10 vecí, ktoré na tebe nenávidím

• Česko Deset důvodů, proč tě nenávidím (viac)

V prvý deň v novej škole sa Cameron (Joseph Gordon Levitt) okamžite zaľúbi do Bianky (Larisa Oleynik), krásneho dievčaťa svojich snov. Jediný problém je, že Bianka má zakázané chodiť na rande... až kým na rande nepôjde aj jej nevľúdna a neobľúbená staršia sestra Kat (Julia Stiles)! Cameron sa tento problém pokúsi vyriešiť a vytipuje si jediného chlapca, ktorý by sa ku Kat mohol hodiť: záhadného zlého chlapca (Heath Ledger), ktorý má tiež škaredú povesť. (Disney+)

NaTe

Hodně zajímavý teenagerský film, ve ktérém se představí skvělý Heath Ledger v celé své kráse. Příběh je samozřejmě hodně jednoduchoučký o tom, jak se lidi ze střední navzájem balí a o jejích vztazích, ale způsob jakým je to natočené, pár opravdu povedených vtipů a herecké výkony (hlavně Heath Ledger) kompenzují řídký příběh. Takže z toho máme nakonec nadprůměrný film obecně a určitě jeden z nejlepších pro teenagery... ()

LemurKata

I hate the way you talk to me, and the way you cut your hair. I hate the way you drive my car, I hate it when you stare. I hate your big dumb combat boots and the way you read my mind. I hate you so much it makes me sick and even makes me rhyme. I hate the way you´re always right, I hate it when you lie. I hate it when you make me laugh, even worse when you make me cry. I hate it when you´re not around, and the fact that you didn´t call. But mostly I hate the way I don´t hate you, not even close, not even a little bit, not even at all. Předvídatelné, jednoduché, úsměvné - a přesto roztomilé a líbivé. Moje nejoblíbenější teen komedie s oblíbeným Heathem v hlavní roli. Plus dobrý soundtrack. ()

Nečák

Na americké poměry opravdu vtipně a nenásilně provedená "Shakespearovka". Jediné, co mi vyloženě, ale opravdu VYLOŽENĚ vadí, je absolutně de*entně nadabovaný Heath Ledger! Kdo zná jeho pravý hlas, dá mi určitě za pravdu... ()

Rado1988

(Ne)klasická teenagerovská komedie, ve které už Heath Ledger ukazuje svůj talent. Dokonce bych si dovolil říct že všechny ostatní teenage komedie natočené po tomhle filmu už byli jenom horší. Další z filmů, kde mi chybí větší počet hvězd, tady bych totiž dal 90 % - ty procenta navíc za skvělou hudbu... ()

Eve Lyn

První část filmu nemá chybu. Heath Ledger je 'skvělej magor' a Julia Stiles je úžasně nesnesitelná. Čím víc jsou hlavní hrdinové normální, tím víc je film nudnější. Ale převážně jsem se u téhle originální romantické komedii náramně bavila. ()

Nobunaga

Velice vydařený mix inteligentní zábavy se spoustou nezapomenutelných hlášek "(Máš povolenej alkohol, když nemáš játra?"), romantických zašmodrchanců a skvělého hudebního doprovodu. ()

dogrose

Čím více přihlouplých amerických komedií ze studentského prostředí jsem viděla, tím raději se vracím k této. Dynamika děje, humor, herecké obsazení, hudba - u mě za pět * ()

Treatys

Dobře zpracovaná, ale řadová romantická komedie s typickým příběhem: "Dva machýrci se vsadí, že sbalí holku, oni ji sbalí, ta se to dozví, potom se rozejdou a najednou se něco stane a jsou opět spolu." Ikdyž je to již ohraný příběh, není špatný. 80% ()

Drky

Hodně zábavná romantická komedie se skvělým Heathem Ledgerem. Vše se točí kolem dvou hodně rozdiílných sester. Mladší Biancy, která je obletovávaná všema klukama na škole a starší Kate, která se zase chová nepřístupně a řekl bych " jako buran". Bianca by ráda chodila na randit, což ovšem vadí jejich puritánskému otci(gynekologovi), který se snaží své dcery všemožně ochránit před možným otěhotněním a proto vydává nařízení, že Bianca smí chodit s klukama pouze pod podmínkou, že jeji nevkusná sestra si najde kluka jako první. To se zdá být nemožná, jen do doby co se na scéně objeví stejně nesnesitelný mladík Patrik, který se pomocí lesti do Kat zamiluje. Hodnocení 3* a 70%. ()

P@\/EL

Komedie s několika komediálnícmi prvky a trochou romantiky. Hlášky nebyly nijak originální, ale někdy film působil vtipně. Nejlepší postavou z filmu byl ten černošský učitel a jeho hádky výhradně s některými studenty. Tvůrci si ale nemohli odpustit jeden detail, který je snad ve všech amerických komediích ze střední školy: Za nějakých nenormálních okolností se seznámí kluk s holkou (což by se asi normálně nestalo), zamilují se do sebe. Ten kluk ji zklame, ale nakonec se udobří. A vše končí happyendem. ()

Mr.Hackels

Moje nejoblíbenější teenage komedie. Ledger, Stiles, Gordon-Levitt i Krumholtz jsou už dnes dost známé tváře a tady se sešli na jednom place. A jejich hlášky mě dodnes baví. Je tu dost opravdu nezapomenutelných scén. Přidejte k tomu parádní soundtrack, v čele s Weakness in me a nemůžu jít pod pět hvězd. ()

Tomulka

V dnešních dobách je již velmi málo koukatelných romantických komedií a tato se řadí mezi ty co jsou koukatelné i na vícerokrát. A přitom stačí málo špičkové obsazení začínajících hvězd a k tomu hlavně dobrej scénář a slušná režie no a dobrá R.K. je tady. ()

mentos.

Fajn nedělní oddychovka s mým oblíbených Heathem. Není to film roku, ani nejlepší romantická komedie na světě, i tak jde o celkem dobrou podívanou. 70% [naposledy viděno 6.1.2013] ()

Tak.normal

Původně jsem ohodnotila jen třemi hvězdičkami, ale to jsem asi byla mimo sebe. 4 hvězdičky za to, že mě film pořád baví a hlavně pobaví, i když jsem ho viděla už po xté, neomrzel se mi. A hláška "Potím se jak prase, a ty?", která se od jisté doby v mém slovníku objevuje, se mi určitě neomrzí nikdy. Sice říkám, že je to typická béčková americká komedie, ale našla jsem v ní druh humoru, kterej mi nepřijde trapnej (a když, tak opravdu jen lehce). V roli Kat si neumím představit nikoho jiného než právě Julii Stiles, která je tu přirozeně jízlivá, skvělě startovací a výborně ušklebená. No a Heath Ledger měl taky roli šitou na kůži. Příběh sice nenabízí nic originálního, překvapivého a nečekaného... ale to je vlastně blbost, protože pro mě je to minimálně nečekaně vtipné a navíc si myslím, že to nemůže žádného diváka urazit - a to je poměrně originální. Takže zvedám na **** a je mi jasné, že až si film pustím příště, pobaví mě na ty 4 hvězdy znovu. ()

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

29.10.2013

Tak to je hodně bizarní představa. Kupodivu se ale nejedná o internetový klep, nýbrž o přání producenta Aviho Lernera, podepřené už i konkrétní nabídkou. Rokování taktéž probíhají s Cameron Diaz,… (viac)