Doktorka Wendy Carr pomůže Holdenovi a Tenchovi k úspěšnému uzavření prvního případu, když jejich postřehy vedou k zatčení vraha. (Netflix)

Najt

Hold je jasné, ze tohle bude ukecaný seriál, ale ty kecy, tak ty jsou. Scénář tohoto seriálu je na velmi vysoké úrovni. Vyprávění a psychologický rozbor postav je skvělý. Sune se i příběh, který postupně vzniká. Duo dostalo zelenou, začíná se vzdělávat v oblasti psychiky vrahů a řeší případy. Zatím byl jen jeden, což byl vrah starších žen a jejich psů, ale počítám, že kriminální tématika začne přibývat. Nebo v to alespoň doufám. Atmosféra 70 je fajn a naše duo agentů to je naprostá paráda. Dvě skvělé postavy. Na scénu přichází i skvělá doktorka Wendy ()

castor

David Fincher je cítit a divák je za jeho další spojení s Netflixem rád. Poskytovatel filmů on-line začal úspěšně využívat vlastní produkci k tomu, aby měl opravdu exkluzivní nabídku. Co je potřeba k tomu někoho umlátit k smrti? Touha po kontrole, pocit vzrušení, pominutí mysli? Naši hrdinové začínají věřit tomu, že jejich projekt má potenciál a nemalý přesah. Usvědčování mladíka po dvou (přiznejme si) ospalejších dílech představuje konečně nějaké oživení. ()

classic

„Vážení a milí, všelijakí PSYCHOPATI a SOCIOPATI, majte sa vy všetci na velikánskom pozore, pred “uhrančivými detektívmi” : Holdenom Fordom a Billom Tenchom, ktorých jeden z kolegov pomenoval takto : „MODERNÍ SHERLOCK HOLMES a doktor WATSON” . SIR CONAN DOYLE by mal z tohto určite veľkú radosť, ako aj ja, ktorého to začalo poriadne interesovať. ()

ALIENka_

Sakra tenhle seriál má tak skvělou atmosféru panebožee. A vím, že tohle nejspíš říkám pořád, ale Bill s Holdenem maj takovou divnou chemii mezi sebou, ta mě nikdy neomrzí. Holden sám někdy vypadá taky jako psychouš (když už jsme u toho jeho přítelkyně taky, viz. velice sexy psycho sex scéna v koupelně, kterou jsem si patřičně užila), jeho obličej je z 99% poker face jak svině, emoce tady nehledejte. Takže buď trpí zevnitř nebo no.. v další sérii bude vrah Holden. :D Mimochodem už jsem říkala, že ten větší brejlatej cápek (Kelper, Kelpen??) mi dává solidní husinu? A novej člen týmu vypadá jako sympatická ženština. Zkrátka tenhle seriál vypadá fakt dobře, věřím, že se to v budoucnu neposere. Hodnocení: fakt si musím zapamatovat ty jména ježiš/10 ()

Frajer42

Kecy dávají naprosto krásný smysl. Moc hezky se na seriál nejenom dívá, nýbrž se ho i hezky poslouchá. Tedy když se zrovna neproducíruje na scéně ta otravná přítelkyně hlavního hrdiny. Dlouho jsem neviděl ženu, ze které by mi bylo zle jen z toho, že vůbec existuje. Sere mě hned ze dvou důvodů. Jedním je debilní postava, kterou má ztvárňovat a druhým důvodem je absence hereckého talentu. Naopak mě velmi překvapilo, že drtivá většina vedlejších postav, které dostanou v roli vrahů možnost zazářit jen na pár okamžiků, si počínají podstatně lépe.Tudíž si zbývá položit otázku, který z režisérů převedl svůj obsah varlat do jejího žaludku. Jinak přece podobně neschopné slečny příležitost dostat nemohou. Díl o trošku horší než ten druhý, ale stále drží laťku dostatečně vysoko, abych si ho užíval. ()