Môže byť napravený zloduch vôbec ešte zábavný? Keď rozpráva rozprávky na dobrú noc? Keď sa bojí o nevinnosť svojej najstaršej dcéry? Keď už nechce vôbec nič ukradnúť? Gru našťastie neskončí ako obyčajný civil, pretože v jeho vnútri sa stále ukrývajú schopnosti, ktoré by hocikto rád využil. Ako napríklad šéf mocnej Antizlodušskej ligy, Sílas. Sílas síce zbabelcami všetkého druhu hlboko opovrhuje, ale kto sa môže do myslenia zlosyna vcítiť lepšie ako zlosyn bývalý? A tak vyšle svoju najlepšiu agentku Lucy Wilde, aby Grua prinútila k spolupráci. Tej sa to s pomocou paralyzéra prezlečeného za rúž podarí a Gru začne na staré kolená páchať dobro. A čoskoro bude mať plné ruky práce, pretože na radare Antizlodušskej ligy sa objavil obzvlášť ostrieľaný zloduch Eduardo, nevysvetliteľne začali miznúť Mimoňovia, Margo sa zapaľujú lýtka, Edith je aj naďalej životu nebezpečná a Agnes sa všemožne snaží zohnať ockovi nejakú mamku. A práve to môže byť pre Grua vo finále tou najväčšou hrozbou. (TV Markíza)

Pharao20

Príbeh je slabý,nič čo by človeka nejak zaujalo, celý film je len o roztomilosti žltých tic tacov..a tí veru roztomilí sú, nech už sa na to pozerám akokoľvek kriticky nemôžem ich nemilovať:)...su vtipní, su zabavní, sú roztomilí a keby príbeh nebol taký klasický cukrový bolo by to za 5* ()

Tomulka

Řekl bych, že to bylo malinko lepší než jednička. Hlavně ta zápletka s tajnou službou a láskou. Opět příliž velká rotomilost, ale v tomto díle to nebylo tak rušivé vzhledem k povaze pana Gru a jeho roli. ()

MaximusMax

Ne tak parádní jako jednička ("překvapivě"), ale pořád slušné a dokonce i ta zamilovaná linka se dala vstřebat bez větších traumat, což je výkon. 3-4* ()

sha.piro

Na druhý díl Padoucha jsem se opravdu těšil, neboť jednička byla v mnoha směrech velice originální a vtipná, výborně poskládaná a měla švih (i cit) od začátku až do samého konce. Dvojka ale, bohužel, spoustu z těchto věcí postrádá, byť v jiných příjemně navazuje. Ale s Velezadkem, rozloučením s doktorem vystřelením jedenadvaceti prdů, skonem El Máča na hřbetu (z letadla vypuštěného) žraloka s dvěma metráky dinamitu a vrženého do chtánu aktivního vulkánu, a dalšími rádoby coby "vtipnostmi" spíše nutí k zamyšlení, zda je tohle ten správný humor, který by měl divák (a tvůrce pohádky) nabízet svým dětem. Na jedničce se mi líbila vtipná spojení jako např. HRAČKA - PAČKA, která pak byla i skvěle, s roztomilým a láskyplným citem dovedena do konce, nebo dovršení filmu dříve zmeškaným baletním vystoupením holčiček... To dvojka nenabídla. Jaké zklamání... Holt, né vždy se zadaří znovu střelit do černého, především tak originálním a nezapomenutelným příběhem jako v případě jedničky. Snad tedy příště. ()

james11

Další Já, padouch nemá nijak hluboký příběh, ale vsadil na vtípky, které by měly film oživit. Mimoni jsou pořád fajn a celkem vtipní, ale vtipy jako "salva 21 prdů" nebo " Mé jméno je Velezadek" moc vtipné opravdu nebyly. Bez takových "chuťovek" bych film asi hodnotil bez rozmýšlení za 4*, ale takhle jsem uvízl přesně mezi 3 a 4. Když jsem se podíval, pro srovnání, jak jsem hodnotil poslední animáky, co jsem viděl (Ledové království a Croodsovi, které jsem hodnotil po 4 hvězdách), tak Já, padouch 2 se s nimi rovnat určitě nemůže. ()

tyzik

Hrozně jsem se těšil na pokračováni velice dobré komedie ale to že to bude takový nářez to asi nikdo moc nečekal, opět svižná jízda která vám výborně uteče a já jsem se bavil přímo božsky. Mimoni se tady opravdu předvedli a celý film dávali do tempa velice dobrého film si věděl kam si jde a je to vážně místy nejlepší film co jsem kdy viděl takže naprosto pochvalných 5 ()

