Vyznamenaný vojenský veterán  Frank Vega (Danny Trejo) sa vracia domov z Vietnamu. Spoločnosť, pre ktorú spolu s ostatnými mužmi bojoval a krvácal, sa mu obráti chrbtom. Zavrhnú ho aj jeho najbližší a Frank zostáva sám, bez práce aj bez lásky. O niekoľko rokov neskôr sa v autobuse zastane starého černocha a ochráni ho pred šikanou partičky miestnych skinheadov. Vďaka tomuto incidentu sa Frank znova stane hrdinom. Ľudia si ho znovu začnú vážiť, no aj o toto šťastie čoskoro príde, pretože onedlho zavraždia jeho najlepšieho priateľa Klondikea (Harrison Page). Keďže polícia o prípad nejaví najmenšiu pozornosť, Frank sa rozhodne vziať spravodlivosť do vlastných rúk a vydá sa sám po stopách zabijaka. (TV JOJ)

PORTER44

Ke stáru začíná Danny Trejo hrát kladný role a docela mu to svědčí.Film trochu připomíná Ramba nebo Grant Torino.Válečný veterán kterému zabijou kámoše bere spravedlnost do svých rukou.Dobrý hlášky,dobrá hudba,dobrý rvačky. ()

swater137

Dobrý, jen ty chyby ve skriptu ), Domu si nedonese tašku s nákupem po tom co ho kamarád policista sveze a on vystoupí, autobus má světlo o který přišel před tím než se rozjedou proti sobě. Jinak super, mexickej SLY )). Koukněte a na Verbalovi dvě nehleďte ). ()

Vytocenej

Tedy řeknu Vám je to celkem blbost, ale jako oddechovka a komedie uplně super a Danny Trejo je prostě nej týpek na podobný role, i když opomenu jak na místě činu úplnou náhodou po hromadě policajtů a lidí co tam byli zrovna on našel nábojnici a asi tří kylovej náhrdelník, že zmlátil černochy 2 metry vysoký a podobný věci, prostě tahle blbinka si myslim sedla nejen mně, ale spousty dalších lidí si řekne, jooo možná kouknu někdy ještě jednou :) Za mě good komediální akčňák :) ()

yrik odpad!

Tak na tohle jsem ani nemohl dokoukat, špatně je tam všechno, nejet prdel, v roce 81 by to snad byl průměrný film... ()

cartyci

Očakával som o mnoho viac....akcie dostatok ale chýbala nejaká zápletka, pobavenie sa viac s dejom a to stačilo iba na priemer. ()

vonverny

Neurazí ani nenadchne, klasické "Béčko". Já od filmu příliš nečekal a tak jsem spokojen. Na nedělní lehké poobědní vytrávení, je Danny Trejo jako BAD ASS v pohodě. Za mě pro pohodových 55%. ()

SignumVia

Tak jsem videl. Film je asi pro specifickeho divaka milujiciho akcni filmy ala cervena knihovna, musim rict, ze kdyby hral hlavniho hrdinu nekdo jiny tak je to odpad :-) a to asi i v pripade ze by to hral legendarni beckar Machette :-) v celem filmu bych asi ohodnotil jako nezvykly pocin honicku v busech a styl hlavniho hrdiny vsechno ostatni je hrozny :-))) a konec je uplne american dream happyend ve stylu co sme si to sme si a budiz zapomenuto asi 100 mrtvejch a znicena pulka mesta od honicky ale asi tim ze jsem se nudil tak jsem se na to podival na cele a docela se pobavil... Davam tomu tak 2 a pul hvezdy a to jen kvuli hlavni postave na kterou se fakt dobre kouka ()

Gnukleus

Dal jsem vyšší hodnocení, protože film si 54% podle mě nezaslouží. Vtipné, zajímavé nápady, Danny Trejo. Je to taková jednoduchá akční OLD-SCHOLovka na nedělní odpoledne. Na 2 a 3 se chystám, tam hodnocení už bude asi lépe odpovídat. ()

damic

Na tenhle film jsem se chtěl podívat především kvůli Treja a nic moc jsem neočekával, ovšem byl jsem příjemně překvapen. Mě prostě tyhle filmy svědčí, asi mi začíná vadit ta přehnaná vážnost novodobých akčních filmů. Mnohem více mi sedí tahle naprosto lehkovážná trejovka, u které jsem si krásně zarelaxoval a párkrát i upřímně zasmál, což není tak často! 75%. ()

Hyenodhon

Film svého žánru, který neurazí... Něco jako RED, vlastně důchodce, který rozbije hubu každému záporákovi a xindlovi. Ale pro Dannyho Treja docela fajn role, navíc jeho střet s moderním světem facebooku atd., byl vlastně i roztomile zábavný. Nebýt závěrečné akčňárny s výbuchy a autobusy, tak bych mu dal i více. on pohled na vrásčitého staříka, který zmlátí kupu namakaných basketbalistů mě opravdu bavil... A aby mu to vyšlo s vnadnou sousedkou jsem mu opravu přál. ()

Zikfryd

Danny Trejo není velký herec, takže od něj člověk nic nečeká. Ale zklamaly mě bojové scény, ve kterých je velmi zřetelné, že jsou jen na oko. Jediným pozitivem tedy je, že dobro zvítězí. ()

PanIncognito

Veterán mě prostě zaujal... skutečné virální video, kterým je inspirován tento film jsem sice neviděl, ovšem zde jde o šikovnou práci. Titulní představitel je pro svou roli dokonalý a navíc si tohle béčko na nic nehraje. Místy je snímek absurdní, nicméně nebere se příliš vážně, netrvá dlouho a jde tak o příjemnou zábavu. :) (viděno s 2. dabingem) ()

hmyzovrah

Tenhle film se nesmí brát vážně a na oddych, bych ho doporučil. Nečekejte zde děj, či něco směrodatného. Tohle jen zapněte, nepřemýšlejte a na jedno podívání dobré. Jo a překlad do češtiny je: "Drsňák" ()