Keď Jay (Jay Baruchel) odcestuje do Los Angeles navštíviť najlepšieho kamaráta Setha (Seth Rogen), nič nenasvedčuje tomu, že ich práve čaká najväčšie dobrodružstvo ich života. Hoci návrh ísť sa večer zabaviť na jeden z vykričaných večierkov v dome hollywoodskeho búrliváka Jamesa Franca (James Franco) je v podstate istým prísľubom toho, že to všetci prítomní (čo v preklade znamená najväčšia koncentrácia celebrít na centimeter štvorcový) poriadne roztočia! Teda, až na taký malý, malilinký detail... Že túto párty nečakane preruší nefalšovaný koniec sveta! No, veď to poznáte – zemetrasenia, monštrá, démoni, kanibali a podobná apokalyptická háveď... (TV Markíza)

Zombiepod

Jedna z najabsurdnejších debilít poslednej doby, ktorá prekračuje úplne všetko. Mimo toho, že film bol celý totálne hluchý, miestami priam nechutný a trochu trápny, som sa bavil veľmi dobre. Herci hrajúci sami seba počas súdneho dňa, tony hlášok, vtipov a scén, na ktorých som sa schuti zasmial. Škoda že to nebolo o niečo zaujímavejšie a dej vlastne nikam neviedol, no tak to zjavne malo byť, pretože tu išlo v prvom rade o srandu, ktorej sa dostalo občas až príliš. ()

Bezmenny

Ja to stále skúšam a skúšam s takýmito úletmi preplnenými všakovakým balastom..a ono to aj niekedy zafunguje. Ale nie teraz...to ani z ďaleka. 1* je za Emu, ktorá bola skvelá so sekerou a za démona na konci. Ostatné som ptretrpel. ()

viky13

A kde jako máte toho Jasona Segela? Celej film ho tam hledám a pak nic. Jinak docela kravina ,ale hvězdička za výběr osazenstva a ta druhá za to ,že ze sebe James Franco i ostatní dobrovoně udělaly zženštilý zmetky. ()

PanPaniscus

Absolutně jsem netušil, o čem ten film bude, jen jsem tady viděl na druhym místě v hercích Segela, tak jsem si to dal. Takže při zlomový scéně jsem zkameněl úžasem a od tý doby se cítil zhuleně, na tripu a s dávkou kvalitního pervitinu v žíle. A Hermiona se sekerou? No, ku*va!! ()

smajliss

Velmi dobrá myšlenka. Narvat spoustu známých herců do jednoho filmu, do jednoho baráku a nechat je hrát pod realnými jmény. Škoda, že to nemělo propracovanější scénář. Mohl to být trhák, zvlášť kdyby dali více prostoru Emmě Watson. ()

Basso

Veľmi neobyčajná komédia. Určite nie svojou dejovou líniou, ale typom spracovania. Počas celého filmu ma dej držal v náladičke, nebolo to nič výnimočné, ale nič katastrofálne. Najviac som bol zvedavý ako sa to celé zakončí. Keď prišlo na rad robenie dobrých skutkov a za to udelenie milosti, tak som si myslel, že koniec pokazí celý film. Ale bolo to presne naopak. Záverečným songom sa to úplne zabilo a o zobrazení predstavy neba ani nehovorím. Musím uznať, že som sa pobavil viac ako som čakal. :) ()

sWONDER

Počiatočné znechutenie postupne opadlo, ale aj tak mám zmiešané pocity. Kopa narážok naozaj trefných, no nejaké zachvaty smiechu sa nekonali. Vysoko oplzlé až prehnané momenty a časté fuckovanie mi až tak vtipné neprišli. Na drujej strane nájdu sa aj zabavné chvíle. Hoši si trochu zablbli a za pozrtie to stojí, slabšie povahy a intelektuali, ale možu mať problém. Top 3: Danny McBride, Channing Tatum a Devil Hugedick :) ()

TommyDiamond

….,,Vždyť my hrajem hrdiny pouze ve filmu. Tady jsme malý ubrečený sraby.'' ….. Na jednu stranu byl tento film naprostou a totální hovadinou. Ale na stranu druhou mě pobavili některé hlášky a scény. Ani zde nešlo, tak o děj filmu, který byl vážně apokalyptický, jako o fakt, že si někteří hollywoodští herci dokáží udělat srandu sami ze sebe. A to oceňuji. Dávám tři hvězdy. ()

Bezda22

Pecka. Totální nářez. Filmy, kde herci hrajou sami sebe, to je nádhera. Hlavně když je to takhle jednoduchý a absurdní, to mám ze všeho nejvíc radši. Nic neni přehnaný, všechno se drží v nějakejch mezích. Teda kromě humoru a vtipu, toho je tam jak kdyby ho tam McBride sám nastříkal :-D ()

dj_kure

Nevim, asi jsem prostě vůl. Nemám toho Rogena rád, ale vždycky když zaregistruju nějakou komedii kde hraje, tak se hnedka hloupě hrnu do kina či do redboxu v naději, že se tentokrát budu smát. Hovno, This is the end byl definitivně konec pro jakoukoliv tvorbu Rogena v mojí blízkosti. To, že jsem se parkrát uchechtl bohužel (možná bohudík) nebyla ani zdaleka Sethova zásluha nýbrž například sjetýho Cery plácajícího Rihannu přes prdel. Jo a Channing Tatum jako submisivní děvka mě taky potěšil :D. Takže abych to shrnul. Jestli se někomu líbila travička zelená tak tohle určitě nezklame, ten kdo jako já u travičky čekal na konec, prostě ruce pryč, rozhodně o nic nepřijdete, maximálně o 107 minut života :-). THIS IS THE END 30% ()

