Televízna hviezda Jules (Cameron Diaz) a jej partner Evan (Matthew Morrison) prichádzajú na to, že život vo svetle reflektorov je absolútne nič oproti tehotenstvu. Premúdrelá detská spisovateľka Wendy (Elizabeth Banks) ochutná svoju vlastnú medicínu, keď s ňou začnú mlátiť hormóny. Jej manžel Gary (Ben Falcone) sa snaží, aby ho neprevalcoval vlastný otec - alfa samec, ktorý čaká dvojičky so svojou mladou a krásnou ženou Skyler (Brooklyn Decker). Rosie (Anna Kendrick)a Marco (Chace Crawford) sa musia popasovať s otázkou: Čo robiť, keď prvé tehotenstvo príde skôr než prvé rande? Fotografka Holy (Jennifer Lopez) sa chystá na cestu okolo sveta, aby adoptovala dieťa. Jej muž Alex (Rodrigo Santoro) si týmto nápadom nie je tak istý a snaží sa svoju paniku zvládnuť v skupinke zaslúžilých otcov, kde platí základné pravidlo: "Žiadne odsudzovanie!" Každému sa predsa niekedy stane, že mu spadne dieťa do záchodu alebo zje cigaretu, prípadne vyzdvihne z jaslí cudzie dieťa. (TV Markíza)

venison

Čekala jsem opravdu našlapanou komedii, protože téma které otevírá je málo probádané a ukrývá studnici nápadů, a ono to nakonec bylo suché, bez šťávy :-( Zklamání.. Elizabeth Banks byla snad jediná "reálná matka".. Postavy, které ztvárnil Dennis Quaid a Brooklyn Decker bych pro jejich nechutný optimismus ihned umlátila bejsbólkou :-D ()

geklon

jakkoliv se dalo očekávat, že tohle galapředstavení pleády mnou po většinou extrémně neoblíbených paherců, bude jen nafouklým břichem, které čeká na to až mu praskne voda....film mě dost zaskočil a musím říct, že i bavil. Lehce naivní, ale kontrastně poměrně slušně nad věcí a pro ty co jsou v očekávání i možná příjemně odlehčující. Poměrně dostatečně dochucená jednohubka (díky bohu, že tam nehrál Sandler) 55% ()

noriaki

Srovnávat tohle s úžasným Un Heureux événement je na mě silné kafe. Tyhle dva filmy by mohly sloužit jako názorný příklad, čím se Francouzská kinematografie liší od Hollywoodu. Galové z námětu natočili parádní živoucí dramedii, Američané se spokojili s plytkou komedií hranou tuctovými šablonami. Pokud už se objevily ambicióznější postavy (Anna Kendrick, Brooklyn Decker), tak je udusil sluníčkovský scénář a snaha nevzbuzovat žádné emoce. Většina scén působila mimózně idealisticky a zoufale nevtipně. Jestli je pravda že ženám po otěhotnění klesne IQ o třicet bodů, tak je What to Expect When You're Expecting uzpůsobený přesně pro svou cílovou skupinu. ()

terunka003

..jestli můj budoucí otec dítěte bude v mém těhotenství a výchově dětí stejně akční jako u filmu (spí), tak nevím jak to dám..no, nevím, občas byl ten film dost nechutnej.. ()

Mishqo

čo k tomuto povedať? americké klišé jak delo, neoriginalita, prvoplánovosť, človek to tam nikomu neverí, málo sympatických postáv (najsympatickejšia bola aj tak moletka Rebel Wilson), aj tých vtipov bolo veľmi málo resp. veľmi málo vydarených...chcel som dať trochu vyššie hodnotenie ale keď tak pozerám na svoj komentár tak asi to nebude možné =D max. 50% ()

Angelic-77

Ani posledních, rádoby dojemných 20 minut filmu, kdy tvůrci už nevěděli kudy kam a snažili se tuhle zbytečnost zachránit alespoň záběry novorozeňat a dalšími klišé z porodnice (stokrát viděných už někde jinde), nezmění můj celkový dojem z něj - nezáživná a příliš dlouhá komedie, která ale není téměř vůbec vtipná a ani s prvoplánovou romantikou jí to moc nejde. Chvílemi se dokonce snaží tvářit i jako drama, což už jí absolutně nejde. ()

drake31

Tieto americké prehnané blbosti v ktorých každú postavu hrá nejaká známa osoba ma dokážu zabaviť. Nemusí to byť super inteligentné, alebo súper spracované, tá esencia pohody a nejaké vydareného vtipu mi bohate stačí v niektorých prípadoch. ()

Sany33

Od komédie s takýmto hereckým obsadením by som vážne očakával trocha viac. Jediné čo mi pripadalo vtipné boli snímky s oteckami a deťmi. Cameron Diaz vypadala jak mužatka, našťastie môj dojem z mamičiek zachránila Jennifer Lopez ... Keby mal film podtitul, romantický a možno trochu komédia. 20% ()

Ravi odpad!

