Z dielne Walt Disney Animation Studios a režiséra (víťaza Emmy) Richa Moorea prichádza nadupaná akčná adventúra Ralph Rozbi-to.  Ralph je už unavený každodenným rozbíjaním a ničením a jeho rola zlého muža ho frustruje čím ďalej tým viac. Desaťročia žije Ralph v tieni všetkými milovaného Oprav-to Félixa, toho dobrého chlapíka, hviezdy hry, ktorý vždy zachráni deň. Ralph vezme osud do svojich masívnych rúk, opustí vychodené cestičky a pustí sa do nového dobrodružstva, ktoré rozohrá úplne nový hru.
Film na motívy jednej z veleúspešných arkádových hier Vás zavedie do zákulisia hráčskych postavičiek a netradičných osudov. (Saturn)

Nassau

Sonic the Hedgehog: If you leave your game, stay safe, stay alert, and whatever you do, don't die! Because if you die outside of your own game, you don't regenerate. EVER! Game over. (7/10) ()

Han22

Čekal jsem od toho mnohem větší poctu videohrám, ale cítil jsem z toho takové to americké chápání her. Američani holt vidí tu největší klasiku v Mariovi, Sonicovi, Street Fighter nebo Q*bertovi, což jsou konzolovky, které v Evropě prostě blednou třeba před Doomem, Falloutem nebo Deus Ex. A kromě začátku (kluk záporáků) a titulků těch odkazů moc není. Značnou část filmu mě to připadalo šíleně dětinské a cukrnadlově odporné (celý ten Candy Crush level). Ale nakonec jako správný animák mě to strhlo, postavy se správně vyvinou což platí jak pro sympatického "záporáka" Ralpha tak pro otravného "klaďase" Felixe, ale hlavně úžasnou Vanilopku. Zejména v poslední třetině plné emocí, zvratů a napínavých situací mě Ralph přikoval do křesla a nakonec si ty čtyři hvězdičky zaslouží. ()

Silwer

jako správný herní fanda jsem nadšen z jakéhokoliv animáku který je z prostředí videoher a dokážu se na to koukat hodiny :-) I po několikátém shlédnutí jsem našel něco čeho jsem si napoprvé nevšiml...chystá se dvojka takže sem s ní :-) ()

NifKor

Film, který je pro mě něco fenomenálního a úžasného a lituju, že ho komentuju až teď. 1. Díl je úžasný postavami, příběhem, emocemi které fungují perfektně, animací, atd. Na tomto filmu je úžasných několik věcí, že prostě tomu dám 5 hvězd a nebudu nic říkat. 9/10 ()

Wally

Dal bych i o jednu hvězdu víc, ale....a já vím, že za to ten snímek nemůže...ale ten hlas V. Žilkové je tak odpuzující a strašný pro postavu malé holky... A taky té barevnosti bylo na mne asi moc a vzhledem k tomu, že si musím hlídat sladké, tak to s ohledem na všechny ty cukrátka nebyl úplně film pro mne :-) Jinak super retro hry na které si taky vzpomínám, když v době mého dětství zaparkoval na náměstí autobus plný těchto automatoher :-) ()

Loki_Six

"If you leave your game, stay safe, stay alert, and whatever you do, don't die! Because if you die outside of your own game, you don't regenerate. EVER! Game over." ()

iXtr3m3

Aj po tých rokoch od premiéry to malo svoje kúzlo a s dcérkou sme si to užili. Pekná animácia, zaujímavý príbeh, originálna myšlienka, bavili sme sa. Už sa teším na dvojku, ktorú som na rozdiel od tejto prvej časti ešte nevidel, nakoľko som čakal, kým dcérka trochu vyrastie, aby to mohla pochopiť... :) ()

Perry-

Ultimátní zábava. Čekal jsem hodně, ale zároveň jsem se obával toho cukrkandlového děje. Nakonec šly obavy stranou a dostavila se skvělá zábava. 3D relativně zbytečně, dabing se nicméně povedl (alespoň do doby, než uslyším originál). PS: Závěrečné titulky jsou paráda :) ()

