Mladí šialenci Ashton Kutcher a Seann William Scott hľadajú zaparkované auto s darčekmi pre svoje priateľky. Po divokom žúre a prebdenej noci, vybavení len hmlistými spomienkami na včerajší deň, sa im však na bláznivej ceste mestom veľmi nedarí...
Dvaja mladíci, Jesse a Chester, sa jedného rána preberú po prehýrenej noci a nevedia si spomenúť, kde zaparkovali auto. Na púti za „strateným“ vozidlom sa stretajú s rozličnými typmi ľudských indivíduí, počnúc ich nahnevanými priateľkami, ktorým zničili dom, cez zúrivý pouličný gang, transsexuálneho striptéra hľadajúceho u nich kufrík s ukradnutými peniazmi, až po skupinu mimozemšťanov... (TV JOJ)

sheldonka.

Buď se vám tahle komedie absolutně nelíbí a nebo se u ní smějete od začátku do konce. A já se přikláním rozhodně k druhé možnosti. Je pravda, že Kutcher není můj oblíbenec, ale tady je skvělý. A Scott? Už je jenom, to že tam hraje mi symbolizuje velkou srandu a taky, že to sranda je. Tak nesmyslné, až je to prostě skvělé! ()

lucascus

Fíha. Když jsem se na to nějakých těch víc než deset let zpátky koukal, připadalo mi to úplně mega. Kutcherovi se Scottem bych rovnou do ruky vrazil Oscara a byl bych schopný toto označit za svůj nejoblíbenější film. Ach jo, nostalgie je fakt sviňa, promiňte mi, po tom všem prostě teď nemůžu hodnotit méně než za tři. :) Byl bych sám proti sobě. ()

fabecc1222

Naprostá blbost, která si ale na nic nehraje, a servíruje naprosto stupidní, ale stále místy dost zábavnou ptákovinu s převaděčem spojitosti , Zoltánem a jeho bandou ("Zoltán!"), latexovejma kočkama ("My jsme kočky - To teda jste"), teplejma seveřanama, nakládačkou, dvojčaty...Berte to jako úplnej úplet, a těch 75 minut co to má, úplně v klidu zvládnete. Jako dítě jsem to dost žral, jako dospělý už pochopitelně občas protočíte oči, ale co už, ta nostalgie tam furt je :)... "Jaký mám tetování? - Bezva, a co mám já? - Vole, a co tam já?") ()

ABCD Marta

Hele vole, co to bylo? Jeden příšerný gag za druhým, kupa nudy a konec, o němž je lepší nezmiňovat se. Ta jedna hvězda za scénky s tetováním a zrakově postiženými chlapci. ()

Guzo

Kultovní teenagerovská komedie, která má tak nízké hodnocení asi jen kvůli svému specifickému žánru.. A dál? :) ()