Televízna hviezda Jules (Cameron Diaz) a jej partner Evan (Matthew Morrison) prichádzajú na to, že život vo svetle reflektorov je absolútne nič oproti tehotenstvu. Premúdrelá detská spisovateľka Wendy (Elizabeth Banks) ochutná svoju vlastnú medicínu, keď s ňou začnú mlátiť hormóny. Jej manžel Gary (Ben Falcone) sa snaží, aby ho neprevalcoval vlastný otec - alfa samec, ktorý čaká dvojičky so svojou mladou a krásnou ženou Skyler (Brooklyn Decker). Rosie (Anna Kendrick)a Marco (Chace Crawford) sa musia popasovať s otázkou: Čo robiť, keď prvé tehotenstvo príde skôr než prvé rande? Fotografka Holy (Jennifer Lopez) sa chystá na cestu okolo sveta, aby adoptovala dieťa. Jej muž Alex (Rodrigo Santoro) si týmto nápadom nie je tak istý a snaží sa svoju paniku zvládnuť v skupinke zaslúžilých otcov, kde platí základné pravidlo: "Žiadne odsudzovanie!" Každému sa predsa niekedy stane, že mu spadne dieťa do záchodu alebo zje cigaretu, prípadne vyzdvihne z jaslí cudzie dieťa. (TV Markíza)

sulimo

Tenhle název si o to přímo koleduje - než během těch dvou hodin porodí, tak vězte, že ke zbláznění jako diváci nebudete mít daleko....já vim, je to chabý, ovšem je to mírou svojí chabosti přímo úměrné míře debility snímku, takže jen tak pro představu. ()

carly

každého príbehu tam bolo akurát toľko, aby sa neprejedol. nenudilo to, fakt som sa zabavila a dokonca som na konci ani nebola znechutená tou hrou na city. nebol tam jediný herec, čo by mi prekážal, ale najlepšia bola jednoznačne Janice. kto tú vymyslel, by si zaslúžil metál ()

campix

Další čistě konzumní záležitost. Bohužel opravdu otravná. Už by se měli scénáristé a režiséři Hollywoodu zamyslet a přestat nám servírovat rádoby vtipné komedie opravdu přecpané hereckým obsazením a spoustou příběhových linií, které se někdy navzájem prolínají. Dříve to vycházelo (například Paříži miluji tě nebo Až tak moc tě nežere) jenže film Jak porodit a nezbláznit se je spíše prázdnou konzumní zábavou a také samozřejmě filmovou antikoncepcí. Některé linie zajímavé, jiné naprosto zbytečné a otravné. Hold nejsem cílovou skupinou tohoto filmu. ()

Juto

Ako sociológia je to celé, ale ak ste rodič alebo sa chystáte byť jedným z nich, môžete sa v niekoľkých z týchto ľudí vidieť a dobre sa na tom baviť. 5/10 ()

Iwus.ka

Celkem vtipný příběh nastávajících maminek, ale i nastávajících tatínků, přičemž ti stávající je rádi přivítají ve svém tatínkovském komandu, "venčící" své ratolesti se značnou hrdostí... ()

angel74

Neskutečně sentimentální snímek, jemuž jsem dala šanci jen kvůli velkému množství známých tváří, které v něm účinkují. A asi jsem to neměla dělat, protože ta závěrečná rozjuchaná pozitivita na mně zanechala negativní následky. Nehledě na to, že trapných vtípků se tu našlo taky dost. (35%) ()

AdaMM

V letadle v prostřední řadě sice nemáte kam utéct, ale můžete to vypnout - a já jsem to do konce dokoukal, i když to teda nebyl žádný extra film :) ale porod mě čeká už docela za chvilku, tak jsem si řekl, že si na něj počkám i ve filmu :) pár vtipných momentů tam bylo, na některé herce se i dalo dívat... slabší průměr (2 až 3 hvězdičky). ale hlavně všechno dobře dopadne :) ()

otík

Lehčí nadprůměr. Občas milé hlášky a vtipné scény, jindy více ukecané a já nestíhal. Ale protože jsem se v sobotní večer docela pobavil, rád hodnotím mírně nad svým průměrem. ()

Goldenhair

Obávám se, že většina diváků si po shlédnutí filmu jeho název poupraví na “Jak přežít a dokoukat tenhle film a nezbláznit se“...Tahle strašně uměle působící komedie totiž není ani zábavnou a vtipnou mozaikou vztahových trablů, ani návodem, jak ve zdraví přečkat těch zázračných 9 měsíců. Úsměvných momentů je pramálo, otravných bohužel habaděj. Na mě tohle “těhotenství a rodičovství hrou“ dojem neudělalo. ()

ecceHOMMO

Najvýznamnejšie zaujmä paradoxne vedlajšia rolička Rebel Wilson, ktorá mi pripomínala našu Polnišovú a jej zábavné kúsky a šplechy. ()

LiborGondek

Hodně dlouho jsem neviděl film s tolika herci v hlavních rolích. Možná bude ale lepší říct, že je to film bez hlavní role. No to je jedno. Prostě a jednoduše, to je bab... ()

Johnny.ARN

Toto silno vyzeralo na tupú, podpriemernú americkú komédiu. Našťastie to malo zaujímavé obsadenie a nie tuckový X.krát zrecyklovaný dej. Dramatickosť možno trochu silená, ale k vytvoreniu aspoň akej takej atmosféry nutná. Už dlhšie vravím, že z Kedrick sa stane nová hollywoodska hviezda a potvrdzuje to v každom filme. Banks, Diaz, Decker a J Lo, všetky fajn. Počas pozerania som mal pocit, že si to zaslúži 2, ale ten koniec, pôrody a občas nejaká tá vtipná hláška hlavne od Wilsonovej to vytiahli na na slabšie 3 z 5 . P.S. začínam mať osýpky keď vidím Chrisa Rocka! ()

farmnf odpad!

Tuto neskutečnou píčovinu jsem pořídil pouze kvůli jLo. Myslel jsem si, že to zvládnu. To se ale zvládnout nedá. 120 metráků uhlí za odpoledne se zvládnout dá, toto ne. Trapnost, že vám naskakuje studený pot. ()

viperDavid

Ideální guláš hvězd v jednom. Recept je jednoduchý, najměte pár známých tváří, dejte jim umělá břicha, nechte je zapózovat, smíchejte dohromady a přidejte čerstvé chlapské koření. Komedie jak vyšitá. Nakonec proč ne ()

Hnedoocko

Vcelku průměrná komedie. Již na začátku se nedalo čekat něco velkolepého, ale jako oddychovka to bylo víc než fajn. Lepší ukázku všech podob očekávání jsme totiž ani vidět nemohli :). ()

Pavlínka9

Dobré téma, různorodost postav, i když je zároveň pojí to samé - děti. Skvělé obsazení. A hlavně - pro mě to nejdůležitější - z velké části samostatně plynoucí příběhy lidí, které se, jako je ve většině amerických "komedií" zvykem, sejdout s úsměvem na jednom šťastném konci - tak to tu naštěstí není :) ()