Guzmicz

I když jsem se u toho filmu skvěle bavil, byl jsem zklamán příběhem. Čekal jsem trochu větší integraci jistého nerdovského humoru a svižnější plynutí příběhu. Ve své podstatě, to co si užíváte v první polovině filmu, se v té další jakoby zasekne. Ale ke konci vše oživí zvrat. Animace velmi příjemná. Trochu zklamaný z dabingu Vanellope von Schweetz. Dabingu této role se ujala V. Žilková, jejíž hlas mi celou dobu trhal uši (český dabing nezahrnuji do hodnocení s hvězdami). Tak trochu typický animák v netypickém podání. slabé 4*. ()

Fary

Sice se mi to nejdriv nechtelo dokoukavat, kdyz jsem to musel v prvni tretine prerusit, ale pak jsem se k tomu dokopal a nebylo to tak spatny, jak jsem cekal. :) Pekna nostalgie na arkady. :) ()

ruhebitte2010

WOW!!! Nejen nostalgie, ale i inteligentní a vtipné, prostě paráda :) Spousta "skrytého" co polovina lidí nepochopí a že mám zrovna nízké nároky si nemyslím..... ()

Hanys_

Trošku mě zamrzelo, že jsem žádnou z těch hlavních her nehrál (asi by pak ukápla i nostalgická slza), ale jinak spokojenost. Hodně příjemný animák o tom, že být padouchem může být vlastně moc fain job. 8/10 ()

Orthank

Oprášiť Nintendo, vložiť Mária a môžeme spomínať. Vytiahnuť polyfónne herné legendy zo záhrobia do jedného inteligentného celku v animovanej podobe, tak tomu sa hovorí nápad za milión. Z marketingového hľadiska sa jedná o hotové Terno, teda aspoň čo sa týka herných geekov a nostalgikov. To množstvo požmurknutí na diváka, to množstvo rôznych odkazov....mňam. Škoda len, že pre cieľovú skupinu - súčasného mladého detského publika - zostane Ralph len animovanou štandardkou z podivne vyzerajúcou grafikou a ešte zvláštnejším hudobným doporovodom. Pre nás odrastenejších sa jedná o balzam pre našu detsky hravú dušu a uši. Za túto "maličkosť" jedno obrovské plus aj napriek nenapraviteľným Disneyho ponaučeniam. ()

Corpsegrinder

Nejlepší animák za posledních pár let kde je vidět že to dělal fanda do her. Ten pocit ze starších kousků je cejtit ze všeho, prostředí, hudba a hlavně cameo postavičky který ovšem hádám dneska málokdo pozná. Myslim že přesně takovej film starý videohry potřebovaly. ()

beba789

Dlouho mě žádný animovaný film takhle nebavil jako tenhle! :) Vanilopka s Ralfem jsou nejlepší !Hudba se také dost povedla.Více takových filmů :).100%. ()

noby

Příjemný klasický rodinný animák. Videoherní téma je ale dobře využito jen ze začátku a většina filmu jako by se ho snažila zamluvit. Potěšil mě spíš pár vtípky mimo příběh a zpracováním (pohyby postav na prvním místě). ()

Ledkodlaq

Velice povedená pohádka, která zahřála u srdéčka. Originální hlasy velice dobré, podání vtipné. Vynikající nápad na předělávku starých her. Jsem potěšen. ()

Raubíř Ralf dostane pokračování

Raubíř Ralf dostane pokračování

02.07.2016

Disneyovské animáky jsou momentálně na vrcholu sil. Ledové království i Zootropolis se líbily divákům i kritikům a došly si pro miliardové tržby, což je u originálních projektů nevídaný triumf. U… (viac)

Raubíř Ralf hraje dál

Raubíř Ralf hraje dál

14.07.2015

Od premiéry disneyovského animáku Raubíř Ralf už uplynuly téměř tři roky. John C. Reilly (Strážci Galaxie) tehdy namluvil videoherního záporáka, který se chce stát hrdinou, a byla z toho téměř… (viac)

Oscars 2013 - výsledky

Oscars 2013 - výsledky

25.02.2013

Letošní udělování cen Akademie máme za sebou. Diváci i přímí účastníci slavnostního večera zřejmě přežili ostrý humor letošního moderátora Setha MacFarlanea. Kromě tradičního vzpomínání na ty, kteří… (viac)

Zlatý glóbus 2013 - výsledky

Zlatý glóbus 2013 - výsledky