Neobyčejný milostný příběh krásné dívky a nečekaně citlivého nemrtvého rozpoutá řetězec událostí, které mohou změnit celý svět. (oficiálny text distribútora)

lovees

Když jsem tento titul viděla na plakátu říkala jsem si jak někdo může natočit něco tak stupidního, jenže pak přišel začátek filmu a já začala roztávat jako Er, velice dobré a humorné zpracování výtečná hudba(soundtrack jsem si hned běžela koupit) jen konec mi přišel trochu odfláknutej proto jen 4*, ale jinak díky za ten stupidní nápad oživit mrtvolu. ()

andy60

Chvíli mně trvalo, než jsem skousnul spojení zombie a romance. Co se zprvu zdálo nemožné, nakonec vykrystalizovalo do celkem pohodového příběhu se slušnou hudbou, který mně dokázal zpříjemnit jeden večer. ()

Unn

Čekala jsem velkou šílenost, ale nakonec mě film překvapil svým nepřehnaným stylem. Příběh postupuje příjemným tempem, tvůrci se nesnaží na diváka zapůsobit zbytečnými efekty a použili i vcelku zajímavou zápletku. A další plus za vypravěče. Samozřejmě by se daly vytknout nějaké drobnosti, ale film na mě působil komplexně a nenudila jsem se. ()

danny79

Tady velice pozitivne hodnotim napad. Zombie filmy nesleduju, ale tohle rozhodne neni jeden z tradicnich. Sympaticke postavy v milem, misty lehce klisovitem, ale rozhodne originalnim a zabavnem snimku. ()

kakttus

Zombie film z pohledu, ze kterého jsem to rozhodně nikdy nečekala. Námět romance, v níž jeden z jejích hlavních protagonistů nemůže být kritizován za nerealistické nebo hloupé chování, bych možná nazvala do jisté míry alibistický. Místo toho, aby se dívka zamilovaně dívala do tváře svému milovanému, v průběhu filmu se na něj dívá se stále menším a menším odporem. Možná se v tom filmu v té či oné podobě vyskytovala veškerá klišé světa, ale to mi prostě nemohlo zkazit náladu. Milé, originální, pár nerealistických zápletek (no ale realismus není něco, co bychom měli čekat ve filmu, kde se do sebe zamilují mladá dívka a mrtvola), ale celkově snad nejlepší romantický film, který jsem kdy viděla. Nevím, proč máte všichni potřebu porovnávat to se Stmíváním. Jasně, Edward byl technicky vzato taky mrtvola, ale žádnou jinou podobnost nevidím. Možná jen to, že hlavní hrdinka mi v jistých chvílích připomínala Bellu. (Naštěstí jenom vzhledem.) ()

Verdolin

Dobrý nápad, do asi zhruba půlky filmu to bylo nadprůměrný, ale pěkně mi zkazila dojem například scéna s maskováním R, aby vypadal jako člověk, docela dobrý, ale ten dobrý nápad mohl být i lépe zpracován, takže za tři. ()

ASSteroid

Konečně film na který jsem tak dlouho čekal. Film o zombie z pohledu jednoho z nich. Myšlenka dobrá jen je to trochu přeslazené, ale i tak se mi to dost líbilo. ()

Bald

Pokud hledáte skutečnou romantiku tak je to tento film. Už dlouho se mi nestalo, že by mě něco dohnalo k slzám jako tento snímek. Výborná hláška ,, sakra řekni něco lidskýho" jak se máš? :-D ()

mpet

Nový Romeo a Julie, akorát že tady je Romeo zombík a Julie jedna z přeživších lidí. Krásné, vtipné, zajímavé, ale také bohužel nedotažené do toho správného konce. Místy tomu chybí šťáva a je to takové nemastné a neslané, ale místy to je opravdu pecka. Za ty nudnější části tomu musím bohužel dát o hvězdu méně, ale jinak je to skvělé a originální dílo z dílny zombie filmů. ()

vyhnalek

Zombie romantická komedie zní jako šílený nápad, který může dopadnout všelijak. Tvůrci se naštěstí drželi žánru romantického filmu od začátku až do konce a celý film se doslova bere smrtelně vážně. Díky tomu je nesmírně vtipný, možná, že to už tvůrci nezamýšleli, ale já jsem místy řval smíchy. ()

