Phineas Taylor Barnum (Hugh Jackman) je vizionár, ktorého úprimné nadšenie je nákazlivé a to aj v časoch, kedy jeho nezlomný optimizmus a energia sú jediným bohatstvom, ktoré má práve k dispozícii. Barnum začína svoju životnú cestu vedúcu až k hviezdnemu úspechu s prázdnou peňaženkou, zato však s hlavou plnou fantastických nápadov. Vďaka nim vytvorí a postupne zostaví fascinujúcu show zaplnenú úžasnými žonglérmi, tanečníkmi, akrobatmi, fúzatými speváčkami, najsilnejšími, najmenšími aj najvyššími mužmi. Z jeho predstavenia sa napriek mnohým predsudkom stáva celosvetová senzácia. A Barnum dokáže úspech svojej show náležite podporiť pomocou dovtedy nevídanej reklamnej kampane, ktorá mu vyslúži označenie “princ humbuku” a jeho meno sa stáva synonymom pre poriadne nafúknutú propagáciu. (CinemArt SK)

eMeMko

Téměř perfektní snímek, který plně uspokojil veškerá má očekávání. Menší výtka směřuje k tomu, že pravděpodobně většina děje neodpovídala skutečnosti a navzdory dobovému zasazení bylo dost věcí "moderních". Důležité však je, že měl film "koule" a nebál se to dávat najevo všemi dostupnými prostředky. Jednotlivé písně byly velmi chytlavé, herecké výkony více než dobré, ale vrcholem všeho byla naprosto dokonalá a chvílemi i dost šílená choreografie v kombinaci s perfektní kamerou a střihem. Namátkou zmíním "úvodní" tanec na střeše a pak samozřejmě duet Zaca Efrona s Zendayou. Finální hodnocení: Extrémně dobrá vizuální podívaná, kterých pomalu ubývá. ()

Alex126

Výborné CGI, zajímavé momenty. Po půlhodině filmu jsem měl pocit, že jsme na místě, kde většina filmů končí. Očekával jsem, kdy se linka propadne do smutnější, avšak to se nestalo a celý film na mě působil poněkud monotóně na jedné hledině zpěvu, tance a štěstí. Není to špatné, ale zároveň mě film ničím nepřekvapil. Proto hodnotím 65%. ()

Drozdo57

Bol to milé, príjemne oddychové. Ale miestami som sa nudil a na konci toho film veľa nezanechal. Takže priemerný film na obyčajný večer. Diverzifikačná agitka tranďákov bola ale až veľmi cítiť. ()

wanry02

Hugh Jackman to zase dokázal!!! Tento mnou velmi očekávaný muzikál, který je přeplněný skvělými herci, sympatickými postavami a celou řadou nádherných záběru se skvělou výpravou a spoustou zajímavých režisérských nápadů a vsuvek. Samozřejmě že film nemůžeme brát zas až tak vážně, co se týče děje, ale příběhu, který je sice skvěle poutavě natočen a o hlavních postavách se zas až tolik nedozvíme. A to přesně je asi jediná negativní věc na celém filmu, protože je příběh spíše zaměřený na děj než na nějaké bližší přiblížení jednotlivých postav o kterých se toho kromě postavy Hugha Jackmana dozvíme spíše jen to zcela základní. No ale jinak jsem na filmu nenašel snad jedinou jinou chybu a jsem velmi rád (hlavně za Hugha Jackmana, který si úspěch rozhodně zaslouží) že film byl v kinech až nečekaně úspěšný a doufám že se takovýchto nebojácných filmů dočkáme víc a víc. 90% ()

Blazis34

Zaprvé chválím moc hezký soundtrack plný krásných písniček. Dále se mi líbily kulisy i herecké výkony. Zvláště Hugh Jackman film táhl. Děj takový průměrný, spíše předvídatelný. Z toho filmu si budu opravdu pamatovat jen krásný soundtrack. Lepší tři hvězdy - 70%. ()

Kytarka

Nemám ráda cirkusy. Nemám ráda muzikály, včetně mocně oslavovaného La La Landu. A ne, nemám ráda protivně, nepřirozeně hezké herce, včetně Zaca Efrona. Ale na doporučení jsem si pustila Největšího showmana a ač jsem se tomu bránila, film mě nečekaně dostal a hudba mi stavěla chloupky na pažích. Největší showman je moc hezká pohádka o tom, jak vlastní pílí a snahou můžete svůj život otočit naruby a splnit si všechna přání. Vystoupit z komfortní zóny a zábavným způsobem ukázat světu, že jsme si všichni rovni. Dvě hodiny utekly jako voda a na tváři mi zůstal úsměv a malá slza. The noblest art is that of making others happy. ()

