Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvorcovia:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (viac)

Recenzie používateľa Streeper k tomuto seriálu (9)

Season 1 (2011) (S01)

Překvapilo mě, jak moc mě seriál baví. Bála jsem se, že tím, že se to odehrává v právnickém prostředí, tak mě to bude spíše nudit, ale naopak, Je to skvěle napsané a natočené, krásně to utíká, oba hlavní herci jsou sympaťáci a první série si mě získala. Trošku se bojím, aby se z toho nestala nějaká nesmyslná telenovela (hlavně mezi Mikem a Rachel), ale uvidíme. ()

Season 2 (2012) (S02)

Stále si to drží ten standart první řady za což dávám palec nahoru. Co mě trochu mrzí je to, že se tam pořád řeší to samé a hlavní představitelé dělají úplně totálně hloupé, naivní a s prominutím debilní rozhodnutí, které by snad normálně inteligentní člověk neudělal. Když ale nad tím přivřu oči, protože je to přeci jen seriál, tak si to pořád zaslouží plný počet. ()

Season 3 (2013) (S03)

Už dávám o hvězdičku méně, přeci jenom nic nového se tam pořádně neděje a myslím si, že se to tvůrci snaží zbytečně natahovat. Užívala jsem si jedničku a dvojku, když se řešili případy a obě strany se snažili co nejchytřeji vyhrát. V téhle sérii se hlavně řeší budoucnost Mikea, což mě moc nebavilo. ()

Season 4 (2014) (S04)

Louis ke konci hodně překvapil. Ale čím dál tím více cítím, jak ty postavy jsou špatně napsané. Úplně z toho bije ta fantazie scénáristů, kteří chtěli vymyslet nějaký zvrat, tak z jedné postavy, která se začala chovat normálně udělali zase totálního idiota, díky nějakému blbému rozhodnutí. To mě strašně bije do očí a kvůli tomu už seriálu asi plný počet hvězd nedám. ()

Season 5 (2015) (S05)

Moc se mi tahle série líbila, vězení bylo skvělým osvěžením i dějová linka byla fajn, zase něco jiného. Nicméně možná bych uvítala, kdyby seriál tímto skončil, bojím se, že po odchodu Jessicy už to nebude ono. Ale chápu, že je tu stále nějaká možnost jak z Mikea udělat právníka a tím se seriál bude hlavně zabývat. ()

Season 6 (2016) (S06)

Už se to téma docela opakuje a začíná mi to lehce připomínat nějakou telenovelu. Když se zdá, že je všechno v pohodě, vždycky se objeví něco, co tu pohodu náhle shodí dolů a nejhorší je, že za tím většinou stojí rozhodnutí některého z protagonistů, takže si při sledování ťukám na čelo. Ale i když to má hodně mínusů, tak to stále dost baví. ()

Season 7 (2017) (S07)

Konec série mi přišel povedený, jsem ráda, že po odchodu Meghan se jí nerozhodli zabít nebo rozejít jí s Mikem, ale odešli spolu dělat něco dobrého. Mike se ještě pořád může sem tam vrátit, což je fajn. I odchod Jessicy byl vcelku fajn a líbí se mi ta fúze se Zanem, bude to zajímavé, i když bez Mikea nevím jak to bude dobrý. ()

Season 8 (2018) (S08)

Trvalo mi než jsem si zvykla na Katherine Heigl a než jsem si k ní našla cestu, abych si jí oblíbila. Nakonec je fajn a nevadí mi. Navíc jsem nadšená z toho, že se více v seriálu objevuje Robert Zane, mám ho ráda, má skvělé názory a má srdce na pravém místě stejně jako Rachel, proto mě konec opravdu zamrzel. Ale celkově musím říct, že tam hodně chybí Mike a Rachel, přeci jenom tahle dvojice byla velkou součástí seriálu, takže už to není ono. Ale i tak se seriál drží. ()

Season 9 (2019) (S09)

Hodnotím nejhůře ze všech sérií. Chápu, že to byla poslední série, tak to museli nějak šikovně ukončit, udobřit všechny vztahy, abychom měli ten typický sluníčkový happyend. Harvey a Donna skvělý, čekali jsme devět sérií, aby se dali dohromady, takže jsem ráda, že k tomu konečně došlo. Musím říct, že Louis prošel největší proměnou jakožto postava, mentálně se uklidnil a konečně se umí chovat jako normální dospělí a schopný řídící partner firmy. Nicméně ten konec, že by Harvey a Donna odešli z firmy do Seattlu, aby konali dobro? Too much. ()

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

Po Hře o trůny přijdou Divoké karty

Po Hře o trůny přijdou Divoké karty

08.08.2016

George R. R. Martin momentálně píše Vichry zimy, šestý román z fantasy série Píseň ledu a ohně. Knižní předloha Hry o trůny je alfou i omegou jeho tvorby, to ale neznamená, že by zanedbával svá… (viac)