Mýtický motocyklový kaskadér Luke (Ryan Gosling) se rozhodne opustit svět karnevalu a hry se smrtí. Dozvěděl se totiž, že jeho bývalá milenka Romina (Eva Mendes) nedávno porodila syna. Chce je oba najít a postarat se o rodinu. Aby je finančně zajistil, spáchá na svém motocyklu řadu bankovních loupeží. Jeho dokonalé zločiny ale přilákají zájem ambiciózního detektiva policie Avery Crosse (Bradley Cooper) a zkorumpovaného šéfa místního policejního oddělení Delucu (Ray Liotta). Začíná nemilosrdný boj, ve kterém neexistují žádná pravidla. Drama přesahuje i po patnácti letech do života dvou středoškoláků, kteří zápasí s dědictvím, jehož se jim dostalo. Jediným útočištěm se pro ně stalo místo za borovicovým hájem. (JOJ Cinema)

hujerita

Ja len toľko k tomu. Gosling je úžasný, Cooper presný a Evička stále sexy. Dráma áno,ale kriminálna dráma nie. Je to jednoducho a našich činoch a dosahoch na naše a cudzie životy. Fakt že som vedel ako dopadne Gosling tomuto filmu na čare len pridal a popravde bolo my ho ľúto aj keď inak skončiť ani nemohol. Ale vlastne vtedy sa začína ten kolotoč a vy čakáte ako sa to všetko vyvrbí. Naozaj pekný film. ()

Montmorency

Tři nesourodé příběhy, které jsou spolu kýčovitě propojené.....Jak už zde snad všichni zmínili - začátek s Goslingem je nejlepší, pak je to průměr, který nemá konce... ()

palino1118

Páči sa mi ako sú v tomto filme vyzobrazené dva svety, jeden tých bohatých a úspešných a ten druhý chudobných a relatívne neúspešných.Navzájom sa tieto svety pretínajú a vzniká dosť realistická dráma, z ktorej môže mať každý rôzne pocity ale o tom by vlastne film mal byť.. ()

feszani.cz

Filmu jako je tenhle, může dát míň než 4 hvězdy jen naprostej blbec a... Verbal. Skevělej příběh, krásně rozvětvenej scénář, výborná réžie, prostě filmová klasika, geniální charaktery postav a hlavně... hvězdný obsazení a skvělý herecký výkony!! Verbale a další intoušští recenzenti kecálistové-idioti. Táhněte k čertu. Všem ostatním milovníkům klasickejch fízlovsko korupčních gangsterskejch rebeliozních klasik vřele doporučuju!! ()

PORTER44

Asi mě ten film nějak nevzal ,ale mě to přišlo jako hrozná nezáživná nuda.Kdyby měl film poloviční čas tak bych to i dokoukal takhle jsem to po hodině a půl vypnul.I když to byla kriminálka tak žádná akce se nekonala,žádné zvláštní efekty no prostě nuda. ()

mmiri

faktem je, že chvílemi vás bude možná film nudit,ale ten příběh má něco do sebe,Gosling za 1*, Cooper za 2, hodně dobrý drama nic víc nic míň ()

Bednobuch odpad!

Název stejně nesmyslný a blbý, jako celý film. A to trvá přes dvě hodiny. Ve filmu není nic, čeho byse dalo chytit. Příběh o ničem, hudba skoro žádná, akce žádná, vtip na nule. Už dlouho jsem se u filmu netěšil, kdy to skončí. Tady ano, proto bez hvězdy. Naprostá ztáta času. ()

alvi

Kýč jak bič, ale i tak mě ten film prostě dojímá a i po značné době po shlédnutí ho nemůžu dostat z hlavy. A Ryan Gosling jako potetovaný příslušník white trash? Tímhle výkonem se pro mě definitivně přesunul z kategorie hezounek mezi herce. ()

delman

prvy pribeh 4*, druhy a treti po 2-3*. film ide v zasade od najlepsieho k najhorsiemu v dosledku coho cloveku ostane v mysli hlavne to horsie. hoci som o goslingovi ako o hercovi dost pochyboval, posledne filmy mu vysli a v tomto kusku je naozaj skvely. bohuzial, na nom nemoze stat cely film, zvlast ked je strukturovany tak, ako je (nerad by som prilisnym spoilerovanim pokazil film, preto len takto vseobecne). ()

eexDon

Für mich - 75%, - /trochu rozvláčné, 1.a 2. třetina velmi dobrá, poslední třetina ale nebyla ono, film nějak odpadl před cílem, navíc 3/3 už spíše připomínala thriller/, + /Ryan a Bradley ovládli celý film, poklidnější tempo, 1. a 2. třetina byla opravdu velmi povedená/, hodnocení - zajímavý film, povedený, kromě zvláštního finiše, ale občas taky lehce depresivní a smutný, proto tento film nehodnotím nějak příliš vysoko ()

Edwin44

Mno hned na úvod bych rád zmínil, že zdejší popis filmu moc neodpovídá skutečnosti, ale to jen tak na okraj. Film samotnej bych rozdělil na tři části. První část kde je v hlavní roli Ryan Gosling aka Luke je asi nejlepší část. Vůbec mě nenudila, děj odsejpal, nějaká ta akce a všechno bylo v naprostém pořádku. Druhá část kde je v hlavní roli Bradley Cooper mě naopak vůbec nebavila, nebo kvůli němu ale spís kvůli tomu, že děj o proti první části už byl o poznání nudnější. Moc věcí se tam seběhlo moc rychle, rekonvalescence, udání kolegů atd. Škoda, že Ray Liotta tam nedostal víc prostoru. Třetí část, kde v hlavní roli Dane DeHaan aka Lukův syn, už zase byla o něco lepší. Sice to teda byla až neuvěřitelná shoda náhod, že si ty dva synové sešli na jedný škole, ale dejme tomu. Samotnej závěr jsem však čekal trošku nápaditější. Takovej víc akčnější. Tenhle konec alias pokračování v otcových šlépějích i přesto že to byla kriminálník mě přišla trochu nesmyslná. Proto dávám jen 3 PS. proč sakra ty postavy za 15 let vůbec nezestárli? Trochu odfláknuto mno ()

PanYan

Mojej pocitovej ambivalencii by snáď uľavila možnosť dvojitého hodnotenia. Kým tam je Gosling, aj 5* je málo - keď tam už nie je, aj 3* je veľa... ()

Hektor.Troy

Najsilnejsie 3 hviezdicky ake som kedy filmu dal.Jedine co mi vadilo,ze v tak kvalitnom filme dostal Cooper tak dolezitu postavu-on je sice dobry herec,ale ale tento film je nadpriemerny a zasluzil si aby tato postava bola zahrata lepsie. ()

Rychlý Gosling, zběsilý Cooper

Rychlý Gosling, zběsilý Cooper

04.06.2011

Starý koncept z Bodu zlomu (a mnoha filmů před ním, hlavně westernů) o muži zákona a ne až tak špatném zločinci, naposledy úspěšně oprášila série Rychle a zběsile. Po podobné linii, ale v hávu… (viac)