Život dospievajúceho človeka tvaruje celý rad významných udalostí, od prvej návštevy reštauračného zariadenia až po prvé nesmelé a neohrabané dotyky. Vysoko na rebríčku životných zážitkov a míľnikov je, pochopiteľne, prvá dovolenka v zahraničí bez dohľadu rodičov. Tínedžeri Will McKenzie, Neil Sutherland, Jay Cartwright a Simon Cooper, známi v školskej komunite ako „S*áči“, sa rozhodnú, že sa na takú prelomovú cestu spoločne vyberú. Ich cieľom je populárne krétske mesto Malia, povestné svojimi nočnými klubmi. Ak platí, že kamkoľvek do sveta vycestujete, beriete si so sebou predovšetkým samého seba, potom v prípade týchto štyroch chlapcov to platí dvojnásobne. Túžia sa stať levmi salónov, diskoték a baliť baby, ale to sa im nikdy nepodarí, pretože sú to stále len Will, Neil, Jay a Simon. Ak doma sa chlapci museli mať na pozore iba pred školským grázlom Markom Donovanom a jemu podobnými, v slnečnom turistickom letovisku plnom opitých Britov sa ocitnú v neznámom svete plnom nečakaných a nebezpečných nástrah. Spoznajú, že pánska jazda v podobe dovolenky môže byť aj desivým a traumatizujúcim zážitkom! (TV JOJ)

sokor3

"Komedie" plná nezajímavých, trapných scén, které bohužel převážily ty dobré, a tak tento film nedoporučuji těm, kdo se rádi podívají na kvalitní a inteligentní komedii. ()

david666

V pohodě teen komedie, která je určitě inteligentnější než většina jejich amerických příbuzbých. Sympatická čtveříce jak mužských, tak ženských představitelů, kteří navíc nejsou nějak vyumělkovaní a nemají dokonalý vzhled jak bývá v podobných případech zvykem, takže se s nimi dá ztotožnit. Každopádně u některých "vtipů" musíte vypnout mozek. ()

MUNRO

Jakýsi Klub sráčů 2.Stejně Britsky extravagantní,šílený,ale hlavně monstrózně zábavný.A to nejsem ani trochu fanoušek teenagerovských komediích točících se kolem poznávání prvních sexuálních zkušeností.Britové to zkrátka umí jinak.Pro mně osobně nejlepší komedie za poslední roky!Bomba,bomba,bomba!!!!!!!! ()

blekekeke

Nedá se nic dělat, ale musím srovnávat. Klub sráčů má šmrnc. Tohle je takové pomalé a upocené. A hodně přehrané. Prostě jsem jim tu dementnost neuvěřil. Díval jsem se na to je z důvodu původu, neb co je UK má vždy koule. Tohle mělo sice ptáka, ale bez koulí. Zasmál jsem se 2x. A to mi blijící humor není cizí ... ()

ludovit14

''Myslím že som sa posral '' Film by sa dal aj nazvať: Banda štyroch kok*tov na dovolenke a spol.Tak toto '' Béčko '' s otrepanými hláškami a vulgárnymi nadávkami je len samé klišé. Ono sa to síce pozrieť da, ale divákovi tento film nič neprinesie.A čo sa týka zábavy, tak divák sa tu 3-4 krát usmeje a to je na komédiu príšerne malo! HOD:35%. PS: Max: jedno pozretie a dosť! ()

ElisR

Tohle fakt ne...4 kluci (co mimochodem ani nejsou vůbec atraktivní) se rozhodnou jet do Řecka. Jejich jediným cílem je sbalit co nejvíc holek a dostat je všechny do postele. Námět by možná trochu připomínal Prcičky, ale ty jsou proti Přizdisrá**m ještě celkem kultovní film. Trapnost střídá hloupost všech protagonistů a celkový dojem je šílený. Jednu hvězdičku dávám snad jen asi za 3 hlášky, které mě fakt rozesmály. Jinak to byla fakt katastrofa. ()

panMiroslav

Seriál jsem sice neviděl, ale asi to hodně brzo napravím, jelikož tenhle film je naprostá bomba! Moc takových komedií opravdu neznám a hodně jsem se nasmál. Někomu to může přijít jako sprosťárna, nebo to někoho může dokonce urážet, ale pro mě to byl ten pravý šálek kávy. Možná proto, že mi to v mnoha ohledech připomnělo poslední dovolenou v Itálii..:D ()

