Skupina turistov z celého sveta sa chystá preskúmať podzemie Berlína. Pravdepodobne ho postavili nacisti a tiahne sa pod celým mestom. Keď sa ich miestny sprievodca (M. Riemelt) zraní, prepadnú mladí ľudia panike. (pancakes)

Deganawidah

Ještě dva dny se mi o tom šílenym týpkovi zdálo.... Ratatata, ratatata,.... Něco neuvěřitelnýho..... Myslím, že to nemohl ztvárnit nikdo lépe než Klaus Stiglmeier. ()

Naghavi

Velmi zábavný film pro fanouška žánru...:-) Záporák zarostlej a škaredozubej byl fakt třída, o něco méně už ti mladí hrdinové, ale fandil jsem té holce, ať to přežije, no :-) Nechci spoilerovat, ale co se nakonec stalo s tou šikmookou a francouzkou ? :-) P.S. : Děkuji Livingdeadovi za tip na jeho blogu ke shlédnutí tohoto filmu, s manželkou jsme se shodli, že tentokrát máš pravdu a film se povedl... ()

Ondrew

Jednoznacne najlepsi nemecky horor, aky som mal moznost vidiet. Prostredie mi vyslovene lahodilo, atmosfera sa dala krajat, ale priznam sa, ze by som kludne v tej spleti tunelov ocakaval skor nieco nadprirodzene, nez nechutneho exploit pomatenca s kudlou. Tak ci onak, Nemci sa vskutku prekonali. 80%. ()

Trilobajt

Pěkná hutná atmosféra Berlínského podzemí. Hlavní záporák je sakra sympaťák :) Jenom mi na něm vadilo, že nemusí ani oběti na útěku hledat neb ví přesně, kde jsou.... A podle mě je škoda, že tvůrci nevyužili potencionálu lokality podzemí a spokojili se s jedním bunkrem. Ale každopádně příjemná vyvražďovačka, která stojí za shléhnutí. ()

musolini

Na Němce teda dobrej film,i když to nejdřív vypadalo na velikou kravinu a pořád jsem čekal,kde se vzalo celkem vysoké hodnocení.Potom se to rozjelo a nemělo to chybu,bylo to dost napínavý,akorát nevím,proč ty ženský pořád tak blbě ječej,ale asi chce režisér vyvolat pocit strachu a napětí.Ale škoda toho konce,tohle fakt nesnáším,kdyby to bylo nějak inteligentně ukončený,tak neřeknu...jinak fajn podívaná,i když jednou a dost... ()

Mildik789

Zdrtilo mě nemyslící a nelogické postupování jednoho z hlavních hrdinů, dokonce mě to donutilo několikrát za film říct “Ježiš to je debil“ dialogy hanba povídat, jediné co ušlo, byla záporná postava ta aspoň naháněla strach. ()

LadyAjva

Opravdu velké zklamání. Nejspíš si začnu poctivě číst spoilery, protože v dnešní době jít do filmu, o kterém si předtím nic nezjistím, docela na nic. Začátek byl fajn, když průvodce začal mluvit o nacistických pokusech a zmutovaných exeplářích, zaplesala jsem, že to bude krásná naháněčka, něco ve stylu Bunkr smrti, ale bohužel jsem se spletla. Zase jedno z dalších "když si magor hraje s lidmi". Je to velká škoda, potencionál to mělo velký, bohužel vzatý za špatný konec. Odpad dávám jen nejhorším případům, takže za mě jedna hvězda za slibný začátek. ()

Allein4

Docela dobré, ale hrozně to kazí histerka, jejíž úloze je věnováno posledních 30 minut. A poslouchat ten neustálý řev, to byl vážně extrém... ()

manolo1

dávam přednost hororum, ve kterých je málo násili, hustá atmosféra a perfektní herecké výkony...z toho důvodu za první polovinu filmu, ve které se odvíjí nějaký děj 75 % a za vyvražďovačku v druhé půlce 50% ()

Pattrick

Tý jo, takhle promarněnej potenciál, vůbec nevyužité postavy, 50 minut se snaží o budování nějaké atmosféry, která lehce funguje, ale když má přijít nějaký zajímavý spád a člověk by měl fandit obětem, tak je to úplně naopak.. Já se těšil na nacisty, nějaké zmutované lidi a vyšlo z toho absolutní nic.. škoda .. ()

Upswing

Príjemné prekvapenie z Nemecka (?) Síce staré známe klišé, "katakomby" a metro a partička znudených "turistov" ... v Berlíne a k tomu niečo ako Frankenstein z NDR. Šlape to ale výborne, atmosféra aj brutalita. Spokojnosť. PS: ... čo tí talibanskí chlapci nevymyslia - vraj vyzliecť košeľu ... boha jeho ! ()

Freakyy

Líbili se mně herci, líbil se mně soundtrack, až teďka s lehkým překvapením koukám, že to nebylo americký, ale německý. Proboha to všichni kromě čechů umí točit dobrý filmy? Sice sme malej stát oproti nim a třeba Francii (jejichž horory prostě miluju) ale mohli bysme natočit taky něco pobodnýho ne? Ok, to tu teďka nebudu rozebírat, jinak tady ten film byl prostě skvělej, co si teďka vzpomenu, tak předtím sem viděl The Tunnel a s tímto se to nedá srovnat a myslím že tady ten scénář vyvolá větší strach něž nějaký zombí sračky nebo co to tam bylo, právě díky tomu že je to víc reálnější. ()

piru2

Riadne "silná káva". Napriek tomu, že nie som fanúšikom krvavých scén ( a tu niektoré boli ozaj drsné na môj vkus ), dopozerala som film dokonca. Nebyť tých krvavých detailov, tak ozaj dosť kvalitná a nie príliš klasická vyvražďovačka. Rozhodne je to svojim spôsobom mrazivo pútavé. ()

ljackierozpa

Pěkný morbidní horor plný krve a vražd,ten fašista byl fakt povedenej a ta scéna jak Denise stáhnul z kůže fakt síla.A ještě k tomu byl kanibal. Napětí,litry krve a tmavé podzemí Berlíná-moc pěkný ale já bych teda na průzkum nešla. Brrr. ()

evelouch

Wow! Slušný horor zážitek s lekcí dějepisu! Spokojenost? Jo! Nuda? V žadnem případě! Prostředí moc fajn. Násilí na mě bylo trochu moc , ale zvládla jsem to. :-) ()