10 vecí, ktoré na tebe nenávidím

• Česko Deset důvodů, proč tě nenávidím (viac)

V prvý deň v novej škole sa Cameron (Joseph Gordon Levitt) okamžite zaľúbi do Bianky (Larisa Oleynik), krásneho dievčaťa svojich snov. Jediný problém je, že Bianka má zakázané chodiť na rande... až kým na rande nepôjde aj jej nevľúdna a neobľúbená staršia sestra Kat (Julia Stiles)! Cameron sa tento problém pokúsi vyriešiť a vytipuje si jediného chlapca, ktorý by sa ku Kat mohol hodiť: záhadného zlého chlapca (Heath Ledger), ktorý má tiež škaredú povesť. (Disney+)

Gretel13

Musím říct, že film předčil mé očekávání! Nejsem příliš velká fanynka romantických komedií, a už vůbec ne odehrávajících se na americké střední. Přístup hlavní hrdinky k romantice mi mě docela připomněl, takže se mi to nakonec opravdu líbilo. Ačkoli film nezměnil můj názor na slzy deroucí slaďáky, ráda se na něj ještě někdy podívám. ()

Verulinek13

Možná je to komedie pro náctileté, možná už mi dávno není sedmnáct, možná je to "modernější" předělávka slavného Shakespeara, ale já ten film prostě žeru. Ať už je to tou jednoduchou pointou, u které nemusím ani chvíli přemýšlet a můžu v klidu usínat nebo úžasným Heatherem Ledgerm, kterému věřím každé slovo. Tento film se stal v době dávné mým snad téměř nejoblíbenějším a je tomu tak i nadále. ()

fabienne223

Nemůžu si pomoct, ale kdykoliv se tenhle film mihne v televizi, musím si sednout a dokoukat. Těším se už spíše na vedlejší postavy a dialogy například s otcem hlavní hrdinky nebo geniální výstupy černošského učitele. Ale tím hlavním důvodem asi přece jen zůstává Heath Ledger, kvůli němuž se mi nejspíš už vždy bude svírat srdce. ()

Zlajdaa

Takhle komedie mě ani mé rodiče nikdy neomrzí :) Super humor, fajn herci a ačkoli si na romantiku nepotrpím, tak tuhle komedii můžu. Navíc - s odstupem času je sranda sledovat mladičkého Josepha Gordon-Levitta, takové ucho :D ()

stepma

Jedna z mála opravdu dobrých teen komedií, kterou bez odporu vytráví i dospělý. Hezky poslouchatelná hudba, příjemné obsazení a pár dobrých vtipů. Heath Ledger pro mě nikdy nebyl Jokerem, ale týpkem, který říká "are you telling me I am not pretty guy?!" ()

avalonek

"Žádný drogy,alkohol,ritualní obětová a nic podobnýho","bože dávám jim návod".Viděla jsem to asi 100krát a určitě ne naposledy.Pokaždý se moc pobavim,odreaguju a vrátim se do svejch mladejch let.Výborný obsazení,sice je tam klasickejch příběh ale stejně je to úžasný.Škoda Heatha Ledgera,že to tak brzo zapích,měl dobře našláplou kariéru.Tak se zase tešim až to budou dávat.:-) ()

Pythonator

Julia Stiles je kočka. A to je asi tak všechno, proč se dívat na další pubertální zamilovanou slátaninu o opilecké nadržené americké mládeži. Ledger je sympaťák a ještě je zde k vidění poněkud nedovyvinutý Gordon-Levitt. ()

soukyd33

Takhle má vypadat komedie pro středoškoláky. 😄 Je tu všechno. Emoce, láska, humor, hlášky, bojové scény, napětí. Herecké výkony dobré, až velmi dobré. Herecké obsazení TOP. Soundtrack TOP. 👍 Hlavní postavy jsou sympatické, a slečnám to slušelo. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

berapav

"Víš, že máš nazelenalý oči?...." :) Asi nejlepší film pro mládež, jaký jsem kdy viděla! Skvělí herci, výborná hudba, bezvadný scénář a hlavně nespočet úžasně nezapomenutelných trefných hlášek. Tuhle komedii zkrátka žeru! Nebo bych snad měla říct: Miluji ji žárem tisíce sluncí?! ()

J.o.h.n.ny

Docela dobře to uteklo... a konec? Konečně někoho napadlo, že to nemusí končit hodinovým odpouštěním, kvůli tomu,že jeden mladík dostal šanci mít 2 věci najednou. Dívku svého srdce a pení/kytaru ;-) Jo a mimochodem... Ledger mi do té role vůbec neseděl... ()

Lynnet

Poslední dobou se se Shakespearovými adaptacemi roztrhl pytel a říkám si proč ne. Přiblížit tohoto geniálního dramatika mladým a mít zaručeně kvalitní scénář je zabití více much jednou ranou. Tady to bylo sice opravdu volně ale mělo to vtip a zatraceně dobrou Julii Stiles která má před sebou velkou kariéru. ()

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

29.10.2013

Tak to je hodně bizarní představa. Kupodivu se ale nejedná o internetový klep, nýbrž o přání producenta Aviho Lernera, podepřené už i konkrétní nabídkou. Rokování taktéž probíhají s Cameron Diaz,… (viac)