Môže byť napravený zloduch vôbec ešte zábavný? Keď rozpráva rozprávky na dobrú noc? Keď sa bojí o nevinnosť svojej najstaršej dcéry? Keď už nechce vôbec nič ukradnúť? Gru našťastie neskončí ako obyčajný civil, pretože v jeho vnútri sa stále ukrývajú schopnosti, ktoré by hocikto rád využil. Ako napríklad šéf mocnej Antizlodušskej ligy, Sílas. Sílas síce zbabelcami všetkého druhu hlboko opovrhuje, ale kto sa môže do myslenia zlosyna vcítiť lepšie ako zlosyn bývalý? A tak vyšle svoju najlepšiu agentku Lucy Wilde, aby Grua prinútila k spolupráci. Tej sa to s pomocou paralyzéra prezlečeného za rúž podarí a Gru začne na staré kolená páchať dobro. A čoskoro bude mať plné ruky práce, pretože na radare Antizlodušskej ligy sa objavil obzvlášť ostrieľaný zloduch Eduardo, nevysvetliteľne začali miznúť Mimoňovia, Margo sa zapaľujú lýtka, Edith je aj naďalej životu nebezpečná a Agnes sa všemožne snaží zohnať ockovi nejakú mamku. A práve to môže byť pre Grua vo finále tou najväčšou hrozbou. (TV Markíza)

URBAN

Pro mě jednoznačně lepší než jednička . Větší zapojení mimonů zafungovalo , ale tak trochu to postrádalo nějáké kouzlo . ( 21.10.13/MAC ) ()

tomeek

Strašlivě dětské a bez jakéhokoliv momentu, který byste dlouho vzpomínali. Naprosto zapomenutelný film a mimoňů už je tam až moc - některé jejich momenty jsem ale neustál s kamennou tváří :) Ničím výjimečný animák, podobně jako Univerzita pro příšerky. ()

wendelin9

Asi je to tím, že jsem se v první díle Padoucha bezmezně zamilovala do mimoňů, kterým je v druhém díle dán větší prostor, ale já tuhle pohádku prostě žeru. Je to nápadité, vtipné, má to spád a číší z toho hromada šílenství a energie!!! ()

ProfesorLotr

Zajímavější příběh, vtipnější okamžiky a více mimoňů. Záporák je zajímavý, ale ani zdaleka tak dobrý jako Vector z jedničky. Přesně tak, film má sice dobrého, ale nijak extra vtipného padoucha. Jediná škoda. Dost zajímavé jsou také povedené scény v nákupním centru. Malinko to zavání detektivkou, což si myslím, že není vůbec špatně. Je to pořád stejná ptákovina jako jednička, ale příšerně zábavná. 78% ()

panMartin

Tak nějak nechápu, proč se o tomhle filmu tak básní. Mně to přišlo asi na úrovni nepříliš úžasného prvního dílu. Ničím výjimečný animák. Je to takový průměr, ničím tento snímek nevyniká, ničím nepřekvapí a nepřináší nic nového Bez mimoňů, by to bylo čistokrevná nuda. Pár momentů, kdy se člověk zasměje bylo, ale to byc spočítal na jedné ruce. ()

mr.filo

Dneska to bylo nějaké slabší. Ti mimoni se velmi snadno vyrovnali se nečekaným místem. Ale jinak byl animák spíše průměrný ty 3 hvězdy jsou s odřenýma mimoňskýka ušima. ()

Remivsremi

První díl je pro mě naprostá srdcovka, kterou si pustím pokaždé, když chci vidět vtipný a graficky vymazlený animák. Dvojka nám samozřejmě, jak už bývá zvykem, chtěla nabídnout víc akce, humoru, postav a hlavně minionů. Žluťáci přibyli a jsou jednoznačně nejhumornější složkou filmu, ale zbytek byl trochu rozpačitý. Tvůrci nám toho chtěli dát opravdu hodně, ale nepodařilo se jim jednotlivé scény propojit tím správným způsobem. Ze snímku se tedy stala spíš poslepovaná epizodní jednotka, místo celistvého a přímého pojetí příběhu. Což je opravdu škoda. Měl jsem dojem, že místy opravdu nevěděli jak na sebe scény napojit a provázat. Zkrátka jednička zůstala nepřekonaná, zejména díky rozmělněnosti příběhu. Přesto se bude určitě líbit, akorát mě trošku minul svým pojetím. Rozhodně se ale těším se na celovečerák nejvtipnějších banánů na filmovém plátně. ()

Estrellita

Tak nějak nechápu, proč se o tomhle filmu tak básní. Mně to přišlo asi na úrovni nepříliš úžasného prvního dílu. Jasně, Minions jsou super a jejich potenciál byl v prvním díle nevyužitý, ale celý film neutáhnou. Přišlo mi to moc uhlazené a ušité na míru a prostě jako průměrná komerční pohádka. 55% ()

