Smyčka

Krátkometrážny
Španielsko, 2011, 1 min

Réžia:

Aritz Moreno

Muž se probouzí na podlaze v louži rozlité kávy. Je zmatený, na čele má ránu po pádu. Uklízí střepy po hrnku, pokládá na místo vyvěšený telefon a utírá louži na zemi. Uvaří si novou kávu, když si najednou na podlaze všimne něčeho velmi podivného. (brit84)

honajz

Není to úplně marné, ale na minutový kraťas s takovouto pointou si říkám, že to šlo propracovat líp a domyslet - proč v koši vidí už střepy? ()

ABLABLABLA

Minuta? Pro tento kraťas ta nejlepší volba, než se vzpamatuje ze svého "wauuu, coze", tak je zase konec a to se mi líbí. Ohromí, zaujme, nenudí. 4* za to, že mě to opravdu překvapilo, protože jsem si naštěstí nepřečetla obsah, který možná až moc odhaluje. Takhle jsem nevěděla do čeho jdu a to byla nejlepší volba. ()

honajz2

Nedotažené, nezajímavé, lehce odhadnutelné. Navíc když někdo film pojmenuje Loop, dá se pointa poměrně jednoduše odhadnout už z názvu. Teď to jenom chce schopného režiséra, který si s tím vyhraje a to v tomhle případě není. Chápu, že to má minutu, ale i tak mi to přišlo, jak kdyby si někdo z nudy jen tak natočil film. Přejmenovat to a dal bych 3*, takhle jenom lepší 2*. ()

easaque

+2* Sice hezky zpracovaný kraťásek v rámci soutěže jednominutových filmů, ale tahle Smyčka by se brzo zadrhla. A za to si opravdu 3 hvězdičky nezaslouží. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Hanys_

Jestli tohle patřilo mezi to nejlepší na fesťáku minutových kraťasů, tak si ani nechci představit ty nejhorší. Kdejaká reklama mívá někdy silnější pointu. 4/10 ()