Crazydreamer

Hodně mě překvapil tento film. I když je to spíš na způsob sci-fi filmu tak jsem se skvěle pobavila a řádím ho mezi dobré filmy. Je tam spoustu scén kde cítíte strach, že se Julii (Teresa Palmer) něco stane. A ne jenom jí, ale i R (Nicholas Hoult). Spousta strachu, romantiky i legrace a překvapení. ()

Pollini

Romantická komedie ve stylu zombie. Místy je to vtipné, ovšem velmi snadno předvídatelné. Kostlivci jsou super! Velice zábavné, 65 %. ()

BigJohn02

Film, u kterého jsem se pobavil. Pěkně namixovaná komedie a zombie "horror". Představa, jak zombíci přestávají hnít a stávají se opět živými lidmi je sama o sobě komická. Zamilovat se do zombíka, který hlavní hrdince sežral kus přítele, to je fakt chlapský. A on ji nesežere a nesežere, přestože je vysloveně k nakousnutí.... ()

Jouzi.Ef

S odřenýma ušima, nohama, očima, dávám 3 hvězdy a stále tomu nevěřím... Jak můžu? Ptám se sám sebe... Vždyť první půlku filmu jsem si nepřál nic jiného, než konec a titulky! Hezky se na to sice dívá, ale jinak je to prázdné... Mohl to být super film, ale je to zpracované takhle, co se dá dělat... Druhá část filmu je už krapet lepší a díky pohledu na zombíky, který tu ještě nebyl, vás to tak nějak osloví, ale jen opravdu ke konci a pouze pokud jste beznadějní romantici... Jo láska, ta hory přenáší a... zombíky!!! ()

Tajna_Osoba

Mně se tento film prostě líbil. Je to sice trochu ujeté, ale i tak. :D Roztomilý zombík Nicholas Hoult se zamiluje do dívky, které sežral přítele. :D Tu si pak drží v letadle, jezdí spolu autem a nakonec začnou i ostatní zombíci mít city a vzpomínky. To se ale nelíbí kostlivcům takže začne mezi nimi "válka" :D Ale všechno je tak milé a sympatické, že se mi to prostě líbilo. Ráda se podívám znova. :) 100 % ()

Sylviiik

Nejdřív jsem nevěděla, jak tento film ohodnotit. Na můj vkus byl až příliš kontroverzní. Ale po dokoukání jsem se rozmyslela. Mám pocit, že dneska je v kurzu točit filmy se špatným koncem. Málokdy narazím na film, který skončí dobře. Určitým způsobem, at už smrtí hlavního hrdiny, co se obětoval pro svět, nebo smrtí kluka, který se obětuje pro lásku...a víte co? Mě už to nebaví. Konečně je tu film, co skončí dobře ve všech ohledech. A vzhledem k tomu, že mě rozplakal dojetím, dávám plný počet!!! ()

Zunicka

Nejsem velký fanda milostných a romantických filmů, ale tento film mě velmi mile překvapil, když nás jako diváky zavedl do světa zombie z jejich pohledu, což se mi líbila snad nejvíce. Mám ráda filmy, které si nornálně horrorových témat dokáží udělat témata komediální. Odtrhlo mě to od sérií jako je The Walking dead a jiné seriály s zombie tématem, kde se na zombie koukají stále stejně jako na ohávná stvoření. Tento film mě dokonce dokázal rozbrečet, když už jsem se myslela, že se happy end konat nebude. Dokonce se mi i líbilo poněkud nereálné řešení samotné pandemie, láskou. ()

megacik

Takto to dopadne, keď urobia Zombie-horor už aj pre tínedžerky. Lebo tie po inom už ani netúžia a romantika musí byť aj v horore. Ešte pár vylepšení, napr. nejaká luxusná štvrť pre dobrých zombíkov, a mohli by to premenovať na Beverly Zombies 90210. ()