sabo5

Strašně pěkný film k tomu super písničky ale dost těch písniček jsem si vyspoileroval před tím než jsem ho viděl takže jsem z toho neměl tak extrémní zážitek jako kdybych to slyšel poprvé takže za mě 4* ()

x_ander

Jak nemám rád muzikály, tak mě Greatest Showman nevěřitelně bavil. Je to zábavné, barevné, dobře zazpívané a se skvělou výpravou. Jackman si umí vybírat projekty a je dobře, že si tohle tak vydupal. Ale i ostatní herecké osazenstvo je skvělé a když s objevila Rebecca, tak jsem málem spadl z gauče. ()

matufran

Moc mě mrzí, že jsem to neviděl na stříbrném plátně. Neuvěřitelně chytlavý songy, sympatické postavy. Děj má spád a ani na okamžik nenudí. Po příběhové stránce slabé, ale primárním cílem bylo upoutat a pobavit, což se rozhodně povedlo. ()

only_serials

Technicky perfektní, ale příběhově uplně o ničem... jinak řečeno: vizuál 5/5, soundtrack 5/5, scénář 0/5.... EDIT: Pustil jsem si to ještě jednou a vizuálně je to fakt neskutečný. Několik záběrů doslova bere dech. ()

kacir

Práve mi odpálili mozog do 19tej jamky. V tejto chvíli som objavil, že sa nepoznám.. Netušil som, že mám rád muzikál, ba čo viac, že by ma dokázal dojať. Kiež by moja maličkosť bola ako Greatest Showman, aby som vám teraz dokázal opísať svoje pocity..takže to poviem po svojom... Pooo piiičiiiiii ()

Stepka.T

Znáte takový to jak Vám na začátku filmu ukážou z rychlíku nějaký příběh, na který ten samotný film pak naváže? Jako třeba v Up!? Tak tady jsem celou dobu čekala, kdy teda jako skončí ten letem světem úvod a začne to jít do hloubky, což se ale nestalo. Všechno šlapalo jak na běžícím pásu a scéna střídala scénu, střih! Prostě dva se viděli, najednou se hrozně milovali, pak se to stalo dalším dvěma, vůbec jako nevíme proč, ale najednou k sobě hrozně patří a už to nejde jinak. Střih! Hlavní hrdina se chová jako úplný idiot, střih! Už si to všechno uvědomil, střih! Happyend! Je to jak jeden velkej videoklip nebo reklama. Prostě je to show... Ale ani jedna postava si mě nezískala. A to mám ráda muzikály, i ulítlý. A ty songy mi taky přišly dobrý. ()

blondboss

Ja nie som veľkým fanúšikom muzikálov, ale nerozumiem, prečo som sa k tomuto nedostal skôr. Greatest Showman je ukážkový muzikálový projekt, ktorý vzdáva holt jednému veľkému umelcovi a zároveň postavil do radu niekoľko zaujímavých hereckých mien tvoriacich jeden súdržný spevácky tím. Soundtrack je absolútne bezkonkurenčný a množstvo pesničiek je notoricky známych. Podľa mňa krásna hudobná prehliadka navyše so zaujímavým scenárom a hlavne množstvom emócií. V rámci žánru jeden z najlepších, celkovo jeden veľmi nadpriemerný snímok. 75 % ()

Marcas

Velmi, velmi povedený muzikál, v čele s výtečným Jackmanem. Je to pohádka, a proto se na to musí tak nahlížet. Písničky a jejich provedení jsou prostě jinde. Dodnes jsem to viděl asi tak 10x a pořád mě to baví tak, jako kdybych to viděl poprvý. Fantazie. ()

Největší showman se vrátí

Největší showman se vrátí

27.02.2019

Zatímco hvězdný australský herec Hugh Jackman (Logan, Hlavní kandidát) vyráží na své světové turné The Man, The Music, The Show, inspirované nejen jeho mnohačetnými muzikálovými rolemi, ale také… (viac)

Cats si vyškrábnou na Star Wars

Cats si vyškrábnou na Star Wars

01.09.2018

Studio Universal stanovilo oficiální premiéru nové verze muzikálu Cats s Taylor Swift a Ianem McKellenem na 20. prosince 2019. Znamená to, že snímek režiséra Toma Hoopera (Králova řeč, Bídníci)… (viac)

Disney je zase rekordní

Disney je zase rekordní

29.06.2018

Ať už na letošní blockbustery říkáte cokoliv, jedna věc nelze Hollywoodu upřít – umí si na sebe slušně vydělat. V posledních letech se to daří zejména studiu Disney, díky kterému už pokladny… (viac)