Kabaret z maringotky přijel za dětmi do jim dobře známého prostředí - na Hřiště 7, kde jsou zvyklé se scházet každou neděli. Uprostřed Hřiště 7 stojí starodávná maringotka a před ní se rozkládá malé pódium, na které vystoupí z maringotky partička mladých herců... A ti pak dělají všechno, co dělá kabaret kabaretem - vtipkují, pošťuchují se, hrají scénky a zpívají! (oficiálny text distribútora)

Mariin

Ono to tak špatné pokaždé není. Tuhle jsem se velmi pobavil u dílu, který byl věnován uhranutí počítačovými hrami a telenovelami (Manuela a Alexandro u sněhuláka byli skvělí). Ovšem přílišné křepčení (tolik rozšířené ve všech dětských pořadech po roce 1989) tu někdy zachází až do obludných rozměrů, zvláště oba borci, Marek Němec a Tomáš Pavelka, i ve scénkách moc silně přehrávají a zbytečně řvou. - --- 27.11.11. jsem viděl díl věnovaný Mikešovi a předvánočním lidovým zvykům - byly tam "lucky", které strašily "mekáčového bumbrlíčka" a Mikuláš podaný úplně správně s andělem a čertem. Velmi dobře jsem se bavil i s dětmi. Odpad to rozhodně není! ()

Lachtaan

Ono většina prapodivných pořadů, které se vysílaly o nedělním ránu ještě dávno předtím než ČT vytvořila odnož ČT :D, byla těžko snesitelná, jako malý jsem ale po boku sestry a jejího vybírání televizního programu neměl moc na výběr. Dneska se na tyhle odpadní pořady samozřejmě lehko nadává, mně se ale některé z nich těžko snášely i kdysi v těch cirka 8 letech. A trápit tak malé dítě takovými zhovadilostmi ničemu zrovna nepomáhá. ()

MaMitti

Náhodou, když to čas od času vidím, tak se docela bavím, samozřejmě mám tendenci to srovnávat s MTK, ale to se asi nedá. Uvítala bych víc takovéhle tvorby pro děti, proti téhle nemám větších výhrad. ()

eagle-eye

Tak to čumim, tak špatné hodnocení si tento pořad nezaslouží. Nedá se sice srovnávat s legendárním kabaretem Dvořáka a spol., ale pro děcka dobrý... ()

waits

To jsem blázen, tolik odpadových hodnocení. Viděl jsem pár pořadů, když pršelo a bylo nám hloupé vystrčit děti na zahradu hned po ránu a byl jsem mile překvapen. Nevím, jestli je to pravidlem, ale složení bylo vždy Sedláčková, Pavelka, Nádaždyová, Něměc a jejich mix skečů a kabaretních písniček mi přišel jako solidní pokračování starého dobrého MTV kabaretu s Dvořákem a Molavcovou. ()

Dvoja

Některé shlédnuté díly mě opravdu pobavily. Vtipní herci dostávají občas celkem dobré nápady jak přivést člověka k úsměvu. ()