Mladí šialenci Ashton Kutcher a Seann William Scott hľadajú zaparkované auto s darčekmi pre svoje priateľky. Po divokom žúre a prebdenej noci, vybavení len hmlistými spomienkami na včerajší deň, sa im však na bláznivej ceste mestom veľmi nedarí...
Dvaja mladíci, Jesse a Chester, sa jedného rána preberú po prehýrenej noci a nevedia si spomenúť, kde zaparkovali auto. Na púti za „strateným“ vozidlom sa stretajú s rozličnými typmi ľudských indivíduí, počnúc ich nahnevanými priateľkami, ktorým zničili dom, cez zúrivý pouličný gang, transsexuálneho striptéra hľadajúceho u nich kufrík s ukradnutými peniazmi, až po skupinu mimozemšťanov... (TV JOJ)

emdvojka

V českom dabingu prijateľné vtom slovenskom nemožné. Jasná americká krása, ktorá vtomto filme pre nás Európanov prekvapuje svojim "inteligentným" prejavom a spôsobom akým sa vyrozpráva príbeh dvoch typickych šaškov aj keď Aston ma prekvapil vo výbornom Osudovom dotyku a Sean sa našiel v akčnej komédii Vitajte v džungli. Stále však nemôžem prijať fakt ako sa tu zhovadili. ()

1Legend1

-Co tam mám já?- -Vole!- -A jak vypadá to moje?- -Bezva!- -No a co tam mám já?- -Vole!- -A jak vypadá to moje?- -Bezva!-...tak tohle žeru! jedna z mnoha výborných hlášek Jesseho a Chestera, vždycky, když si to pustím, tak se nepřestávám smát i když vím, co přijde. Tenhle film snad nikdy neomrzí. 90% ()

Pekisan

Dvaja najvacsi blbci teenagerskych komedii sa stretli a rozhodli sa natocit komediu. Stiffler a Kelso si myslia, ze hlupost a trapnost je vtipna. Vtipna bola mozno tak scenka so pstrosmi. Dokonca ani "inteligent" Kutcher v tom nechcel povodne hrat, ale potom sa zacital do scenar a rehotal sa ako maly. To hovori za vsetko. ()

anitae

Kravina, viděla jsem to kdysi v kině - simultánně tlumočeno - což bylo opravdu vtipné - bohužel vtipnější než celý film. ()

Kingjiri

Čas od času přijde i takováhla kravina vhod. Neherce Kutchera moc nemusim, ale spolu se Scottem si vyhulenou dvojici slušně užívali. Za herecký obsazení a pár povedenejch vtípků (tetování, "A pak?") třetí slabá hvězda. Pokud budete koukat zhulený, můžete si k hodnocení jednu hvězdu přidat a jistě si narozdíl ode mě dáte víc projekcí. ()

tranquill

"Vole, to je lama. To není lama, to je pštros!" Ano, tomu odpovídá celý film, ale přesto, že byl humor někdy na hraně, tak jsem se u této extra bláznivé komedie i bavil :-) ()

Ingwio

strašná hlúposť. maximálne nezmyselný dej, sem tam uplne bez vtipu..ale na druhú stranu niekoľko nezabudnuteľných scén, pre ktoré sa to oplatí vidieť.. ()

Respex

Musím být soudný. Nemůžu dát víc než 2* přitom jsem měl chuť dát 3*. Když jsem to viděl poprvé tak jsem se u první poloviny smál opravdu hodně. Je škoda, že konec je dost podrůměrný. Jinak scéna s ,, A dál.... '' je legendární a kdo neviděl nepochopí. Vezměte si pivo, popcorn pár přátel a pobavíte se na dlouhou dobu dopředu (nebo taky ne:)). ()

cyright

Nesouhlasím s názorem, že jde o americkou teenagerskou komedii. A pokud přece, pak velice výjimečnou. Neobsahuje ani fekální humor, ani sexuálně úchylné kecy, a v podstatě téměř ani ty trapné popové písně. Tento film je poněkud mimo, a to dsolova. Naprosto bezstarostná a ujetá komedie s krásně přiblblým humorem. Nekritických 5*. ()