Otan

Já myslím ,že je to tak na půl.Je fakt že dvojky bývají horší,na druhou stranu se malinko začalo tlačit na pilu ,zejména co se mimoňů týče.Trojka bude zřejmě jen o nich a vypocených vtipech.Nic méně ,to že to bylo ozvláštněno agentkou,zápornou slepicí a podobně se to ještě dá.Spoďáry? To je song!! 57% ()

mb.hk

Komu se líbila jednička a je fandou animáků od Pixaru apod. není asi co vysvětlovat. Z padoucha se postupně stal klaďas a role se tak trochu obrátily. Kdo ale první díl neviděl, není to nezbytným předpokladem ke sledování, ale věřte, že potom to hned budete chtít napravit. Sice animáky jsou primárně dětské filmy, ale tento rozhodně pobaví i každého dospělého se smyslem pro humor a nadsázku. Po technické stránce není co vytknout, animace super, jen v příběhu možná trochu moc romantiky (na to že to asi má být hlavně pro děti), ale zábavu bravurně zachrání banda žlutých Mimoňů. Ani se nedivím, že podobně jako tučňáci z Madagaskaru se trhli do vlastního filmu, jejich střeštěné skeče by se daly sledovat od večera do rána nebo naopak. :) Nezbývá než se těšit na další pokračování a doufat, že tvůrci neusnou na vařínech a vymyslí zase něco nového. ()

Albydeeere

Délka filmu 98 min., distributor Universal Pictures, rozpočet 76 mil. USD, při otevírajícím víkendu v USA výdělek přes 83 mil. USD. Nominace na dva Oscary. Jako vždy Mimoni nezklamali :-D Já, padouch 2 je lepší, než první díl,který byl suprový . Je zde pár neočekávaných okamžiků, které Grua rozveselí a pak následně zklamou - jako diváka. Nevím co jiného dodat, než shlédnout a těšit se na film Mimoni a Já, padouch 3 :-D ()

Marco625

Já opravdu srdcuju mimoně, a proto je to pro mě zase úžasný díl ! Nevim co tomu vytknout, ale něco mi tam chybělo a taky by Gru mohl příště zaměřit své síly na něco jiného než na vztah, který to poměrně ničil ( samozřejmě to není nic hroznýho ) !!! 9/10 ()

baner

Ja zloduch 2 - :) dávam plný počet bodov, bo som sa tak isto dobre bavil ako pri jednotke akurát som sa viac smial :) 100% ()

Chlo0opek

Snímek drží nad vodou snad jen ti Mimoňové, kteří však ani tak nejsou příliš zábavní. Příběh také zcela všední. Slabší 3*. ()

Priest

O chlup horší než první díl, ale to je skoro pokaždé úděl pokračování. Bejvák nad sopkou, rádoby love story a fake obchod se mi docela i líbilo. ()

Nellie Lovett

Příliš nechápu to poměrně vysoké hodnocení. Nepříliš objevná zápletka (chápu, že je to animák pro děti, ale stejně) doplněná o hrozivou romantickou zápletku. A k tomu ti mimoni - pořád jenom vydávají nějaké skřeky, padají a mlátí se. Já chci chytrý humor! ()

Oscarové nominace 2014

Oscarové nominace 2014

16.01.2014

71. Zlaté glóby - výsledky

71. Zlaté glóby - výsledky

13.01.2014

71. udělování Zlatých glóbů v hotelu Beverly Hilton skončilo. Moderátorská dvojice Tina Fey a Amy Poehler dala rychle zapomenout na nepříjemnost, kdy prasklý vodovod kolem poledne zatopil červený… (viac)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

20.12.2013

Magazín Forbes uveřejnil tradiční výroční žebříček herců, kteří zajistili Hollywoodu nejvyšší zisky. Na prvním místě poměrně překvapivě trůní Dwayne „The Rock“ Johnson, jehož filmy souhrnně utržily… (viac)

71. Zlaté glóby - nominace

71. Zlaté glóby - nominace

12.12.2013

V odpoledních hodinách našeho času vyhlásila Asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu nominace na 71. Zlaté glóby. Největšími favority se staly se sedmi nominacemi filmy 12 let v řetězech a… (viac)