Larryho, Curlyho a Moea ešte ako novorodencov vyhodili pred sirotincom z auta. Od tej chvíle sa až do dospelosti pretĺkajú životom pomocou šťuchancov, faciek a kopancov. Keď vyrastú, ich detský domov sa dostane do finančných problémov a hrozí, že ho zavrú. A tak sa traja kamaráti a neskutoční kazisveti ocitnú pred bláznivou úlohou – musia zachrániť svoj detský domov pred krachom. Pri tom sa však zapletú do sprisahania a dokonca aj vraždy! Dokážu títo nešikovia vôbec prežiť v modernom svete, zohnať potrebné peniaze a spasiť miesto, kde prežili detstvo? (TV JOJ)

Simpoch

Parádní film pro děti okolo sedmi let a dospělé okolo deseti kousků pod kůží. 100% stupidní zábavy 0% mozku. Kdo se na to chce kouknout jen aby viděl Kate Upton v plavkách (jako já) docela ostrouhá... Chápu, že lidé co si tady budují image intelektuála si to nemůžou dovolit, ale já se vzpomínkou na to, jak jsem podobné blbosti miloval v dětství, dávám palec hore. ()

korndaddy odpad!

Tak tohle se nevyvedlo. Sice bratři Farrellyové netočí super pecky, ale tohle bylo už vážne moc. Naprosto nevtipná, trapná a nezvládnutá událost. ()

baXter odpad!

Už po prvních pěti minutách jsem měl nutkání se na to vykašlat. Nakonec jsem vydržel úctyhodných 15 minut. Obvykle nehodnotím filmy, které jsem celé neviděl, ale tady si dovolím udělat výjimku. ()

gulista odpad!

Farrellyovci sa od svojho prvého filmu príliš neposunuli. Neustále mlátenie hlavnej trojice so špeciálnymi zvukovými efektami mi až tak nevadilo. Pár vtipných scén by sa našlo, tie bohužiaľ ale niekoľkonásobne prevyšujú nevydarené, nútené až dementné scény. Chválim aspoň, že sa to dalo dopozerať. 10% ()

stratocasta

Je to jako v té pohádce, kde čert na nikoho nemůže, protože ten člověk drží pírko. Akorát tady Farrelovci mávají touhle obarvenou HD groteskou a říkají, že "jsou to přece Three Stooges". No jo, až odejdete, tak tomu stejně dám jednu hvězdu. ()

dudo0606 odpad!

skoro som dal jednu hviezdičku za happy ending ale bolo také úbohé a trápne že to nebolo ani trochu smiešne a iritovalo ma tam asi všetko čo len mohlo .... bože Sofia tak mi ťa je ľúto iba v samých sračkách hráš, aspoň tá modern family ti vyšla ()

SKreyn odpad!

Ani neviem ako som sa mohol dostať k tomuto filmu. Je to úplne zbytočný film. Už na úplnom začiatku, v prvých sekundách som zistil, že to bude totálna kravina. Je možné, že sa to môže páčiť deťom, no pre dospelých je to strata času. ()

masekjc

Hodně naivní a stupidní zároveň, ovšem pointou těchto filmů je právě onen bezmyšlenkovitý humor, který může rodinný večer proměnit ve spoustu zábavy. Občas zajímavý nápad a slušné kaskadérské kousky. Pokud by roli vzal Jim Carrey nemyslím si, že by to dopadlo o moc lépe. Hvězda navíc za nádhernou záporačku Sofíi Vergaru. 3/10 ()

Nathaniell

Ustřelená hovadina dávající hold filmům 60. a 70. let. Na plnou palbu je to asi tolik jako na odpad. Ačkoliv mi zdejší hodnocení přijde přehnaně nízké. Nám se ženou se ten film totiž líbil, nemám v plánu ho mazat, ale zato ho budu chtít vidět znovu a jistě ho i doporučím... Kromě několika zakolísání v přepáleném tempu mu totiž nemám co vyčíst. Kdo čekal miliardu CGI, lacinej příběh o buznách nebo podobnou sračku, asi musel dát odpad. Ale já se za čůráka nepovažuju a i když by byly možná adekvátnější tři, dávám 4* ()

baclajean odpad!

Možno v časoch, kedy fičalo "Blbý a blbší" by toto dostalo aspoň 10%... je však škoda, že v roku 2012 sa ešte natáčajú takéto hlúpe filmy. ()

waltosin

Škoda že hlavní postavy byli postižení demencí, souhlasím s T2 že jejich neustálé mlácení bylo až otravný, bylo tam pár situacích které mě pobavili, ale jinak je to další americká komedie, kde z dospělích lidí dělaj postižený blbce! 25% ()