Eega

• India Naan Ee (viac)
všetky plagáty

Po tom, čo ho sok v láske chladnokrvne zavraždí, vracia sa mladík Nani späť na svet ako reinkarnácia muchy. Jeho cieľom je uskutočniť krvavú pomstu. (sochoking)

ptsd

K indickému filmu jsem se dostal poprvé a po tomhle snímku určitě se podívám i na další indické filmy. Hlavní roli ve filmu sehraje člověk reinkarnovaný do maličké mouchy, která chce hlavního padoucha dostat do hrobu. Zábavná, akcí plná komedie o nerovném boji člověka proti mouše. Po zvláštním rozjezdu film nabere obrátky a až do konce pobaví vynalézavost mouchy ve snaze o zabití padoucha. Více takovýchto šíleností. ()

Ihuj

Nápad originální a dobrej, ale na 2 a čtvrt hodiny to prostě nevydá. Pěkné provedení, moucha nebije do očí, ale hudebně trochu slabší a bohužel jsem opravdu u té stopáže několikrát usnul. ()

Scharra

Bizardní podívaná o moucha revenge aneb dojemný příběh o zavražděném chlapci, který se reinkarnuje do mouchy, aby se mohl pomstít (a také mohl ochránit svou milou) ()

Múra

Muší teror, najs :) Byla to hrozná blbina a první polovina mě trochu nudila, ale pak to nabralo ten správnej směr a já se moc bavila. Scéna v kavárně byla hodně vtipná, konec smutnej a dojemnej, až mi málem slza ukápla. (kvůli muše, no to snad..) Lepačky hážu do koše. ()

zberatel

Kam na to ten chlap chodi ? Vtipne, zabavne, farebne a plne napadov, ktore vam vrazia usmev do tvare ako pest monokel pod okom :))) Skvela oddychovka na nedelne doobedie, co pobavi a naladi na cely den ;-) ()

Likan7

Můj první film z Bollywoodu. Nikdy jsem s touhle továrnou neměl tu čest, takže jsem vůbec netušil, co mě čeká. Na první pohled jsem byl skeptický, film o mouše s takovou stopáží? I když se Eega rozjíždí trochu pomaleji, než bych chtěl, začne to být postupem času neskutečná jízda, která neztrácí na nápadech, komedii, akci a vydrží bavit až do konce. Ono i úvodní romantické laškování Bindu a Naniho je uděláno pěkně, ale co se rozjede po takových 45 minutách je neskutečný, a těžko budete hledat něco podobnýho. Pokud indické filmy jsou podobných kvalit, tak se budu muset na tamní kinematografii soustředit více, protože tohle baví, jako málo co. ()

Lucius55

Kdybych věděl, že je to romanťák, nepustil bych si to. Kdybych věděl, že v tom moucha matrixovsky uhýbá před kulkou a tančí disko, nepustil bych si to. Kdybych věděl, že to bude trvat přes dvě hodiny, nepustil bych si to. Nakonec jsem rád, že jsem to nevěděl!;-) Tahle "bollywoodská" slátanina mě docela pobavila! Ze začátku trochu nudná romantika s trapnými prvky přechází v trochu divočejší akci (s opět trapnými prvky;-)). Počítačová animace je trochu zvláštní, rozhodně však ne úplně špatná. Hudba se mi docela líbila, jen občas byla dost přemotivovaná až vlezlá, ale to už asi k bollywoodu patří. Navíc měla moc pěkně provedený prostorový surround. Celkově tedy za tři hvězdy s radostí, že jsem po dlouhé době viděl něco "jiného";-) ()

Meeryan

Kdyby hlavní zamilovaný hrdina nezemřel násilnou smrtí a nepřevtělil se do pomstychtivé mouchy pravděpodobně by film neměl šanci. Film mě bavil až do konce, dávám 90% ()

ervina

Indické filmy jsou ideální na potlačení blbé nálady. Žádný složitý děj, je to hodně barevné, praštěné a celé takové šťastné. Skvělé odreagování. ()

Bossi123

Na indické filmy jsem se nikdy moc nedíval, ale tento snímek považuji za velmi povedený. Nápad, že hlavní hrdina se reinkarnuje do mouchy a pak dělá svému vrahovi a sokovi v lásce ze života peklo, mi přijde originální, hudba mě taktéž mile překvapila, i když si dokážu představit, že někomu nesedne, herecké výkony, hlavně pak S. Ruth Prabhyové a Kicchi Sudeepa, jsou prostě skvělé. Jen začátek je poněkud zdlouhavý, pro člověka, který není zvyklý na Bollywoodské filmy, možná až nudný či dokonce otravný. Snímek vřele doporučuji i pro menší děti. ()

aannemer

Mnoho jsem od tohoto tvůrčího počinu nečekal a dostal jsem dvě a čtvrt hodiny dost dobré zábavy. Pravda, mohlo to být o půl hoďky kratší a i ten imbecilní úvod nemusel být tak okatě pubertální, ale rozhodně si tuhle Mouchu hodlám v budoucnu ještě několikrát zopakovat. Technicky to bylo zvládnuto naprosto brilantně a samotný závěr mě rozchechtal, jako už dlouho nic! ()

Mr.Hackels

Překvapení se vším všudy. Jednak mě země původu filmu naplnila nedůvěrou a to i přes dobré zdejší hodnocení. A druhak jsem si neuměl představit co se bude (z tak strohého popisu) dít celých dlouhých 134 minut. No začátek byl ujetej značně, ale pár míst bylo vtipných víc než dost. I přesto, že jsem tak nějak čekal tento ujetý indický styl, je zvláštní to sledovat. No a po nějakých čtyřiceti minutách vypukla nápaditá a i dost akční krvavá pomsta. Netušil jsem, že tohle je možné, ale povedlo se to. Pár mušek tedy bylo nevychytaných, ale opravdu jen co by člověk spočítal na jedné ruce. Nápaditost a celková zábava, která mě donutila se nehnout a sledovat to představení, mě opravdu překvapila. Dávám 85% a doporučuji! ()

Gllaedr

Tu závěrečnou "píseň" si mohli odpustit, ale jinak neskutečnej nářez! Ze začátku jsem si říkal jestli to fakt myslím vážně, že se na tohle dívám, ale dobře že jsem to vydržel! Za mě 90%!! ()

111a111

Budem sa tváriť, že prvých 40 minút indickej ultratrápnej sračkoidnej romantiky som nevidel (a naozaj by mi to ani nechýbalo, obsah tu na ČSFD to 100% pokrýva) a môžem dať 4, lebo potom to je celkom originálna a stráviteľná komédia. ()