Televízna hviezda Jules (Cameron Diaz) a jej partner Evan (Matthew Morrison) prichádzajú na to, že život vo svetle reflektorov je absolútne nič oproti tehotenstvu. Premúdrelá detská spisovateľka Wendy (Elizabeth Banks) ochutná svoju vlastnú medicínu, keď s ňou začnú mlátiť hormóny. Jej manžel Gary (Ben Falcone) sa snaží, aby ho neprevalcoval vlastný otec - alfa samec, ktorý čaká dvojičky so svojou mladou a krásnou ženou Skyler (Brooklyn Decker). Rosie (Anna Kendrick)a Marco (Chace Crawford) sa musia popasovať s otázkou: Čo robiť, keď prvé tehotenstvo príde skôr než prvé rande? Fotografka Holy (Jennifer Lopez) sa chystá na cestu okolo sveta, aby adoptovala dieťa. Jej muž Alex (Rodrigo Santoro) si týmto nápadom nie je tak istý a snaží sa svoju paniku zvládnuť v skupinke zaslúžilých otcov, kde platí základné pravidlo: "Žiadne odsudzovanie!" Každému sa predsa niekedy stane, že mu spadne dieťa do záchodu alebo zje cigaretu, prípadne vyzdvihne z jaslí cudzie dieťa. (TV Markíza)

ivishka

Přemíra hereckých profláklých tvářiček mi nedovolí snížit hodnocení, přestože je tento film naprosto o ničem. Tlachačka nad tím jak otec zapomněl na přebalovacím stole děcko nebo kdy blinká a nebo dětská kniha o kojení zvířat a lidí?! REALLY? Je celkem smutné, že to tvůrci zaobalili do takové spousty příběhů ve kterých se není sto vyznat a hlavně bych tomu vytkla tu dlouhatánskou stopáž, která mě přivádí na myšlenku, že čím delší film tím větší nuda. Pokud se jedná o zfilmované knihy, které se neobejdou bez prvotních kacánků tak budiž, ale nic o ničem bez ničeho s velkým hovínkem v plenkách....ach jo..to je zase film. ()

Riddick77

Nepovedená a nevtipná přehlídka hollywoodských hvězd. Nevidím jediný rozumný důvod, proč si vybrat tenhle film pro návštěvu kina. Mateřství je velmi emotivní období v životě ženy či rodičovského páru, ale zde je degradováno na předmět tupých a prostoduchých hádek budoucích rodičů, kteří všichni paradoxně o děti stojí a těší se na ně (jiná alternativa zde snad ani není přípustná). Humoru je jako šafránu a často se omezuje na zvuky či afektivní reakce. Recenze zde. 3/10! [12.06.2012_kino Atlas_novinářská projekce] . ()

ABLABLABLA

Pohodová ovšem místy trapná komedie o těhotenství. Jo nebýt té kopy známých tváří, řady z nich jsou mí oblíbení herci nebo herečky, nebo je alespoň ráda v něčem vidím hrát, tak bych se na ten film asi ani nedívala. No ono je to vcelku podprůměrný film, protože ty fóry přijdou málokomu vtipné, ale vzhledem k hercům jako A. Kendrick, C. Diaz, Ch.Crawford, R.Santoro, E.Banks, M.Morrison atd. přidávám ke 2* tu třetí. Jediné, co mě tu skutečně bavilo byla partička tatínků, jak už tu někdo psal, tady jedině mi ten humor přišel vtipný. ()

kaylin

Trailer, který běžel v kinech, než byl snímek uveden, byl skvělý. Navnadil mě i přítelkyni, abychom se na něj podívali. Jenže jak už to tak bývá, skvělý trailer mnohdy vede k tomu, že už za sebou máte ty nejlepší scény a v kině dostanete jen o hodně delší verzi upoutávky, která je ale výrazně nudnější. Neříkám, že jsem se u filmu nezasmál nahlas, ale pokud ano, vždycky u toho byl Chris Rock. Ten člověk mě dokáže rozesmát. Stíhat kadenci jeho mluvy je velmi náročné, ale pokud se to podaří, stojí to za to. Jako kdyby on jediný měl trochu jiné dialogy než ostatní. Byl totiž skutečně vtipný, což jiným postavám chybělo, Anna Kendrick se svým partnerem tam byli jenom proto, aby film měl smutnější náboj, Jennifer Lopez a Rodrigo Santoro zase podstupují adopci afrického dítěte, které s prominutím vypadá jako fraška. Ostatní tatíci jsou celkem ucházející, stejně jako matky. Snad až na Cameron Diaz, kterou nemusím čistě z principu. Ta ženská je mi protivná od pohledu. Velkou pozornost na sebe poutá Elizabeth Banks a její partner Ben Falcone, což je pár skutečně k pohledání. I když ani Elizabeth moc nemusím, její postava je tak nesympatická, až je sympatická. S Benem se k sobě dokonale nehodí, a přesto jste ochotni odpřisáhnout, že by to v reálu mohlo fungovat. Film padá na tom, že má za sebou výbornou předlohu, kterou se nepodařilo převést do filmu tak, aby smutné okamžiky nebily do očí a aby humor byl skutečně vtipný. Je to škoda, protože herecké obsazení se povedlo a mohla to být ještě větší taškařice. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/09/jeden-den-jak-porodit-oliver-twist-wall.html ()

