Neobyčejný milostný příběh krásné dívky a nečekaně citlivého nemrtvého rozpoutá řetězec událostí, které mohou změnit celý svět. (oficiálny text distribútora)

Zombiepod

Na prvý pohľad gýč idúci v šľapajách Twilightového fenoménu, no dojem vyprchá už po pätnástich minútach. Rodinné R-ko, ktoré však filmu samotnému neškodí, prináša svieži a odlišný pohľad na zombie epidémiu, kde najväčším bodom je, že si občas dokáže robiť srandu sám zo seba a neberie sa až tak vážne. Skvelá myšlienka a pomerne stabilný scenár so skvelou atmosférou a muzikou zabezpečuje najmä vďaka sympatickej hereckej dvojici plnohodnotnú zábavu, ktorá sa vo filmovom priemysle určite nestratí. ()

Čiban

pravá láska dokáže divy :) film se mi líbil od začátku do konce :) a John Malkovich je super herec, i když měl jen vedlejší roli. ()

baltik

Zombíky, nemrtváky a jinou havěď likviduji od mala v PC hrách. Využil jsem k tomu náčiní od motorových pil, přes střelné zbraně až po květiny, ale zamilovat si svého zombíka.. No prostě možná že někde ten scénář třeba i obšlehli ale prostě zpracování mě natolik pobavilo že s nadsázkou dávám plný počet. ()

TommyDiamond

Post-apokalyptická autokracie ve které vládnou nemrtvý silou davu. Pouze hrstka přeživších (živých) vzdoruje v pevnosti generála Malkoviche s jeho těžkou vojenskou diktaturou. Film se nedrž zvyklostí a tradic, které o zombie víme. Což znamená, že naši milí zombící nejsou pouze vrčící zvěř, která si chce za každou cenu ukousnout kus teplého sedmatřiceti stupňového vláčného masa. Mají city, přemýšlí,vnímají a hlavně se dokáží zamilovat. A zde začíná naše velká romance nemrtvého R a živé Julie, která změní vše. I když je nápad nesmyslný a lehce ujetý, tak mě pobavil a oceňuji originalitu snímku ()

Miagy

Z filmu síce vyžarovala dobrota, ale už sme tu mali lásku medzi smrteľníkom a upírom, vlkom, zaklínačkou, zombie...takže nič svetaborné v tomto filme nebolo. PLUS: sympatickí herci, príjemná atmosféra. MINUS: nápad bol síce mierne inovatívny, ale mňa nudil, chýbal mi nejaký dôvod tešiť sa z filmu... ()

xhorak3

Mluvící zombí co umí běhat, ale víc než mrtvolu připomíná feťáka, se zamiluje do dívky, které nejdřív sní jejího přítele. Tato dívka místo toho, aby se ho pokusila zlikvidovat, a tím se zachránit, v sobě probudí nekrofilní sklony a city opětuje. ()

Bezmenny

Upečte ma a zjedzte...hoci to bola hlúposť ako svet, bolo to skvelé. Smial som sa, bavil som sa, bol som v napätí. R and Julia, balkónová scéna, Z4, vnútorné monológy. No a láska všetko premôže....tak prečo nie toto? Veľmi podarená vec. ()

Lavinia

Romantická (???) pohádka o tom, jak láska zombíka uzdravila, asi jako nějaká nakažlivá nemoc, protože se to přeneslo i na kamarády zombíky, jeho "rodinu". Fakt je, že klasický zombík a jeho projev - hučení, hryzání, nechutný rozklad a šnečí tempo - je mi tak z duše odporné, zároveň nepochopitelné, jak se ta potvora vůbec uživí, když jí uteče i trochu ambiciózní hlemýžď, a všechny ty krkolomné situace, které tvůrci těchto filmových klenotů vytvářejí, aby proboha vůbec někdo byl ohrožen, to vše mi leze děsně krkem a je to vrchol nudy. Takže mě zdejší svižnost, tempo a jednoslabičná mluva dost potěšila. No a co? Proč by takoví zombíci nemohli být? ()

darthhokro odpad!

Zombeo a Julie. Kristova noho co tohle jako bylo? Ani horor ani komedie. Vůbec nechápu jak se něčemu takovému mohl Malkovich upsat. Vhodné tak pro 12.leté kikiny. ()

dacek odpad!

Asi nejhorší filmový námět, který sem viděl. Film se bere moc vážně, není to vtipné, chemie nefunguje a nedalo se to brát ani s nadhledem. Kdyby to bylo více sebeparodizující mohla to být aspoň sranda, takhle se z toho stal nestravitelný kousek. ()

Scraffy

Zombeo a Žijulia. Naozaj originálny film (podľa knihy), ktorý baví a aj dojíma. Nicholas Hoult to hrá veľmi presvedčivo a fakt mu to ide. Až mám z toho zimomriavky. Niekomu to možno pripomína Twilight, ale v zombie prevedení. A to je v podstate pravda. Avšak toto je oveľa viac lepšie natočené a zahrané. Škoda toho debilného konca, keď sa zombík premení vďaka láske naspäť na človeka. WTF?! ()

Shitonit

Tisíckrát omletá sračka, zůstane sračkou. Přes snahu autora zaujmout mé závity a potěšit záplavou polomrtvých neurotiků, zůstal jsem, jako jediná skutečná zombie, nakonec pouze já. ()

Duke90

Půjdu nejspíš proti proudu, ale mě se takto netradiční zombie podívaná velice zamlouvá! Vůbec mi nevadilo, že se film dost odklání od pravé podstaty o nemrtvých, protože to bylo zábavné, moc hezky zahrané a ještě doprovázeno příjemným soundtrackem. S Twilightem bych si Warm Bodies moc srovnávat nedovolil, protože to je až skoro urážka - a samozřejmě ne pro Twilight. Pro mě fakt pěkná odreagovačka, která se vyšplhala nad má očekávání. Zombieland byla přece taky jenom jedna velká prča a nikomu to nevadilo. Tady si ještě můžeme navrch přidat velice zajímavou romanci... ()

Scandium

Koukatelna komedie, film naprosto splnil svuj ucel ( pobavil ) ale nadruhou stranu nicim neprekvapil, od prvnich minut prakticky vite jak to dopadne a jaky bude asi prubeh ale nesledujete prece drama, takze to az tak nevadi. Na platne se promita pribeh romea a julie v modernejsi podobe s troskou akce a skvelym soundtrackem! ()