Magazín Jů a Hele

(relácia)
všetky plagáty

Rozpustilý kabaret, ve kterém vystupují populární postavičky Jů, Hele a Muf po boku zpívajících živých herců.  Magazíny Jů a Hele, to jsou hrané, inscenačně náročnější jůhelácké příběhy vhodné pro sváteční den. Jejich nedílnou součástí jsou písničky. Moudří a hlavně dobráčtí medvědi Jů a Hele s pochopením i pro toho nejmenšího nešťastného tvorečka, a lehce poťouchlý záškodnický zlobišák Muf, baví malé i velké více než třicet let. Pro mnohé se staly legendami dětského vysílání, stejně jako technologie jejich natáčení, černé divadlo. Jůheláci prožívají všemožné příběhy, veškeré lapálie řeší s laskavostí jim vrozenou, a jejich proslulé větičce: "Kamarádi, máme vás rádi!" musí uvěřit i ten největší podezíravec. (oficiálny text distribútora)

SOLOM.

Pohádky šly do háje a zůstali jen plyšoví Jů a Hele. Tím pádem šla kvalita rapidně dolů a to i přes veškerou snahu Jiřího Lábuse, Oty Jiráka děcka rozveselit svými úvahami a trampotami. To co na tom bylo nejlepší, bylo pryč a zůstal jen suchý humor, který se mnohdy měl v trapnost. Bohužel ale je to tak a já musím souhlasit s velmi nízkým hodnocením. ()

sator odpad!

Nebyl jsem už ve věku dítěte, takže mé hodnocení mi možná nepřísluší,ale děs a hrůza...myslím že jedním slovem se tomu říká"PITVOŘENÍ"... ()

Paity

Neholduji těmhle novátorským retro záležitostem. A Magazín Jů a Hele se snaží těžit z toho, co se v minulosti velmi podařilo. Jenže přistupuje k tomu naprosto nepodařeným způsobem. ()