Dokument o MS v hokeji 2011 na Slovensku. (oficiálny text distribútora)

ohinek

Parádní dokument, řekl bych že ten nejlepší od doby kdy ČT začala dokumenty o MS natáčet, což je pokud se nemýlím od zlatého mistrovství 2005, vše umocněné tím, že samo o sobě to bylo jedno z nejhezčích mistrovství od doby co se dívám na hokej. Když už ty zatracené švédy neporazili češi, alespoň dostali pořádný nářez od finů. Tento dokument vyčuhuje nad ostatní mnohem pečlivějším zpracováním a tak trochu filmovějším pojetím. Vše doplňuje skvělá emotivní hudba. R.I.P. K. Rachůnek, J.Marek, J. Vašíček ()

Bobik9

Další nádherná záležitost! Všichni žili tímto turnajem, já taky, Staromák tím žil. Všechny zápasy byly super, ale ty dva s Ruskem znamenaly něco víc. Když jsme hráli o třetí místo, tak jakmile Česko dalo gól, tak Staromák zařval, ale jakmile Rachůnek rozmlátil plexi s Arťuchinem, tak následoval totální výbuch. Neuvěřitelné to bylo a ten dokument je nádherný. Moc si přeju, aby se to opakovalo znovu. ()

higuain

Promarněná šance. Turnaj na Slovensku se mi líbil, bodejť by taky ne, když jsme tam hráli nejlepší hokej. Je ale ostuda, že jsme to nedotáhli do zlatého konce, protože takovej tým už na žádném turnaji mít nebudeme. Zaujaly zákulisní záběry a informace jako např. Jágrovy večerní tréninky nebo Granlundovo zkoušení blafáku na tréninku před onom semifinále, kde uchvátil celý hokejový svět. ()

cheyene

Krásné vzpomínání na šampionát v Bratislavě, kde národní tým hrál neskutečně krásný hokej a po jediné smolné porážce vybojoval krásné bronzové medaile. Co si z MS 2011 pamatovat? Spolupráci Eliáš-Havlát, Pavelce v bráně, hattrick Jágra proti USA ve čtvrtfinále, gólovou smršť v boji o bronz včetně hattricku Červenky a poslední reprezentační akci Rachůnka a Marka. Z jiných reprezentací pak loučení Demitry s národním týmem Slovenska, kdy nikdo netušil, že mu zbývá (stejně jako našim a ostatním hokejistům Jaroslavle) pár měsíců života, a návrat Finů na hokejový trůn po dlouhé řádce let. ()

montel

Dokument o MS v hokeji 2011, které se odehrálo na Slovensku. Nechybí sestřihy z jednotlivých utkání a výpovědi hráčů a trenéra...Opět výborná práce Roberta Záruby. Jak už tady něktěří psali, je to slabší než loňský dokument Tým na hraně. Ale i tak hezká vzpomínka nejen na výborné mistrovství na kterém jsme skončili třetí, ale také na reprezentanty, kteří tragicky zahynuli po letecké katastrofě u Jaroslavle. V dokumentu nechybí výpověď jednoho ze zesnulých - Karla Rachůnka. 75% ()

• Tento snímek byl věnován Karlu Rachůnkovi, Janu Markovi, Pavolovi Demitrovi, Josefu Vašíčkovi a všem, kteří zahynuli při letecké katastrofě 7. 9. 2011. (Dzvandzi)
  • Karel Rachůnek, který v dokumentu vystupuje, zemřel 3 dny po natočení při leteckém neštěstí týmu Lokomotivu Jaroslavl 7. 9. 2011. (Danm)