Doggie Heaven

Krátkometrážny / Komédia
USA, 2008, 10 min

Mladý muž (Leigh Whannell) při autonehodě zabije psa starší dámy (Lin Shaye). Ta si to nenechá líbit a mladíka zastřelí. Ten se tak ocitne v nebi, nikoli však v lidském. (danielosbourne)

SOLOM.

Spojení James Wan - Leigh Whannell a Lin Shaye nemohlo dopadnout zle. Jasně, není to to na co je člověk zvyklý, ale i tento krátkometrážní snímek s příchutí černé komedie se jim docela vyvedl. Ten malý čokl dostal pořádně zabrat a Leigh Whannell se svou řití jakbysmet. Každopádně do psího nebe a do vězení bych jít nechtěl. Mám svou prdel docela rád… ()

korbitch22 odpad!

Odporná a úchylná ´´komedie´´ ,která postrádá jakýkoliv vtip,smysl,nebo pointu.Jsem vyloženě zhnusenej.Wana si vážim jako nadějnýho hororovýho režiséra,proto budu dělat,že jsem tuhle zasranou debilitu nikdy neviděl.0% ()

Lucasion

Druhý kraťas od Wana se od toho prvního markantně liší. Aby taky ne, je to komedie. On nejen, že umí skvělý horory, tak točí i obstojný komedie. Deset minut, který vůbec neurazí a místy dokonce několikrát pobaví. Jak on to jen ten Wan dělá? Nechybí alespoň jeho drsný rukopis, když pejsánek dvakrát umře velmi násilnou smrtí. Ale bernardýn na gauči pobavil. (75 %) ()

Terva

CITÁT - Už přestaň "bitch" už jsem mrtvej !!!! Řešit takhle radikálně některé nehody - zajímavé. Začnu nosit zbraň, vlastně ne, vždyť auto je zbraň. No, ale asi by tu pak neměl kdo jezdit. A do nebe ? Fuj. ()

hous.enka

"I just feel dirty, you know" a "She is at better place" :D Kraťas o tom, že každému, co si kdo zaslouží. Tenhle druh černějšího humoru mi zkrátka sedí. ()

movieband

"You can stop shooting, bitch. I am already dead!" Tak tohle byla obrovská šlápota vedle. Wan by měl zůstat u toho, co mu jde nejlíp a sice u natáčení hororů. Tohle bylo až na pár vcelku vtipných momentů dost trapná záležitost. 30% ()

Nach

Já byl celkem spokojen. Desetiminutová černá komedie, která mě rozesmála i pobavila. Na kraťasy rozhodně minimálně chvalitebný počin. 75% ()

brando

Jason Reitman, pro mě osobně, nastavil laťku krátkometrážním filmům tak vysoko, že pouhá originalita nestačí. I s otázkou nebe a pekla si poradil ve svém kráťasu lépe. ()

borec999

Poriadne WTF krátky film, ktorý si môj najobľúbenejší hororový režisér James Wan strihol zrejme len z dlhej chvíľky. Whannell a Lin Shaye ako vždy výborní a záverečná scéna bola no.. ťažko to opísať, však si to pozrite a uvidíte sami. 55% ()

danielosbourne

Snad nikdy jsem se takhle nenasmál u krátkomentrážního filmu. Leigh Whannell mě přesvědčil, že zvládne roli v jakémkoliv žánru a vždy podá vynikající výkon. Nechápu že sem ten film ještě nikdo nedal ... ()