SniperG1

Příběh sice žádná sláva, ale Já jsem se až nečekaně pěkně pobavil ! Ještě že tam je ta parta mimoňů, protože nebýt jich, tak by to bylo úplně o ničem. Pro mě mnohem lepší než jednička...80% ()

chelseaman22

Vše stojí a padá na těch přežloutlých mrňavých nesmyslech, jež svou hatlamatlatilkou vsugerovávají divákovi pocit, že snímek jako celek je prostě kůl a boží. Naneštěstí po většinu metráže filmu je středem vesmíru dvoumetrová potvora s rypákem o rozměrech penisu Asiata, jež se snaží všem nevzrostlým divákům vsugerovat, že každý v životě potřebuje lásku, a že vztah třech dětí a otce bez matky je prostě nemyslitelný. Takže po celou stopáž probíhají námluvy prezentované kupříkladu typickou letadlovou scénou, kdy si žena uvědomí, že musí vyskočit s padákem a vrátit se zpět k tomu svému nosatému. Nebýt těch potvor, tak je to spláchnutí. 72% Celosvětový výdělek k 1. 1. 2014: $918,766,870, což je 12,09 násobek budgetu..........27. nejvýdělečnější snímek historie ()

UhLee

(7/10). Skvělá podívaná pro celou rodinu.. Děti milují mimoně.. I mně se tito malí praštění sympaťáci líbili.. Celkově byl film vtipný, pozitivní a rychle utekl.. Rozhodně patří mezi dobré animáky a povedenou sérii. Osobně animáky sleduji výhradně v dabingu a zde byl dabing parádní. ()

LiborGondek

Po úspěchu předchozího filmu Já, padouch tvůrci asi okamžitě pochopili, co se divákům líbilo nejvíc. A proto je "dvojka" doslova plná mimoňů... Už to není ani tolik příběh o padouchovi, jako o nich. A víte co? Je to dobrý, fakt že jo. Takhle jsem se u filmu už dlouho nezasmál. I to prdění bylo perfektní :-D Vážně jsem přemýšlel o plném počtu hvězd, ale bylo by to asi malinko nespravedlivé, takže budu objektivní a dávám poctivé a zasloužené čtyři. 80% ()

Liznic

Už jednička mne nebavila. Jednoduchá animace ani tak není problém, jako celková hloupost všeho.. od děje, přes charaktery až po dialogy. Na druhou stranu mimoni - doufám, že se tak jmenovali ti žlutí malí.. ať to bylo co to bylo, byli super a bavil jsem se. ()

Faramir

Po pravdě, mám mám zážitek z filmu pokažený příšerně přeřvaným zvukem v Cinema City - mají asi nahluchlé promítače anebo chtěli, aby při startu Gruovi rakety měl divák pocit, že je opravdu blízko rakety - ještě pár decibelů a byl by překročen práh bolesti... :-( Dabing je skvělý: Lábus, Jirák, Přeučil, Žilková - ta jména mluví za vše. Předevčírem jsem viděl jedničku, tak můžu srovnávat - není mi jasné, proč má horší hodnocení než dvojka, ale to se asi časem srovná... A k samotnému filmu - nejvíc se mi líbily zpomalené záběry "džemovými zbraněmi" parodující matrix a pak taky závěrečné písně... ()

karlik4801

Šel jsem na to jen kvůli mimoňům. Ale byl jsem celkem překvapený, protože on je to i celkově hezký animák. Ale zpět k těm mým milovaným mimoňům. Oni jsou taková srdeční záležitost. Jejich animace a dabing a to co dělají, je to geniální. Baví se jak děti tak dospělí a nikomu to neškodí. Už se těším na jejich vlastní film. ()

Haretix

Konečně letos animák, u kterého se řádně zasmějete. Padouch Gru sice válí, ale celý film si pro sebe kradou Mimoňové a jejich animace a následný dabing, který mají na svědomí tvůrci nemá chybu, je geniální a ano chci s nimi samostatný film a to i kdyby jen běhali sem a tam. I když je to okolo také velmi dobré, zejména romantické problémy Grua, tak Mimoňové vládnou! ()

Oscarové nominace 2014

Oscarové nominace 2014

16.01.2014

71. Zlaté glóby - výsledky

71. Zlaté glóby - výsledky

13.01.2014

71. udělování Zlatých glóbů v hotelu Beverly Hilton skončilo. Moderátorská dvojice Tina Fey a Amy Poehler dala rychle zapomenout na nepříjemnost, kdy prasklý vodovod kolem poledne zatopil červený… (viac)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

20.12.2013

Magazín Forbes uveřejnil tradiční výroční žebříček herců, kteří zajistili Hollywoodu nejvyšší zisky. Na prvním místě poměrně překvapivě trůní Dwayne „The Rock“ Johnson, jehož filmy souhrnně utržily… (viac)

71. Zlaté glóby - nominace

71. Zlaté glóby - nominace

12.12.2013

V odpoledních hodinách našeho času vyhlásila Asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu nominace na 71. Zlaté glóby. Největšími favority se staly se sedmi nominacemi filmy 12 let v řetězech a… (viac)