprděná malost, závist, že je někdo úspěšný. Myslím, že si takový přístup Van Damme nezaslouží. Je to borec! Teda až na ty čokly všude, ti mi v Behind Closed Doors lezli krkem. Bylo jich tam až moc, skoro jsem si myslel, že odněkud každou chvíli vyleze Kubiška se Srstkou. Jinak bezva! ()

Actio

... dokument, kterej mi potvrdil, co jsem si o Jendovi myslel ... ze slabýho chcípáčka velká hvězda se zrodila ... dokonalá profesionalita, ze sraček drog vysvobozenej chytrej, citlivej člověk, věčný dítě ... a láska a obětování ženský, která se do něj navždy zamilovala ... krásný děti, který ustály stigma potomků umírající akční hvězdy ... je to vůl, ale krásnej, snaživej a držej ho ho všichni, včetně ukrajinskejch oligarchů ten život mu závidím, ale zároveň přeju ! je to fakt legenda! ()

mylhaus

Tento seriál je především lidský. Je mi jasné, že si JCVD musel projít dlouhou cestu, než se stal tím člověkem, jakým nyní je. Nic pro ty, kteří čekají jen na to, komu ji kde "kopne"..... ()

Jarsey

Pro fanoušky téměř povinnost! Možnost nahlédnout do soukromí a rodinného života akční hvězdy, sdílet s ním jeho minulé křivdy, propady, stejně tak vidět, jak se člověk, který byl na vrcholu, dostal se na úplné dno a měl v podstatě dvě možnosti. Buď to vzdát, aby se z něj stala jen další vyhaslá hvězda, po kterém by dnes neštěkl ani pes, nebo bojovat a znovu se postavit na nohy. Při svém vzestupu získal obrovskou pokoru. Dnes, mezi všemi těmi novými hvězdičkami, si dokázal najít svoje místo na zemi a na plátně. ()