Televízna hviezda Jules (Cameron Diaz) a jej partner Evan (Matthew Morrison) prichádzajú na to, že život vo svetle reflektorov je absolútne nič oproti tehotenstvu. Premúdrelá detská spisovateľka Wendy (Elizabeth Banks) ochutná svoju vlastnú medicínu, keď s ňou začnú mlátiť hormóny. Jej manžel Gary (Ben Falcone) sa snaží, aby ho neprevalcoval vlastný otec - alfa samec, ktorý čaká dvojičky so svojou mladou a krásnou ženou Skyler (Brooklyn Decker). Rosie (Anna Kendrick)a Marco (Chace Crawford) sa musia popasovať s otázkou: Čo robiť, keď prvé tehotenstvo príde skôr než prvé rande? Fotografka Holy (Jennifer Lopez) sa chystá na cestu okolo sveta, aby adoptovala dieťa. Jej muž Alex (Rodrigo Santoro) si týmto nápadom nie je tak istý a snaží sa svoju paniku zvládnuť v skupinke zaslúžilých otcov, kde platí základné pravidlo: "Žiadne odsudzovanie!" Každému sa predsa niekedy stane, že mu spadne dieťa do záchodu alebo zje cigaretu, prípadne vyzdvihne z jaslí cudzie dieťa. (TV Markíza)

bloodline

Z mojej strany nevidím toľko negatív ako v prípade ostatných. Ide o neškodnú záležitosť na po pracovné rozptýlenie. Nepotratil, zabavil a dopozeral s naplnenými očakávaniami. Scenár pokrivkával, úloha Cameron oklieštená na únosnú mieru (ostatné herecké výkony obstáli), zbytočne neprekombinované a žánrovo vyvážené. 3 a 1/2* ()

Prochy38

Já nejsem až tak moc znechucen jako ostatní, ale film je to úplně pitomý. *** snad za krásky A. Kendrick, C. Diaz, J.LO, B. Decker. Jak mám rád E. Banks, tak byť byla moc krásná, hrála takovou krávu, že jí to hned tak nezapomenu. A to je největší chyba filmu. Pár E. Banks a ten druhej a ta 4ka pseudootců. Nebýt těchto dvou dějových linií, film nemá chybu! Protože byl o přirozených problémech! Tohle ale normální nebylo! Jinak fajn. Hezké ženy, normální problémy. ()

tterez

Cameron byla neskutečně nepříjemná celebrita, ale to ani zdaleka neměla na tu inteligentní čičinu od Denise Quaida.. Úplná tragédie to nebyla → to bych byla vážně zlá :) Ale dívat se na to v horším rozpoložení..? No 2 hvězdičky by to nedostalo ani náhodou. Jsem hodná, šířím pozitivní energii a dávám 35%. ()

lucijelucije

Celkem praštěná věc, která ukazuje různé pohledy těhotenství. Nevím, jak to vezmou ženy, které mají před porodem, ale když opomenete některé věci, které nebyly úplně na místě, dá se na tento film dívat celkem bz předsudků. ()

Imrwere

Jennifer Lopez mě docela mile překvapila, ale za to Kamion Liaz dost zklamala a to jsem jí nikdy niak extra nemusel, ale tohle byla hrůza. Jinak Film celkem sám o sobě na mě působil takovým neutrálním dojmem, občas jsem se pousmál, ale komediální dopad to na mě ani náhodou nemělo, bohužel. 60 %. ()

kritiklon

Porod, těhotenství a vše co k tomu patří, to je velmi silné komediální téma které má mnoho možností jak pobavit diváka. I když jsem se u tohoto snímku několikrát zasmál, řekl bych, že nevyužil svého potenciálu ani z poloviny a to ani jako komediální film ani co se týče příběhu a zápletky. Čekal jsem to mnohem lepší po všech stránkách a za mě osobně je to zklamání. 2,5* za 47% ()

Vendo86

no ocakaval som trosku viac od tohto filmu, uz len ked som videl to herecke obsadenie, malo vtipnych scen, ani film na oddych by som to nenazval...slabeee ()

arcticsky odpad!

Ani pohled na partu známých a v jiných případech občas i dobrých herců mě neodradil od hodnocení odpadem. Neuvěřitelně užvaněná nicneříkající slátanina... ()

P-puma-

Jediný příběh z těch všech, který měl něco do sebe byl Anny Kendrick a Chace Crawforda, bohužel zrovna ten jejich nedostal prostor a hloubku. Taková škoda :-( ()

Navodar

Tento film by som si asi nikdy nepustil sam od seba, ale kedze niektore zeny nemaju rady niektore filmy (neviem co je na Looper zle) tak som si to musel pozriet. Film nicim neprepkvapi ale ani neurazi. Uroven vtipov tu drzi Rebel Wilson a obcas Elizabeth Banks. Ostatne postavy su neutralne alebo dokonca otravne a postava ktoru hra Joe Manganiello mi tam ani nejak nesedela. (asi chceli dat autori dalsie sexy telo navyse) ()

Wardan

Má to asi pět příběhů, ale je to jedno dlouhé nic. Onen "humorný pohled do života" znamen, že je to kopa prvoplánových historek a pseudosladkobolných canců a jediná opravdu zajímavá linie, ta s Annou Kendrick a Chacem Crawfordem, je nepříjemně hodně upozaděna. Docela zábavná je pak jen Rebel Wilson a to je vzhledem k obsazení dost málo. Není to ale nijak výrazně špatně zrežírované, tak se na to dá čumět docela bez bolesti. Výsledek ale fakt nepotěší. ()