Když jsem koukal, jak se na to tváří přítelkyně, bylo jasné, že to není jen mým všeobecným odstupem k tomuto druhu filmů. Je to o ničem, nic se tam prakticky neděje. Je to film o tom, jak několik různých párů prožívá narození dítěte. A to ve stylu rodinné taškařice ze slabšího soudku. 10% = 0/5 ()

Guzo

Asi jako každý (?) zástupce mužského pohlaví nemám zrovna v oblibě romantické komedie, takže když se objeví nějaká nadprůměrná a z řady vybočující, má u mě velké plus (a hvězdu navíc jako bonus). WtEWYE taková je, nabízí příjemné obsazení a fungující partnerské dvojice. Žádný z těch příběhů by určitě nebyl na vlastní film, ale takhle dohromady to funguje, pár vtípků bylo povedených a víc od tohoto žánru prostě nečekám. ()

Liqid

Dívat se na Lopez a Diaz. To je asi náplň tohoto filmu. Příběh je několik propletených nesmyslů dohromady tvořící smrdutý knedlík. ()

danca044

Tenhle film mi tedy moc jako komedie nepřišel. Polovinu času jsem se u něj nudila a čekala na nějaký vtipný okamžik, který ale bohužel nenastal. Dávám dvě hvězdičky alespoň kvůli Anně Kendrick, kterou mám jako herečku ráda. ()

sedm.1

Po celou dobu sledování tohoto snímku jsem si vlastně jen říkal, jaký ranec peněz za to asi museli přítomní herci obdržet, aby byli ochotni ze sebe dělat takové kokoty, které jim daný scénář předepisuje a jak moc se museli přemáhat, aby ze sebe dokázali soukat ty veškeré odpadové dialogy, ze kterých se jim muselo jistě dělat mdlo, ostatně stejně jako asi většině publiku, sledující ty tuctově kýčovité, nesoudné a nepřirozené figurky, chovajících se jako ty nejafektovanější a nejinfantilnější primadony, nemající o skutečném světě ani páru. Prakticky všechno tu tak na mě působilo jen jako naaranžované pozlátko zobrazení image americké střední a vyšší třídy, kde ovšem veškerá ta mezilidská chápavost, soucitnost, tolerantnost a obětavost působí uvěřitelně asi jako všeobecný blahobyt v Somálsku, čímž jsem tomu filmu zkrátka nevěřil ani slovo, či gesto, vše se zde totiž odehrává strašně nepřesvědčivě a naivně, a je úplně jedno, že se zrovna jedná o poměrně citově odůvodnitelné téma, jakým mateřství bezesporu je, neboť i zde platí jisté mantinely, které měli tvůrci tolerovat a nedělat především tedy z postav něžnějšího pohlaví takové krávy, které si místo soucitu a pochopení zasluhují jen posměch a opovržení. Naštěstí alespoň nějakou snesitelnost filmu částečně tedy zachraňují pánské postavy, kdy především ten klub tatíků vyplodil pár úsměvných, až vtipných momentů, toť je ovšem jinak z kladů této podívané vše, zápletka jako taková tu vlastně ani neexistuje, pro jakoukoliv atmosféru, či osobitější pojetí filmu pak platí to samé, a především zde nefungují ani žádné emoce, což považuji vzhledem k tématu filmu za jeden z nejzásadnějších problémů. Tento snímek zkrátka není vůbec dobrý, nemá co nabídnout, ani čím zaujmout, anebo jsem na něco takového prostě jen jeden velký ignorant, vidící svět v daleko tmavších barvách, než nabízí tato přerůžovělá nedůvěryhodnost. Ať už tak, či onak, tento film za pozornost jednoduše ale nestojí. ()

Wally

Čekal jsem od toho víc....naivně...věřil jsem, že tentokrát by film mohl být super jako trailer...já vím blbost :-) Dámské herecké osazenstvo bylo příslibem, ale zůstalo pouze u toho...snad kromě A. Kendrick a J. Lopez byly ostatní postavy vyloženě nesympatické a jediným světlým momentem filmu je když se na scéně objeví čtyřčlenné komando s kočárky, ale to jsou oproti traileru epizodní scénky...prostě podvod. Jako relax dobrý...kvalita nic moc.... ()

Michelle75

Pár vtipných momentů se tady najde,polovina filmu dobrá,ta druhá o ničem,ale jako třešničku na dortu beru účast Dennise Quaida...to je charisma a ten soundrack je taky fajn. ()