10 vecí, ktoré na tebe nenávidím

• Česko Deset důvodů, proč tě nenávidím (viac)

V prvý deň v novej škole sa Cameron (Joseph Gordon Levitt) okamžite zaľúbi do Bianky (Larisa Oleynik), krásneho dievčaťa svojich snov. Jediný problém je, že Bianka má zakázané chodiť na rande... až kým na rande nepôjde aj jej nevľúdna a neobľúbená staršia sestra Kat (Julia Stiles)! Cameron sa tento problém pokúsi vyriešiť a vytipuje si jediného chlapca, ktorý by sa ku Kat mohol hodiť: záhadného zlého chlapca (Heath Ledger), ktorý má tiež škaredú povesť. (Disney+)

Black-star

Vtipná a zábavná romantická komedie. Nejvíc mě fascinovala skvěla interpretace nejčastějších povah co se ve školách vyskytují. 4. *je za Heatha Ledgera ;-) ()

Trifi

Smrtí Heatha Ledgera se tento film posunul do kategorie kultu... A to zcela poprávu. Pro mě jím byl už dávno předtím... Přiznávám, je to hlavně tím jak moc se v Kat vidím, ale to nic nemění na faktu, že jde o jednu z nejlepších romantických komedií která kdy vznikla. ------ Plus: Skvělé hlášky, vtipné detaily, famózní a neodolatelný Heath Ledger, herecké výkony "hlavní šestky", celkový nadhled --- Mínus: Nic :) ------ Recept: 35% příběh, 30% Heath Ledger, 20% Julia Stiles, 15% hlášky ------ Hodnocení: 100% ()

E lan

Hloupoučké (tohle slovo jsem snad ještě nikdy nepoužil, ale v tomhle případě to sedí na 100%), ale vcelku zábavné teenagerovské podívání s roztomilým Ledgerem a Gordon-Levittem. Tohle je důstojný zástupce svého žánru, škoda, že moc důstojných napodobitelů v poslední době není:-( ()

teddinka1

Myslím si, že je to jedna z těch povedenějších teenage romantických komedií, možná je to tím, že tam hrají později známí herci, možná je to tím, že tam poukazují na problémy pubertálních rozmazlených dětiček a napomádovaných debílků, ... vlastně skoro vše, jak je to dnes... S tím rozdílem,že my o tělocviu neměli lukostřelbu :-( ()

Oonika

Viděla jsem to několikrát a mohla bych to vidět znovu a znovu... Ve svém žánru jedna z nejlepších komedií, co jsem zatím viděla. V dnešní době v málokteré romantické komedii najdete trochu inteligentní odkaz klasiky. ()

Petulka88

Přes počáteční rozpaky jsem tuhle lehce předvídatelnou romantickou komedii vcelku v pohodě přežil. I když Heath Ledger mi tady opravdu neseděl. ()

Ceberus

Na to, jakým obloukem se vyhýbám teenagerským romanťárnám, tak se tohle překvapivě dalo přežít a hlavní zásluhu na tom mělo sympatické duo Ledger-Stilesová. Bylo zvláštní sledovat, že čím víc byla postava Stilesové naštvaná a nesnesitelná, tím víc byla sexy. :-) ()

Angalo

Některý vtipy jsou blbý. Některý vtipy jsou moc blbý. Když je ale vtip tak blbej, že přesáhne hranici blbosti stává se dobrým. A proto se mi tenhle film tak líbí. ()

Psycho.R

Parafráze na Zkrocení zlé ženy, s odstupem času bych řekl, že to trochu stouplo na hodnotě, protože vidíte Julii Siles před patnácti lety a Heatha Ledgera jako mladíka, u kterého byste nečekali, že několik málo let příjde o život, což byla velká škoda. ()

Kritik.

V kategórii romantických študentských komédií ide o jeden z tých lepších filmov. Navyše sa tvorcom podarilo zakomponovať do obsahu (a rozhovorov) tiež celkom príjemnú rodinnú atmosféru a hĺbku vzťahov, a v neposlednom rade tiež zopár ponaučení... ()

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

29.10.2013

Tak to je hodně bizarní představa. Kupodivu se ale nejedná o internetový klep, nýbrž o přání producenta Aviho Lernera, podepřené už i konkrétní nabídkou. Rokování taktéž probíhají s Cameron Diaz,… (viac)