Neobyčejný milostný příběh krásné dívky a nečekaně citlivého nemrtvého rozpoutá řetězec událostí, které mohou změnit celý svět. (oficiálny text distribútora)

redwik

Keby som si dopredu neprečítal, že film je podľa skutočnej udalosti, neveril by som, že sa to môže stať. Hoci Nicholasovi Houltovi by som možno aj skutočne veril, že je zombie, kdežto Rob Corddry by ma nepresvedčil ani keby som slepý. Ale inak chválim príbeh, ktorý síce skončí presne tak, ako človek čaká (citujem srnka), ale aspoň to nie je taká zombieovská klasika. Na viacerých filmoch som sa schuti zasmial, ale skôr by som asi odporúčil inú zomie komédiu Shaun of the Dead. Nicholas Hoult – R /:/ Teresa Palmer - Julie /:/ Analeigh Tipton - Nora /:/ Rob Corddry - M /:/ Dave Franco - Perry /:/ John Malkovich - Grigio ()

Whitebeard

Překvapivě dobrej zombie romanťáček. Požíráním mozků se nám jeden zombík trochu spraví a zamiluje se do živé blondýnečky. A pak už události vemou trochu spád a najednou se zjistí, že jejich románek vlastně zombíka léčí a vrací mu lidství. Plus na bonus to začne působit i na zombíky v okolí. Pěkně zahraný, pěknej soundtrack, pěkně vlastně vše. Za mě 4* a doporučení pro všechny, že to stojí za skouknutí :) ()

Katcat

Když nechám komentovat moje chlapský já, řeknu: "Bože, co to bylo za utopickou ubrečenou kravinu?" Bohužel, u tohohle filmu ze mě ženskost přímo řve: "Nebuď kráva, nebreč u toho!" Dobře, bylo to tak sladký, že mě z toho bolej zuby, ale nemůžu si pomoct, tak dlouho jsem na to nevěřícně koukala, až musim konstatovat, že je to fakt originální podání a fakt se mi to moc líbilo.... :) Jen musim konstatovat opět to, co mě neskonale sere u většiny takhle rozžánrovaných filmů. Kurva, ROMANTICKEJ film není to samý, co KOMEDIE. Nebyl tam jedinej vtipnej moment, už se to naučte kurva třídit... ()

Razzor_82

"Mrtví přece nesní." Pro mě to byla celkem nečekaně silná zombie romance. Tahákem je dobře zvolená hlavní dvojice. Nesmělý Nicholas Hoult a krásná Teresa Palmer vytvoří dost neobvyklou sympaticky zaláskovanou dvojici, které po čase fandíte v boji o přežití. Navíc jsem se i dost bavil nad cynickým humorem.  Příběh sice nemá moc velkou logiku ale příjemně plyne a nemá cenu se nad ním pozastavovat.   7/10 ()

Melvej

Tak trochu jiný zombie film. Sice to "vyléčení" se mi moc nelíbilo, ale budiž, kdyby takhle vypadalo stmívání, možná by se dočkalo i fanoušků z mužské nečtyřprocentní části populace. ()

Wacki

Že to bude ptákovina, to bylo jasný už předem, ale toho humoru jsem podle traileru čekal mnohem víc, bohužel se tak nestalo. Takhle je to jenom další Twilight, jak už někdo přede mnou poznamenal. Škoda. ()

IronFan

"I can't remember my name, or my parents, or my job... although my hoodie would suggest I was unemployed" ... Zombie love story? No jen do mě! Musím uznat, že po prvních zprávách o námětu filmu jsem celkem nadával, protože jsem si myslel, že nám po upírech zničí i zombieky. Ale pozor...v tomto filmu funguje snad všechno. Originální příběh, milá a vtipná ústřední dvojice. Všechno to do sebe zapadá a dává dohromady příjemnou, netradiční love story. ()

denisek34

Asi jsem měla moc velká očekávání. Na tenhle film se těším už od začátku roku, kdy jsem poprvé viděla trailer, který byl naprosto boží a vtipný. Dnes jsem Warm Bodies konečně viděla a.. ani komedie ani horor ani romantika... od všeho jen tak trošku a nic pořádně.. zklamalo mě to. Hodnocení: ** ()

Sykon

Poměrně originální nápad střihnutý především v první polovině trefnými komentáři hlavního hrdiny. Škoda že s blížícím se koncem filmu dochází dech a stává se z něj jen tuctová romanťárna. I tak přimhouřím oko a dám za slabší 4*. ()

Drtic

Láska a cit funguje aj v zombie svete, a nie tak úplne len medzi živými. Vypadalo to zo začiatku na niečo iné na mix viacerých vecí a tak to aj bolo. FIlm bol plný milých soundtrackou, ale atmosféra nejako nebola ničím až tak zaujímavá. Škoda, že tá romantika sa začala časom meniť z pohodovej na nútenú až nesnesiteľnú. Ale aspoň sa dalo na hercou pozerať. ()

Oonika

Čekala jsem to mnohem, mnohem horší. Sice to bylo dost nechutné, ale mělo to docela zajímavý příběh a nenudilo to. Pořád jsem nemohla přijít na to, kde jsem Nicholase viděla a pak mi došlo, že to je ten malej pošuk z Jak na věc. Na zombíka a pošuka se fakt hodí :-D ()

Doski

Film se snaží. Snaží se z plných sil. Má téměř všechno, co dobrý film potřebuje. Jenom malé nesrovnalosti ve scénáři a celkovém příběhu. A kostíci byli celkem trapní. Ale hlavně.. že by láska léčila nekrózu? Jako opravdu? :D Celé je to prostě blbost a bohužel se na to kouká jenom stěží. 48% ()

Moiraine

Postapo romanťárna je zajímavý nápad, který překvapivě funguje. Jenom škoda, že co se té čistě romantické části týče, tak se tu žádné překvapení nekoná a příběh běží po už tolikrát ověřených kolejích a vcelku ani nezáleží na tom, že jeden z páru je zombie. Osobně by se mi víc líbilo, kdyby se dal větší prostor té postapo lince - obzvlášť konec mi přišel až moc uspěchaný. Je to jeden z filmů 'vidět a zapomenout', což je poměrně škoda vcelku u originálního mixu žánrů. ()

Kenty

Film, od kterého opravdu nemůžete nic čekat, hlavně ne logiku!!! Zajímavý je nápad - pohled na tzv. ,,život´´ ze strany zombíka, který je občas vtipný, ale jinak nic jiného. Klišé, že láska dokáže rozpohybovat mrtvé tělo, je už opravdu přehnaná. Na nedělní ale odpoledne ujde. ()