Belisarius1

Snesitelný film se čtyřmi "losery", kteří se snaží po škole na dovolené užít do sytosti jak to Jay řekl : "pussy, sex, tits, and sex". A budou se o to snažit všemi způsoby dosáhnout. Nápad není špatný ale zpracování pokulhává. Bylo v tom seriálu pár humorných scének které mě fakt pobavili ale zbytek je jen snůška dementních nápadů a klišovitosti, hlavně konec mě dostal s americkým happy endem. Rád bych to tu řekl ale nechci spoilerovat, prostě jen wtf? ()

weris

Neurazí ani nenadchne..Celkem hodně předvítatelnej film..Už od tý chvíle, kdy 4 looseři potkají 4 na jejich poměry pěkné holky, je zcela jasné, jak film skončí..Kdybych takovýchdle filmů neviděla mraky, dám 3*, ale za neoriginalitu bohužel zůstvám na 2* ()

durdos odpad!

...toto nieje sr*nie iba "přizdi", či u "zdi", ale sr*nie všade dookola... a po celý čas. "Prcičky" boli aspoň občas vtipné, ale toto nieje vtipné vôbec. Za to nechutné, absolútne stále... Respect!!! V tomto , absolútna špiča... ()

Mort09

Oproti našlápnutému seriálovému originálu, je to o poznání slabší. Parta je sice stejná, ale chybí vtipné hlášky a inovace v trapných situacích, které dělají seriál tak dobrý. Film tak daleko více připomíná Evropskou verzi Prciček s tisíckrát opakovanými fóry a vztahovým happy endem. Hodnocení: 50% pro fanoušky série, 20% pro zbytek… bez shlédnutí The Inbetweeners, vám nebudou dávat smysl některé vtipy a chování postav vám může připadat podivné. ()

AndrewK39

Já si nemůžu pomoct, ale navzdory hodnocení ostatních a ač si občas rád nějakou tu teenagerskou komedii pustím, tahle mě vůbec nezaujala. Naopak spíše zklamala. Občas jsem se pousmál, ale většina vtipů na mě působila trapně. Film postrádal i napínavý děj, jediné na co jsem v průběhu jeho sledování čekal, byl konec. ()

Risabob

Myslel jsem že to bude podobné jako seriál, ale film stál za slabší šálek kávy, jelikož mám rád filmy takového stylu tak dávám 4* ()

Epco

Hlavný hrdinovia sú tak nesympatický a zabrzdený, často krát trápny a skoro vždy nevtipný. Vykúpením z toho utrpenia by bol záver kedy by si po zásluhe ani jeden z nich nevrzol. Hviezda navrch za prítomnosť Laury Haddock ( aj keď sa jej čudujem ) ()

Peenugirl

Trochu moc nahých penisov a samoukájacích scén v jednom filme. Bolo to miestami neskutočne trápne. Ešteže sa dostavil koniec, ťažko sa mi to pozeralo. Sráči sú priemer, ak nie podpriemer... 45% ()

P@\/EL

Ucházející komedie, která nabídne pouze otřelý a průměrný humor, jenž místy sice pobaví, ale rozhodně neoslní. Hlavní hrdinové mi byli spíše nesympatičtí a děj, jak už to u tohoto druhu komedie bývá, byl hodně předvídatelný. Nicméně na odreagování to stačilo. ()

alex.agent

Jsem fanoušek filmů jako Klub sráčů a série Prciček, tudíž i z tohoto filmu jsem byl nadšen. Je to sranda, musel jsem se smát od začátku do konce. Hlavně se mi líbil výběr herců, který byl úžasný. Mrzí mě, že jsem ještě seriál neviděl, ale v nejbližší době to určitě napravím :) ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna