10 vecí, ktoré na tebe nenávidím

• Česko Deset důvodů, proč tě nenávidím (viac)

V prvý deň v novej škole sa Cameron (Joseph Gordon Levitt) okamžite zaľúbi do Bianky (Larisa Oleynik), krásneho dievčaťa svojich snov. Jediný problém je, že Bianka má zakázané chodiť na rande... až kým na rande nepôjde aj jej nevľúdna a neobľúbená staršia sestra Kat (Julia Stiles)! Cameron sa tento problém pokúsi vyriešiť a vytipuje si jediného chlapca, ktorý by sa ku Kat mohol hodiť: záhadného zlého chlapca (Heath Ledger), ktorý má tiež škaredú povesť. (Disney+)

loveless

Celkem příjemná teenagerská romantická komedie (neboli moderní verze Shakespearovy Zkrocení zlé ženy) s mladičkými Heathem Ledgerem (plus jedna hvězda) a Josephem Gordone-Levittem. ()

Nix

Dlouho jsem nevěděl, že tam je opravdu Heath. Je to taková přihlouplá komedie, kde se Heath vsadí, že nesbalí jednu drsňačku, ale je to svým způsobem hezkej příběh a romantickej. Zabaví, neurazí. ()

danielwanderer

Taká normálna, nesprostá komédia, ktorá podáva viac dejových liniek a predsa v tom nieje chaos, ale ako to už býva, je od polovice filmu jasné ako to celé dopadne... ...a nepobrala trápnosť komédií s nálepkou Made in USA. ()

Euchrid

Jedna z koukatelnějších teenagerovských romatinctických komedií. Ale kromě Heatha a "černého učitele angličtiny" nic extra. ()

Alojs

Příjemná komedie, která je teen a přitom ne fekal. Takže ano, je úplně jiná. Sympatické herecké obsazení, rychle plynoucí děj, romantický odér :)... Škoda Ledgera... Tahle role mu sedla. ()

_aandyy_

Podle mě je tohle jeden z vůbec nejlepších filmů žánru romantická komedie ze středoškolského prostředí... úžasné, bavila jsem se od začátku do konce... počínaje románem o 'renžinaldově chvějícím se údu' až po krásný šťastný konec. Podle mě na tento druh filmu výborné herecké výkony všech herců, umocněné hudebním /až v podstatě divadelním/ vystoupením Heatha Ledgera s jednou z mých nejoblíbenějších písní... Je v tom i skvělý nápad... Novodobé pojetí Shakespearova Zkrocení zlé ženy, kde se vyskytují jména jako Verona, Stratford atd. Parádní film, na který se velice ráda vždycky podívám. ()

Suzie1

Dialogy i většina postav jsou stupidní, ale mezi teenagerskejma komediema je to silnej top, plus Heath Ledger to pochopitelně celý posouvá na vyšší level. ()

liberita

Desať dôvodov považujem za jednu z lepších teenage romantických komédií, kvôli inému aj preto, že je vtipná a na rozdiel od mnohých podobných žánroviek nemá potrebu skĺzavať do nekonečných sexuálnych, vulgárnych a zhulených debát. Z mladých sympatických hercov zaujme hlavne ešte pomerne neskúsený, ale stále neodolateľný Heath Ledger, Julia Stiles je mu vhodnou partnerkou a Joseph-Gordon Levitt svoju úlohu tuež zvládol dobre. Navyše, film to úmerne zápletke s jasným koncom, nepreháňa so stopážou a ja si ho jeho pozretie stále užijem a vychutnám, aj po viacerých rokoch a niekoľkých opakovaniach. ()

rottik-cb

Na Deset důvodů jsem se podívala hlavně kvůli Heathi Ledgerovi v jedné z hlavních rolí. Bohužel jeho postava nebyla dobrá (zvlášť ten příliš rychlý přerod od agresivního grázlíka po zamilovaného slaďouše), takže místy přehrával. Dále mi vadila průhlednost děje a několik skutečně hloupých dialogů: „Bylas vždycky tak sobecká?“ „Ano.“ Na 99. rok je to ale dobré, čas s tímto filmem ubíhal příjemně a moc se mi líbily velmi americké exteriéry. ()

Snathoras

Až po několika letech jsem si uvědomil, že se v této komedii objevují 2 z mých oblíbených herců...je to fajný film, který neurazí :) ()

fallanga

Znova, hrozná komedie, která sice zabaví, ale je tak strašná, že jsem si chtěl vyvrtat oči vrtačku. Škoda, že jsem ji neměl po ruce. Ano, bavilo to a občas jsem se zasmál, ale je to zasazeno do takového kontextu, který je nelogický a hrozný. ()

Comida

Vcelku zábavná, hloupá ale vtipná pohádka z prostředí americké střední školy. Ať je tomu v realitě jak chce, mě se ten pitomý styl toho školství vyobrazeném ve filmu líbí, i přesto že tento typ komedií nevyhledávám. Jednoduchá, ale fungující zápletka. Příjemné herecké obsazení. Jak to dopadne se dalo čekat, nicméně nemůžu zapřít že jsem se bavil a občas i celkem nasmál. 8/10. ()

Maniik88

Romantický + komédia + americká. To je kombinácia, ktorá sa u mňa vyskytuje asi tak často ako morálka na Wallstreet. Dal som tomu ale šancu, a to vďaka Heath Ledgerovi, Gordon-Levitt a slušnému hodnoteniu. Navyše si to chcela pozrieť moja žena. A ku podivu to nebolo moc trápne, blbé, prdogrgové. Vtedy ešte mladučkí, po väčšine 18r herci hrali fakt dobre, celkom si to užívali a ako taká moderná verzia Skrotenia zlej ženy dobré. Vyslovene trápnu scénu som zaznamenal len jednu a vtip aj občas fungoval. Príjemný teenegerský film. ()

OL@F

Oddychovka,která mě ale docela chytla.A proto,že se mi líbila o hodně více než ostatní filmy tohoto ražení,dávám 3.5*.. ()

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

29.10.2013

Tak to je hodně bizarní představa. Kupodivu se ale nejedná o internetový klep, nýbrž o přání producenta Aviho Lernera, podepřené už i konkrétní nabídkou. Rokování taktéž probíhají s Cameron Diaz,… (viac)