ANTYCHRYST

Sakramentcky nevtipná komedie, která se snaží o černej humor a je to utrpení sledovat ty křečovité scénky, kdy se povede jeden vtípek ze 100.. Jediný na co jsem se těšil celou dobu - bylo to až bude konec. Pro mě je toto trochu málo a to že použiju za každým slovem sprosté slovo, tak ani to neznamená jasnou zábavu. Nejlepší je konec v nebi, kdy se tam ukážu B.B. 20 % ()

jadran90

Taky jsme s klukama jednoho dlouhého večera na chatě vymysleli vlastní film, ale nikdy jsme ho nenatočili. Po nervózním začátku jsem čekal, co z toho vypadne a nakonec to nebylo vůbec špatné. Pobavil jsem se, partička herců si to evidentně užívala a zajímalo by mě, za kolik minut měl Rogen hotový scénář. Člověk se alespoň naučí výslovnost jejich jmen. Škoda, že v partě nebyla nějaká holka, protože už jen přítomnost Emmy Watson film oživila. Víc takových parodií. ()

JimDeNiro

Takže za mě velké překvapení. Já se bavil. Vypnul jsem mozek a s klidem sledoval skvělou zábavu v podání pár kamarádů. Film se nedá hodnotit jako umění, ale proč taky. Scénář je plný úchylností a někdy trapností, ale mě takový druh humoru nevadí. Jednou za čas, proč ne. Každopádně potěšila příjemná camea a Michael Cera dostal, co si zaslouží a Channing Tatum má životní roli. :D Takže pustit, vypnout mozek a bavit se, nic jiného. Od Setha Rogena se nedá očekávat maximálně mega inteligentní humor. Ten jeho fekální mě baví. 75% ()

Shitonit

Začátek divnej, řekl bych SMS. (Skoro Mě Sral). Od tý chvíle, kdy nějakej idi načmáral do scénáře díru jak do prdele, která zhltla všechno co mohla, mě začali neskutečně srát hlavní hrdinové. A to není žádná prdel. Ne snad že by jim to nešlo, to určitě ne, ale tím jak jsem se celej polil pivem řehotajíce se na celý kolo. To bych jim snad ještě odpustil. Bohužel někde mezi počítáním proviantu a teplomilný konverzaci jaký péro bude u čí prdele, jsem se začal neskutečně dusit smíchy, a to tak, že mi voči vyskákali do pulitru a jak jsem v tu chvíli hovno viděl, podařilo se mi je mi je vypít. Do prdele! Fakt děs. Mezitím slyším jak vtip střídá vtip, a já nevidím co se odehrává. Což mě rozběsnilo k blití, přičemž mé oka opět zhlédly svět. Já nasadil si je a pokračoval ve snaze vnímat podstatu a děj. Bohužel ve stavu lehké alkoholové toxikace počal mi ujíždět vlak, a pohroužen do občasného pospávání jsem ztratil niť až jsem totálně vytuhnul. ...----Druhý den jsem do toho tedy šel znovu, dal jsem si na to hromadu času, už jsem tušil do čeho jdu, a tradaááááááá, protlemil jsem se přes nekonečnou prdel smíchu až do nebe. A to co jsem tam zřel, mě uklidnilo, protože jestli je tohle nebe, tak už vím, že opravdu nechci žít věčně :-) ()

LilyDeLarge

Tak se nám tu sešla parta herců hrající sama sebe a do toho apokalypsa. Musím říct, že humor spočívající v tom, kdo a kde a na co a na koho se vystříká mi dvakrát blízkej není, ale tady to docela fungovalo. Že bych se řehtala smíchy, to určitě ne, ale ... jo, člověka to chladným nenechá a některý hlášky mu v hlavě prostě zůstanou. Jakože..."Nikdo tu nebude znásilňovat Emmu Watson!" A tak to šlo dál a dál. A upřímně? Bez Franca si tenhle film snad ani nedovedu představit. ()

RedRose

"Kdo to mohl ku*va tušit, že Bůh existuje...?! ...já bych řekl, že tak 95% planety... ...Kriste, ku*va, Ježíši, vole...!!" hmm... na náboženství, ani cokoliv podobného fakt nejsem stavěný a s těmi 95 procenty to fakt trochu ujeli, ale tady to až tak nevadilo... casting dobrý, i když od Franca jsem čekal mnohem víc (cameo Emmy a Channinga potěšilo i pobavilo), problém je v tom, že opravdu zajímavé to začne být až v okamžiku, kdy ten barák všichni opustí a to už je vlastně velké finále filmu... v momentě loučení, pádu a následného zjevení druhého modrého výtahu za zvuků Whitney Houston, jsem myslel že opravdu umřu smíchy !! to byl filmový moment No.1 !! a úplné finále s Backstreet Boys byla špičková tečka... bohužel posledních cca 20 minut filmu, i když skvělých, celý film nezachrání a vše co se stalo před tím, bylo nudné, místy trapné i nechutné... Kdyby si s tím scénářem někdo trochu víc pohrál, tak to mohlo být na červená čísla, ale takhle to je jen průměr a klasicky promarněná šance... takže i přes skvělý závěr 48% ()

SIXTEENzef

S touhle povedenou šestkou jsem se opravdu bavila. Film jsem viděla už asi 5x a bavim se stále. Hrozně mě potěšilo že se ve filmu objevuje i Emma Watson ale tu “MILKY WAY JÍ NEDÁVEJ“ !!! ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (viac)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (viac)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (viac)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013