blackrain

Pět párů v tomhle příběhu na mě bylo až moc. Neustále poskakování mezi nimi mi po chvíli začalo vadit. Taky jsem se mezi nimi ztrácela. Mě by bohatě stačily dva možná tři, když přivřu obě oči a zacpu si uši. Na ně by se člověk zaměřil mnohem lépe. Obsazené to bylo perfektně a hlavně sympaticky. Škoda, že se všechno akorát tak zazdilo. Asi nejsem ta správná cílovka, na kterou tenhle film zacílil. ()

Derek

neznesitelne mnozstvo nevtipnych scenok na tema tehotenstva s (ako vzdy) otravnou JLO a svihackym klasikom dennisom quaidom... ak je tehotenstvo take tazke ako sledovat tento film, tak som rad ze som chlap lebo druhy raz by som to uz neprezil... ()

TominoLa

To jsem po delší době šáhnul zatraceně vedle. Jediné co jsem si během filmu říkal jak to dokoukat a nezbláznit se. Průser! Kirk Jones zklamal. Po Všichni jsou v pohodě jsem čekal určitě více než tohle. ()

Patw

Ne. Tohle se nepovedlo. Zajímalo by mě co přimělo Cameron Diaz aby si v tomto snímku zahrála. Ale pár momentů stojí za to. ()

Aleee89

Škoda toho nevyužitého potenciálu. Věděla jsem, že to žádný filmový zázrak nebude, že je to film na jedno nenáročné podívání, když zrovna nemáte co dělat. Ale i tak. Mohlo to být vtipnější, kousavější, anebo naopak dramatičtější a melancholičtější... A nebylo. Místo toho se mi dostalo vcelku nudné "komedie", která tak nějak plynula, až vyšuměla do ztracena... ()

berusche

Jsou lehké nuance, které mohou pochopit či smát se jim jen ti, kteří to zažili. Proto se musím přiznat, že mě hormonální výlevy, děti v rukou otců a prožívání porodu fakt bralo. Bohužel, v některých momentech snímek zbytečně přehrává, což ho tak trochu řadí mezi totální krávoviny, které jako celek netvoří něco, co by bylo koukatelné plných 110 minut. Přesto bych to do hlubin naprostého zapomnění neposílala za každou cenu. ()

julinkaa10

Moc jsem od toho nečekala a asi jsem udělala dobře. Myslím, že to nebylo zas tak hrozný, ale znovu už se na to asi nepodívám, na začátku celkem nuda, nesmála jsem se ani jednou, což je asi hodně špatný, pokud se jedná o komedii. Díky bohu za tělo Joeho a za nádhernýho Chace. ()

Chen

Nejsem rodič, možná to je důvod, proč jsem nepřišel na chuť téhle komedie, která mi nepřišla ani vtipná, ani romantická. Je to pár více méně nezajímavých epizodek, které se trošku násilně proplétají. Herecké obsazení je skvělé, ale to je asi tak vše pozitivní, co můžu říct. ()

M.i.k.e

musim uznat,že i přes všechny negativní reakce jsem se celkem slušně bavil celou dobu (asi proto,že mám děti).Je fakt,že některé moralitky by si tvůrci mohli odpustit,ale i přes to se dá tahle jednohubka bez problémů odkoukat.Nejzábavnější zcela určitě dějová linka s Elizabeth Banks a Rebel Wilson.Nejlsabší pak zcela určitě ta kolem Anny Kendrick,která je tentokrát hodně nevýrazná.Zbytek nevybočuje z normálu...60% ()

Aljak

Podľa toho hodnotenia som čakal naozaj niečo dosť priemerné a nevýrazné. No napokon sa mi to celkom pozdávalo, aj keď miestami bol dej až príliš prehustený a niektoré postavy (resp. celé páry) mi tam prišli úplne prebytočné - tým mám namysli hlavne Rosie a Marca (Anna Kednrick & Chace Crawford), ktorí mi do toho konceptu až tak nezapadali. Ale inak príjemná oddychovka z prostredia tehotenstva, očakávania vytúžených detí a všetkého okolo toho. A to slabé hodnotenie naozaj ten film trochu podcenilo. Za mňa ľahký nadpriemer, 3*. ()

bourec

Slaboučká kravina se spoustou nevtipnejch scén,nevtipnejch keců,a některý scény byly i trapný.Herecky nabitý,ale až moc,takže nikdo z přítomnejch neměl ani čas nějak víc vyniknout.30%. ()

Streeper

Není to sice úplně dokonalé, ale pár scén stojí za to. Hodně jsem se zasmála u konečných scén, tedy u porodů, hlavně u Cameron Diaz. Navíc je to taky dojemné, ale hlavně pro zasmání. Má to bohužel hodně pomalý a nudný rozjezd. ()