Réžia:
Stephan WagnerScenár:
Holger Karsten SchmidtKamera:
Andreas BeinHudba:
Irmin SchmidtHrajú:
Juliane Köhler, Matthias Brandt, Amber Bongard, Anneke Kim Sarnau, Aglaia Szyszkowitz, Heikko Deutschmann, Lena Stolze, Dietz-Werner Steck (viac)Hrajú
Juliane Köhler
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Pád Tretej ríše (2004)
Nikde v Afrike (2001)
Aimee a Jaguár (1999)
Matthias Brandt
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Blaženosť (2012)
Temný les (2020) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Amber Bongard
Nemecko
Najlepšie filmy:
Štyri minúty (2006)
Oranžové léto (2011)
Víchor (2013)
Anneke Kim Sarnau
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Med v hlavě (2014)
Můj bratr Simpel (2017)
Nepohodlný (2005)
Aglaia Szyszkowitz
Rakúsko
Najlepšie filmy:
Svätý Augustín (2010) (TV film)
Almanya - vitajte v Nemecku (2011)
Rommel (2012) (TV film)
Heikko Deutschmann
Rakúsko
Najlepšie filmy:
Kolo času (2021) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Lena Stolze
Najlepšie filmy:
Lumíci, část 1 - Arkády (1979) (TV film)
Biela ruža (1982)
Hrozná holka (1990)
Dietz-Werner Steck
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Vražda v lepšej spoločnosti (2007) (seriál)
Ako uloviť milionára (2005) (TV film)
Astrid M. Fünderich
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Specialisté na vraždy - Paměti zabijáka (1998) (TV film)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Matthias Brenner
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Životy tých druhých (2006)
Narušiteľ systému (2019)
Guter Junge (2008) (TV film)
Simon Licht
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Baader Meinhof Komplex (2008)
Elementární částice (2006)
13 minút (2015)
Christine Prayon
Západné Nemecko
Axel Gottschick
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Denník Anny Frankovej (2016)
Tykho Moon (1996)
Miesto činu (1970) (seriál)
Rainer Furch
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Dárek bohů (2014)
Aenne Burdová - vzory sily (2018) (TV film)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Fritz Roth
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Predčítač (2008)
Únos letu 181 (2008) (TV film)
Poď sem (2006)
Alexandra von Schwerin
Najlepšie filmy:
Obvinený (2013) (TV film)
Fabrika na oficierov (1989) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Hartmut Volle
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
V labyrintu mlčení (2014)
Listopadový muž (2007) (TV film)
Dobrý soused (2011)
Christian Ewald
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Ulrike Barthruff
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Dýchání pod vodou (2008) (TV film)
Miesto činu (1970) (seriál)
Nebezpečne blízko (2014) (TV film)
Karlheinz Schmitt
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)