The Lying Game

Dráma / Mysteriózny
USA, (2011–2013), 21 h 51 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvorcovia:

Charles Pratt Jr.

Predloha:

Sara Shepard (kniha)

Alexandra Chando, Andy Buckley, Allie Gonino, Alice Greczyn, Blair Redford, Helen Slater, Adrian Pasdar, Christian Alexander, Tyler Christopher (viac)

Emma, dívka vyrůstající v péči náhradních rodičů, má dvojče, o kterém dosud nevěděla. Její sestra Sutton však naopak vyrůstala v zámožné rodině. Po jejich setkání se dívky rozhodnou vyměnit si svá místa a zjistit pravdu o svém původu a proč byly rozděleny. Po počátečním nadšení se však Emma dozvídá, že její sestra zmizela, a na ní je, aby ji našla a zachránila. (Jenda)

dudo0606

Seriál ešte nemám zhltnutý celý ale aj napriek tomu si dovolím ho hodnotiť už teraz pretože ma veľmi zaujal. Zo začiatku mi riadne pripomínal Dvojičky so SMG ale podobnosť je asi len vo výmene dvojičiek, zvyšok zápletky je zdandlivo úplne iný, a taktiež je to postavené do rolí teenagerov, nie dospelých ľudí. Síce som dal 5* ale úroveň Ringer-u to nedosahuje, a taktiež aj napriek tomu, že som si obľúbil Alexandru Chando, nie je to Sarah Michelle Gellar a tak je to skôr 4,5* s priklonením na tú lepšiu stranu. Dej je ale pútavý, po konci každej epizódy chcem vidieť ďalšiu a zatiaľ ma tam nič nenudí ani nijak extra neirituje, čiže nemám veľmi čo vytknúť ... možno okrem tej snobskej preafektovanosti priblbých postpubertálnych holiek ale aspoň že sú pekné a dá sa na ne pozerať no. ()

BaruM

Tři hvězdy, protože je děj ve druhé řadě ukončen - neukončen. Podle mě veliká škoda, seriál by si zasloužil pokračování. ()

Talina

Příjemný seriál...Alex Chando mi sice abnormálně (nevím čím) připomíná Ninu Dobrev, a mimoto je tenhle seriál dost podobný PPL, ale ono se není čemu divit, když mají oba seriály stejnou autorku že...Každopádně je autorka velice dobrá, protože vymýšlet takové zápletky (i v PPL) a pořád něco nového a nového, když by se to v podstatě i mohlo zkrátit na celovečerák,případně na dva, je zkrátka umění. ()

Chinese Ashio odpad!

Absolútne neoriginálne! Videla som 2 diely ktoré som s veľkou ťažkosťou pretrpela no mám dosť! Už nikdy, už nikdy nechcem vidieť tento seriál! Človek by si myslel "ale noták, bude to trocha o niečom inom než všetky ostatné výtvory" lenže nie... Narážam na celý ten dej. Žijú dve dievčatá, jedna je bohatá a tá druhá chudobná. Po dvoch rokoch sa nájdu, vymenia a začnú hľadať svojich rodičov. Tento seriál je úplný podpriemer. Naozaj čo je na tom dobré? Vôbec nič. Ešte aj herecké obsadenie bolo otrasné, keď už zlyhá všetko ostatné mali mať alespoň dobrých hercov, ktorý sa netvária ako na pohrebe. Keby za Emmu a Sutton obsadili takú Ninu Dobrev ktorá bola na tú úlohu ako šitá, tak by som dala alespoň tú jednu hviezdičku, no nie. ()

Lucilay

Seriál se mi zhnusil ve chvíli, kdy hlavní postavy (Emma, Sutton a Eathon) pořád kroužili mezi sebou. Vypadalo to, jako by se režie nemohla rozhodnout, komu dá přednost, než jako "románek". PLL je tomu hodně podobné, ale tak jako samostatný seriál se to dá považovat za celkem slušnou mystery hru, ve které pomaličku přicházíme na všechny spojitosti a můžeme jen hádat. Ale i přesto je škoda, že to utnuli v tom nejlepším a seriál zrušili po 10. díle druhé série. ()

SuzieS

Je to něco mezi Pretty Little lyars (záhady), Desperate Housewives (jak lhát je špatné, a každý v sousedství má své děsivé tajemství...-dokonce se Rebbeca podobá jedné z těch podobně šílených fůrií z DH) a hlavní hrdinku jako by měli vypůjčenou z Vampire Diaries (je Nině nehorázně podobná, která navíc taky hraje dvojroli)... V prvních 10 epizodách je asi 4-5 párty, večírků, banketů, oslav, jakoby filmaři neznali nic jiného. Postupem času jde kvalita ještě dost dolů (někdy jsou psychologické motivy jakoby vystřižené ze života, někdy si člověk říká what the fuck?), ale když se člověku hodně, hodně nechce nic jiného dělat, dá se na to dívat... (S1-2e10) ()

trinan_kop odpad!

PPL mám za jeden z najlepších dramatických seriálov poslednej doby, a rozhodne nie pre deti. A tento paškvil? Sorry, ale keď tam obsadia hercov, s ktorými si nevytvorím "spojenie", ktorým nemôžem fandiť, tak sorry, ale nič moc. Po prvom dieli toto mažem z disku - proste mi je jedno čo s tými ľudmi bude - nedá sa to ani porovnať z PPL, kde som hlavným predstaviteľkám fandil od začiatku, kedy sa na obrazovke objavili. ()

katherine7

První série vcelku dobrá a upoutala divákovu pozornost, jenže další sérií to už pomalu a jistě graduje do kytek.. slušně řečeno. Za mě 2 *. ()

kritička

Zatím těžko hodnotit, počkám si, co z toho za pár dílů vyleze. Připomíná to PLL, ačkoli pokud je knižní předloha od stejné autorky jako PLL, tak se není čemu divit. Uvidíme, uvidíme. ()

alimatye

Zo začiatku som si myslela že to je ďalší seriál pre teenagerov kde riešia len blbosti, ale čím ďalej to pozerám tím je to zamotanejšie a napínavejšie. A dokonca aj vtipné. Som v rozpakoch celú dobu som to hodnotila ako lepší priemer, ale na konci, keď už cez tie klamstvá nestíham sledovať ktorá je ktorá, myslím že som to podcenila. ()

anicca

Vôbec to nie je zlý nápad, ja som sa bavila. Snáď niekto od tínedžerského seriálu neočakáva Oscarový thriller. Čo je na tom ale hrozné a vo všeobecnosti to považujem za hroznú neúctu voči divákom to je zrušenie šou uprostred deja. A tu nehovorím len o Lying Games, to sa stalo s x mojimi obľúbenými seriálmi. Čiže čo je vlastne divák? Odpad? Smeť? To si nezaslúžime ani jednu blbé epizódu navyše aby sa dej aspoň trochu uzavrel? (M& name is Earl, The last Man on Eart, Wrecked, The Pretender....) ()