Mladí šialenci Ashton Kutcher a Seann William Scott hľadajú zaparkované auto s darčekmi pre svoje priateľky. Po divokom žúre a prebdenej noci, vybavení len hmlistými spomienkami na včerajší deň, sa im však na bláznivej ceste mestom veľmi nedarí...
Dvaja mladíci, Jesse a Chester, sa jedného rána preberú po prehýrenej noci a nevedia si spomenúť, kde zaparkovali auto. Na púti za „strateným“ vozidlom sa stretajú s rozličnými typmi ľudských indivíduí, počnúc ich nahnevanými priateľkami, ktorým zničili dom, cez zúrivý pouličný gang, transsexuálneho striptéra hľadajúceho u nich kufrík s ukradnutými peniazmi, až po skupinu mimozemšťanov... (TV JOJ)

elimS

70% - komentář 20ti slovy: "Jiná verze" blbýho a blbějšího..."mimozemšťani", sekta, ženoobr, pařba, jogurty, pštrosolamy, "a dál", debilní hlášky a přenášeč spojitosti. No hovadina, ale dobrá hovadina :D ()

Shitonit

Sorry jako, z pohledu dnešní záplavy megapíčovin se jedná o snad velmi jednoduchou, však stále hodně funkční komedii, která se již dávno zakultovala do závitů filmových fajnšmekrů vyhledávajících tento typožánr, kterýžto snadno vyplní hodinu a půl pojednáváním vo hovně. Pro upřesnění upřesňuji...stačí vypnout mozgovnu těsně před filmem. Doporučuji nesledovat s nikým, kdo má íkvé přes šedesát. To se ze sledování komedie snadno stane domácí drama. Za mě dobrý. ()

Sir Ludvig

Toto je blbosť a ešte k tomu strašne natočená...ale bavil som sa a ten čas prešiel naozaj rýchlo. Takýto druh humoru vôbec nemusím, takže o to sú moje 3 hviezdičky zaslúženejšie. ()

brectule odpad!

Tragédie!!! Nebo úžasná věc pro věčné pubescenty. Hrůzu vyvolává hlavně představa: znovu to vidět dvakrát posobě při cestě do Chorvatska. Musím, ale uznat, že pár hlášek - ty vole, to není lama, to je pštros..se poměrně snadno uchytí... ()

Arccos

Neuveritelne dementni dvojice v podobne dementnim filmu. Na jeden dobry vtip pripadaji tri trapne. A presto me to pobavilo. Jenom tam nikdo nemusel plest mimozemstany. ()

nula87

Strašné, nevím co mě to napadlo se na to vydržet skoro hodinu a půl dívat. Jedna hvězda za to, že jsem se asi 2x zasmál, a že už jsem viděl o hodně horší kousky. ()

LuNaj odpad!

Dá se jako komedie považovat snímek, u něhož se mi líbí JEDINÁ scénka? Jack Black a močení na kytku. Sorry vážení, ale tohle na tu 1* ani náhodou nemá. ()

Cortesz

Stupidní tupá komedie, nejtrapnější sci-fi co sem kdy viděl, ale právě proto je to občas k pousmání, myslím tím, že se mi občas zvedl koutek úst nahoru :-D. Hodně tahle tupost teží na dobrém obsazení a Kutcher se Stiflerem jsou schopni utáhnout svejma grimasama a občas i slušnejma hláškama celej film tohoto typu. ()

Marrianna odpad!

"Hele vole, kde mám blejt?" Tak takhle asi bych zkomentovala toto - nechce se mi ani říkat dílko. Všichni mě tam neuvěřitelně štvali a já doufám, že takové hlupáky v životě nepotkám asi by mě zavřeli za ublížení na zdraví. ()

adri_anna

Nejsem moc fanouškem takovýchto typů komedií, ale v tomto filmu mě některé momenty totálně odrovnaly:D a Stifler a Asthon jsou spolu... no jak to říct... k sežrání. Když jde tento film v televizi, nikdy si ho, už jen z nostalgie, nemůžu nechat ujít... 3+ ()

DeaconMoss

Proč se mi to tak líbilo, netuším. Normálně tyto srance hážu do koše, ale z jistého nepochopitelného důvodu jsem tuto komedii viděl asi milionkrát a stejně mě neomrzela. :-D Asi na mě působí magie Seanna Williama, jinak si to nedovedu vysvětlit. :-) ()

Cortyx

Asi jsem divnej,ale film se mi líbil (ani ne tak zpracováním,či hereckými výkony) ale prostě jsem se u něj nepřestával smát a i po letech čas od času používáme s kamarády hlášky z tohoto filmu . " a dááál ? a dál už nic . ()

Crupier

Filmové " Ňůňo " nadupané skvělými hláškami, které se zdají být až stupidní, a proto ho tak žeru. Dva chlapíci, o kterých si celou dobu filmu myslíte, že jsou těmi největšími hlupáky se ke konci projeví jako inteligentní a zachrání zemi před " Děsně rajcovní mimozemšťankou (Bájo) " A i svou rádoby káru nakonec objeví a všechno dobře dopadne.. A co Vy? Byli jste už na planetě Uran? ()